Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τρεις δοκιμες σημερα αλλα σε κολλες Α4 κιτρινες παρακαλω...
Ολες 51 μετρα, η 1η με το ic του οπλου και οι αλλες δυο με το im, δυο mb extra 35 no5 και ενα mythos mg2 fiber no6 εριξα
View attachment 31575View attachment 31576View attachment 31577
Ωραιος ο Αλεξ. Πως και τον έβγαλες από πάνω τον τρίφτη?
 
Αλεξ....Μπραβο φιλε....Αλλα νομιζω οτι επρεπε να ριξεις σε κανονικο στοχο ( σε διαστασεις )...
και να εχουμε σωστη εικονα και ποσοστα συγκεντρωσης στον κυκλο των 76 εκατοστων!!!

Προσεξε....δεν σε ''κρινω''....με ποιο δικαιωμα αλλωστε.....απλα την γνωμη μου ειπα!!!
 
Ετσι για αλλαγη, και για τσεκαρισμα
Εσύ θέλεις να μας κάνεις να ξαναγοράσουμε Remington ... αλλά εγώ δεν θα σου κάνω την χάρη .... αχαχαχχαα

Είναι πολύ καλές τουφεκιές για Α4 και 51μ με ic και im.
Μπράβο Άλεξ ...
 
Αλεξ....Μπραβο φιλε....Αλλα νομιζω οτι επρεπε να ριξεις σε κανονικο στοχο ( σε διαστασεις )...
και να εχουμε σωστη εικονα και ποσοστα συγκεντρωσης στον κυκλο των 76 εκατοστων!!!

Προσεξε....δεν σε ''κρινω''....με ποιο δικαιωμα αλλωστε.....απλα την γνωμη μου ειπα!!!
Δεν εχεις αδικο αλλα κι ετσι βγαινει ενα συμπερεσμα
Εσύ θέλεις να μας κάνεις να ξαναγοράσουμε Remington ... αλλά εγώ δεν θα σου κάνω την χάρη .... αχαχαχχαα

Είναι πολύ καλές τουφεκιές για Α4 και 51μ με ic και im.
Μπράβο Άλεξ ...
Εχεις Rem εσυ δεν θες κι αλλη...θα παρω εγω Μ2 να σου κανω παρεα...
 
Καλημερα σε ολους, δεν ειχε τρυγονι και εκανα μια δοκιμη με percorso no6 στα 36 μετρα με το LM της Ρεμι.

Φιλε @gvp9000 στην αφιερωνω την τουφεκια μπας και παρεις παλι την γρια 11-87 για κυνηγι
View attachment 31880
Ποτεεεεεέ :)
Αυτή είναι τουφεκιά πάντως.
Με το τρυπητό έριξες;
 
Καλημερα σε ολους, δεν ειχε τρυγονι και εκανα μια δοκιμη με percorso no6 στα 36 μετρα με το LM της Ρεμι.

Φιλε @gvp9000 στην αφιερωνω την τουφεκια μπας και παρεις παλι την γρια 11-87 για κυνηγι
View attachment 31880
Τώρα κοιτούσα στον καλκατζακο και το πήγε 14.20 ευρώ..με της ντουφεκες που βάζεις θα το πάει 30ευρω για πλάκα..
 
Τώρα κοιτούσα στον καλκατζακο και το πήγε 14.20 ευρώ..με της ντουφεκες που βάζεις θα το πάει 30ευρω για πλάκα..
Αστα μας δουλευουν αβερτα, οι πιο πολλοι 14.20 το πηγαν, καθε χρονο σχεδον παει 1 ευρω πανω...βασικα ολα προς τα πανω πανε εκτος απ τους μισθους!
 
Καλημερα σε ολους, δεν ειχε τρυγονι και εκανα μια δοκιμη με percorso no6 στα 36 μετρα με το LM της Ρεμι.

Φιλε @gvp9000 στην αφιερωνω την τουφεκια μπας και παρεις παλι την γρια 11-87 για κυνηγι
View attachment 31880
Αλέξανδρε καλημέρα, θα με κάνεις να ξαναβγάλω και γω την 11-87 για κυνήγι........έχω και το goose της Remington .my man.
 
Αλέξανδρε καλημέρα, θα με κάνεις να ξαναβγάλω και γω την 11-87 για κυνήγι........έχω και το goose της Remington .my man.
Σημερα ειχε 2ο γυρο μ@λακιων με το comp n choke xxxfull αν θυμαμαι καλα, συσφιξη δεν θυμαμαι, νομιζω 1.6 βγαινει, τα πηγε πολυ καλα παντως στα 56 μετρα, τωρα κοντα αν παρεις κατι και πως θα το παρεις ειναι ενα θεμα...
 
20210905_092155.jpg
Εκει που ειχα την Α4 εγινε χαμος απ τα σκαγια, ειναι πολυ συγκεντρωτικο το τσοκ
20210905_093300.jpg20210905_105046.jpg
Τα δραμια επανω τουφεκια ειναι win doublex 9βολο και κατω superkill mag nickel 10βολο στα 36 μετρα με το ιδιο τσοκ, ειναι βεβαια πολυ κλειστο για δραμια και ο κατασκευαστης γραφει να μην ριξεις δραμια
 
Σημερα ειχε 2ο γυρο μ@λακιων με το comp n choke xxxfull αν θυμαμαι καλα, συσφιξη δεν θυμαμαι, νομιζω 1.6 βγαινει, τα πηγε πολυ καλα παντως στα 56 μετρα, τωρα κοντα αν παρεις κατι και πως θα το παρεις ειναι ενα θεμα...
Τα 9 βολα ποση ταχυτητα εχουν Αλεξ; γραφει επανω το κουτι;
Καποιος μου ειχε πει παλιοτερα πολυ καλα λογια.
Επισης το τσοκακι τι μαρκα ειναι;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top