Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
τεσπα χωρις προθεση κακιας εγω 2 πραματα παρατηρω και τα λεω εδω χωρις να θελω να χαλασω την συζητηση, καθως και ειδικα στο ρεμι τιμ γινεται χαμος καθε φορα... εγω ξερω οτι τα θεματα που γραφονται για προβληματα και ανταλλακτικα ειναι αλλου τυπου φοβοι. οποτε μας βολεψει τα ριχνουμε ολα στα φυσιγγια οπως δεν μας βολευει αναιρουμε αυτον τον παραγοντα. τεσπα...
οταν μιλαει ο αρης δεν υπονονται τετοια πραματα... δεν ξερω... benelli μονο και τελος αντε
 
View attachment 27551απο αριστερα με αλφαβητηκη σειρα briley carlsons gemini μια χαρα αν σου γρατσουναει με το δαχτυλο δε το εχω ξαναδει ριξε καμια τουφεκια μπωρει να πηρες φρενου στη τιμη αφερεναριστου ποτε δε ξερεις το μαμα μπενελλι
Δεν γρατζουνάνε Τόλη το δάχτυλο καθόλου.
Μόνο με έντονο φως φαίνονται καθαρά ... αν το δεις από μακρυά όπως η δική σου φωτό δεν φαίνεται κάτι.
Αυτο ειναι αγιαλιστο οπως βγηκε απο το κοπτικο
Τι κοπτικό είναι αυτό βρε Γιάννη ;;; Έχεις δει κοπτικό που να αφήνει τέτοιο ίχνος ;;;
Ούτε τρυπάνι δεν αφήνει τέτοιες χαρακιές πόσο μάλλον τόρνος ή κοπτικό σε cnc.
Κάτι παίζει εδώ ... (ελπίζω όχι η benelli το πουλάκι της :) )

Μεταφέρτε τα post παιδιά στα τσοκ ... sorry για το :eek:fftopic:

IMG_20210601_222858(1).jpg
 
Δεν γρατζουνάνε Τόλη το δάχτυλο καθόλου.
Μόνο με έντονο φως φαίνονται καθαρά ... αν το δεις από μακρυά όπως η δική σου φωτό δεν φαίνεται κάτι.

Τι κοπτικό είναι αυτό βρε Γιάννη ;;; Έχεις δει κοπτικό που να αφήνει τέτοιο ίχνος ;;;
Ούτε τρυπάνι δεν αφήνει τέτοιες χαρακιές πόσο μάλλον τόρνος ή κοπτικό σε cnc.
Κάτι παίζει εδώ ... (ελπίζω όχι η benelli το πουλάκι της :) )

Μεταφέρτε τα post παιδιά στα τσοκ ... sorry για το :eek:fftopic:

View attachment 27577
Σαν να το πέρασαν με σύρμα ψιλό για γυάλισμα
 
κ.Νίκο πιστεύω ότι αυτή σήκωνε ακόμη λ'ιγο -πολύ λίγο -να πιεζόταν ακόμη στα 57 ίσως .

Λαμπη μου το σεταπ εχθες ''ξεκινησε'' με CX2000 kαι ρελιασμα 57,6 και 57,6....με τα ιδια βυσματα.

Τελειως διαφορετικες τουφεκιες ειδικοτερα με τον GT και τις κατανομες με τον gt να εχει μονο
81% απο το 88% που εβγαλε σημερα.

Ο Ζ2Μ εβγαλε ακριβως την ιδια συγκεντρωση 84% -- 390 σκαγια στον κυκλο αλλα με εντελως διαφορετικη
κατανομη...εως αχρηστη!!!!

Ισως να εχεις δικιο....αλλα πιστευω οτι εκει που ειναι ρελιασμενο 57,4 εχει τα 35 μετρα ανετα μια
ομοιομορφη κατανομη με το ιδιο τσοκ.

Μονο εαν δοκιμαστει θα ξερουμε σιγουρα φιλε μου!!!! :)
 
Δεν γρατζουνάνε Τόλη το δάχτυλο καθόλου.
Μόνο με έντονο φως φαίνονται καθαρά ... αν το δεις από μακρυά όπως η δική σου φωτό δεν φαίνεται κάτι.

Τι κοπτικό είναι αυτό βρε Γιάννη ;;; Έχεις δει κοπτικό που να αφήνει τέτοιο ίχνος ;;;
Ούτε τρυπάνι δεν αφήνει τέτοιες χαρακιές πόσο μάλλον τόρνος ή κοπτικό σε cnc.
Κάτι παίζει εδώ ... (ελπίζω όχι η benelli το πουλάκι της :) )

Μεταφέρτε τα post παιδιά στα τσοκ ... sorry για το :eek:fftopic:

View attachment 27577
Φαντασου τωρα σε μια γραμη παραγωγης να καταλαβε ο τυπος οτι θελει αλλαγμα το κοπτικο διοτι γινοτανε ετσι τα τσοκ αντε τωρα να παει στην αλλη πλευρα να ψαξει στο κιβωτιο ενα ενα και να χει παει παραδεκα αστο !
 
τεσπα χωρις προθεση κακιας εγω 2 πραματα παρατηρω και τα λεω εδω χωρις να θελω να χαλασω την συζητηση, καθως και ειδικα στο ρεμι τιμ γινεται χαμος καθε φορα... εγω ξερω οτι τα θεματα που γραφονται για προβληματα και ανταλλακτικα ειναι αλλου τυπου φοβοι. οποτε μας βολεψει τα ριχνουμε ολα στα φυσιγγια οπως δεν μας βολευει αναιρουμε αυτον τον παραγοντα. τεσπα...
οταν μιλαει ο αρης δεν υπονονται τετοια πραματα... δεν ξερω... benelli μονο και τελος αντε
Τι ενωεις οταν μιλαει ο αρης φιλε πηρε το οπλο και λεει οτι βλεπει ακομα δεν εβγαλε συμπερασματα ... Εσυ για βγαλε ενα βιντεο που σκοτωνεις στο τριτο συνεφο αριστερα να δουμε πιος θα σε αμφισβητισει και χωρις παρεξυγηση κιωλας ε
 
Δεν γρατζουνάνε Τόλη το δάχτυλο καθόλου.
Μόνο με έντονο φως φαίνονται καθαρά ... αν το δεις από μακρυά όπως η δική σου φωτό δεν φαίνεται κάτι.

Τι κοπτικό είναι αυτό βρε Γιάννη ;;; Έχεις δει κοπτικό που να αφήνει τέτοιο ίχνος ;;;
Ούτε τρυπάνι δεν αφήνει τέτοιες χαρακιές πόσο μάλλον τόρνος ή κοπτικό σε cnc.
Κάτι παίζει εδώ ... (ελπίζω όχι η benelli το πουλάκι της :) )

Μεταφέρτε τα post παιδιά στα τσοκ ... sorry για το :eek:fftopic:

View attachment 27577
Και ομως φιλε εχεο φυγει αγιαλιστο χωρις να ολοκληρωθει η διαδικασια μαλλον λογο λαθους .Γιατι αν ειναι ολα ετσι οι αυτοι οι εμεις μαλακιζομαστε
 
https://www.duckhuntingchat.com/forum/viewtopic.php?f=14&t=125212

Κοροϊδέψτε εσείς ...
Έν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα ...
Μήπως εσείς τa γυαλίζετε ενώ οι άλλοι τa ξύνουν ? .my man.
αυτο μουλειπε τωρα :rolleyes: να στενευουν οι τουφεκιες σταδιακα απο Σεπτ προς Φεβρ (το Μαρτη τα καθαριζω , μια φορα το χρονο)
Αναποδα τα θελω , στενες τον Οκτ και ανοιχτες στα απογευματινα του Φεβρ
 
Τι ενωεις οταν μιλαει ο αρης φιλε πηρε το οπλο και λεει οτι βλεπει ακομα δεν εβγαλε συμπερασματα ... Εσυ για βγαλε ενα βιντεο που σκοτωνεις στο τριτο συνεφο αριστερα να δουμε πιος θα σε αμφισβητισει και χωρις παρεξυγηση κιωλας ε
δεν εβγαλε συμπερασματα? δηλαδη τα 80 και 90% με ανοιχτο τι ειναι? πρεπει να σου γραψει και κανα συμοερασμα απο κατω εσυ γκαβος εισαι? και μην μου πεις φυσιγγια ιδιογομωσης γιατι θα ξεφτιλιστεις αν συγκρινεις τετοιες καννες μ αυτες που ειναι στους ψυλλακιδες για μαστορεματα 3 και λιγο
 
Δεν γρατζουνάνε Τόλη το δάχτυλο καθόλου.
Μόνο με έντονο φως φαίνονται καθαρά ... αν το δεις από μακρυά όπως η δική σου φωτό δεν φαίνεται κάτι.

Τι κοπτικό είναι αυτό βρε Γιάννη ;;; Έχεις δει κοπτικό που να αφήνει τέτοιο ίχνος ;;;
Ούτε τρυπάνι δεν αφήνει τέτοιες χαρακιές πόσο μάλλον τόρνος ή κοπτικό σε cnc.
Κάτι παίζει εδώ ... (ελπίζω όχι η benelli το πουλάκι της :) )

Μεταφέρτε τα post παιδιά στα τσοκ ... sorry για το :eek:fftopic:

View attachment 27577
φαινεται σαν να εφυγε το γυαλιστικο βουρτσακι (ή ξερω γω τι ειχαν ) και βαραγε στα τοιχωματα ο αξονας ή καποια βαση της βουρτσας
Μαζικη παραγωγη.
 
δεν εβγαλε συμπερασματα? δηλαδη τα 80 και 90% με ανοιχτο τι ειναι? πρεπει να σου γραψει και κανα συμοερασμα απο κατω εσυ γκαβος εισαι? και μην μου πεις φυσιγγια ιδιογομωσης γιατι θα ξεφτιλιστεις αν συγκρινεις τετοιες καννες μ αυτες που ειναι στους ψυλλακιδες για μαστορεματα 3 και λιγο
Σε ποσοστα συγκέντρωσης δεν εχει τυχη η κανη της V3 με αντίστοιχη σε χαρακτηριστικά κανη της Benelli φίλε, καντε κ καμια δοκιμή, ναι δίνει μια ομοιόμορφη τουφεκια κ ωραία κατανομή αλλά μην τρελαθουμε κιόλας , κ με το μαμισιο κοντακι σε άτομα με μάγουλο δεν θα έχει καμία επιτυχία το όπλο αυτό, θέλει άμεσα κοντακι χειροποίητο, μιλαω για την πλαστικη
 
δεν εβγαλε συμπερασματα? δηλαδη τα 80 και 90% με ανοιχτο τι ειναι? πρεπει να σου γραψει και κανα συμοερασμα απο κατω εσυ γκαβος εισαι? και μην μου πεις φυσιγγια ιδιογομωσης γιατι θα ξεφτιλιστεις αν συγκρινεις τετοιες καννες μ αυτες που ειναι στους ψυλλακιδες για μαστορεματα 3 και λιγο
Θελω μια μερα να ερθεις να κυνηγησουμε διπλα διπλα μη φοβασε εγω με μπενελλι μαλιστα θα παρω και τις τρεις που εχω φερε οτι θες θα σε κανω κοκκινο σαν το λογοτυπο της BENELLI αχαχαχαχαχαχαχα
 
ναι εχει ενδοιασμους αυτος και περιμενει τον πινακα...
Εχει αυτος βιντεακια φοτο ιστοριες εσυ τ εχεις και ορμας τους παντες δε ξερω βγαλε την κανη της benelli απο κει που σε ενωχλει και ολα καλα αχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα
 
Ολο φαγωμαρες ρε μυλωνα παρε μια τουφεκια που εχω με sbe1 στα 36 με φουλ μαμα πινακας 1×80 φυσιγγι superkill trygoni μεσιμεριατικα τον αυγουστο κοντρα με mossberg ο αλλος δεν εριξε οπως ερχοτανε του πεσε η σκανδαλοθηκη στα χορτα ακομα ψαχνει ατιμα βατα IMG_20190710_194159.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top