Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
είσαι κορυφή .Με τι τσοκ το ρίχνεις αυτό το σεταπ?

Αναλογα την τοποθεσια.....σε κλειστα μερη 4 και 3* μαμα τσοκ.....στα ανοικτα βαζω το kick's smoke IM και
σβυνουν στον αερα οι φασσες στα 50+ μετρα φιλε!!!! ;)
 
Μην τα σφιξεις πολύ και σκορπίσουν.
Γιαυτό ρωτάω να ξέρω τι θα έχω πάνω μου απο τσοκ.
στο καρτερι που παω μπορει να σου βγουν στα μουτρα εως 50 μετρα και απο τσοκακια εχω anaconda long ,brain tm ,kicks skeet ,mod,full οποτε το ιδανικο ειναι το κιcks 3*?
 
Γιαυτό ρωτάω να ξέρω τι θα έχω πάνω μου απο τσοκ.
στο καρτερι που παω μπορει να σου βγουν στα μουτρα εως 50 μετρα και απο τσοκακια εχω anaconda long ,brain tm ,kicks skeet ,mod,full οποτε το ιδανικο ειναι το κιcks 3*?

Μην με ρωτας για τσοκ....ειμαι ασχετος!!!! Και αυτο το kick's smoke ΙΜ τυχαια το πηρα...ουτε ηξερα τι πραμα ηταν.
Τωρα ξερω οτι ειναι πολυ καλο για μενα....ρωτα για τσοκ αλλους συναδελφους και φιλους.....δεν θελω να σε
παρω στον ''λαιμο'' μου!!!
 
Μην με ρωτας για τσοκ....ειμαι ασχετος!!!! Και αυτο το kick's smoke ΙΜ τυχαια το πηρα...ουτε ηξερα τι πραμα ηταν.
Τωρα ξερω οτι ειναι πολυ καλο για μενα....ρωτα για τσοκ αλλους συναδελφους και φιλους.....δεν θελω να σε
παρω στον ''λαιμο'' μου!!!
Θα τουφεκίσω μερικά χαρτόνια στην πρωτη ευκαιρία να δω τι γίνεται...
 
Γιαυτό ρωτάω να ξέρω τι θα έχω πάνω μου απο τσοκ.
στο καρτερι που παω μπορει να σου βγουν στα μουτρα εως 50 μετρα και απο τσοκακια εχω anaconda long ,brain tm ,kicks skeet ,mod,full οποτε το ιδανικο ειναι το κιcks 3*?
Το kicks skeet τι λέει;
 
Γιαυτό ρωτάω να ξέρω τι θα έχω πάνω μου απο τσοκ.
στο καρτερι που παω μπορει να σου βγουν στα μουτρα εως 50 μετρα και απο τσοκακια εχω anaconda long ,brain tm ,kicks skeet ,mod,full οποτε το ιδανικο ειναι το κιcks 3*?
Όχι, το skeet .
Πάρε αυτές που θα βγουν μέχρι τα 30 μέτρα και άσε τα 50....
 
Αναλογα την τοποθεσια.....σε κλειστα μερη 4 και 3* μαμα τσοκ.....στα ανοικτα βαζω το kick's smoke IM και
σβυνουν στον αερα οι φασσες στα 50+ μετρα φιλε!!!! ;)
Μια που έχεις το κικς σμοκ το ΙΜ δηλαδή το 0,25 έτσι? Και μια που είσαι ιδιογομωτης με παχημετρο μέτρησε σε παρακαλώ πόσο είναι η φούστα και το στόμιο του τσοκ? Και σε τη όπλο το έχεις?
 
Μια που έχεις το κικς σμοκ το ΙΜ δηλαδή το 0,25 έτσι? Και μια που είσαι ιδιογομωτης με παχημετρο μέτρησε σε παρακαλώ πόσο είναι η φούστα και το στόμιο του τσοκ? Και σε τη όπλο το έχεις?


Σπυρο , ολικο μηκος τσοκ 91 χιλιοστα ( 90,8 ) μηκος φουστας ( εντος κανης ) 52 χιλιοστα. Εκτος κανης 39 χιλιοστα
Διαμετρος τσοκ 17,8. Το οπλο ειναι Μπερετα Α390 Μαλαρντ- μαγκνουμ -18,3 αυλο- 66 εκατ κανη. :)
 
Σπυρο , ολικο μηκος τσοκ 91 χιλιοστα ( 90,8 ) μηκος φουστας ( εντος κανης ) 52 χιλιοστα. Εκτος κανης 39 χιλιοστα
Διαμετρος τσοκ 17,8. Το οπλο ειναι Μπερετα Α390 Μαλαρντ- μαγκνουμ -18,3 αυλο- 66 εκατ κανη. :)
Νικόλα την αυστηρότητα του κικς ΙΜ στη σκόπευση πως την κρίνεις σε σχέση με του εργοστασιακου σου φουλ ας πούμε.. Είναι πιο αυστηρό το κικς?
 
Last edited:
Νικόλα την αυστηρότητα του κικς ΙΜ στη σκόπευση πως την κρίνεις σε σχέση με του εργοασταδιακου σου φουλ ας πούμε.. Είναι πιο αυστηρό το κικς?

Να σου πω Κωστα. Πριν δουλευα φουλ μαμα και 2* . Με τα δυο αστρα ειχα περισσοτερες επιτυχιες....δεν
φημιζομαι για την σκοπευση μου....παρ'ολα αυτα ...αυτο το τσοκ μου ''ταιριαξε'' απιστευτα....εχω περισσοτερες
επιτυχιες απο τα αλλα τσοκ ( φουλ και 2* μαμα ) θελει λιγοτερη προσκοπευση....μην με ρωτησεις ποσο
λιγοτερη , δεν ξερω....ενσκτικτωδως παει το χερι.....πρεπει να σου πω οτι ακομα το μαθαινω. Μεχρι τωρα
δεν με εχει δυσκολεψει οσο και αν σου φανει περιεργο φιλε!! :)
 
Σπυρο , ολικο μηκος τσοκ 91 χιλιοστα ( 90,8 ) μηκος φουστας ( εντος κανης ) 52 χιλιοστα. Εκτος κανης 39 χιλιοστα
Διαμετρος τσοκ 17,8. Το οπλο ειναι Μπερετα Α390 Μαλαρντ- μαγκνουμ -18,3 αυλο- 66 εκατ κανη. :)
Σευχαριστώ!
Και κάτι ακόμα το εσωτερικό της φούστας του τσοκ είναι 18,80?
Και είναι οπτιμα Πλας τα τσοκ της?
Ρωτάω γιατί δεν ξέρω καλά τη τσοκ παίρνουν η μπερετες:)
 
Να σου πω Κωστα. Πριν δουλευα φουλ μαμα και 2* . Με τα δυο αστρα ειχα περισσοτερες επιτυχιες....δεν
φημιζομαι για την σκοπευση μου....παρ'ολα αυτα ...αυτο το τσοκ μου ''ταιριαξε'' απιστευτα....εχω περισσοτερες
επιτυχιες απο τα αλλα τσοκ ( φουλ και 2* μαμα ) θελει λιγοτερη προσκοπευση....μην με ρωτησεις ποσο
λιγοτερη , δεν ξερω....ενσκτικτωδως παει το χερι.....πρεπει να σου πω οτι ακομα το μαθαινω. Μεχρι τωρα
δεν με εχει δυσκολεψει οσο και αν σου φανει περιεργο φιλε!! :)
Έχεις καμιά δοκιμη σε χαρτί να ρίξουμε κάνα βλέφαρο να ουμ? .my man.
 
Σευχαριστώ!
Και κάτι ακόμα το εσωτερικό της φούστας του τσοκ είναι 18,80?
Και είναι οπτιμα Πλας τα τσοκ της?
Ρωτάω γιατί δεν ξέρω καλά τη τσοκ παίρνουν η μπερετες:)

Σπυρο δεν ξερω εαν διαβασες ποιο πανω.....γραφω ( και το εννοω ) ειμαι ασχετος με το θεμα των τσοκ
δεν ξερω καν την ορολογια που γραφεις ''οπτιμα Πλας''....... θα ρωτησεις καποιον αλλον φιλο.....βλεπω
παιδια που εχουν απιστευτες γνωσεις στο θεμα των τσοκ....και οχι μονο!!! Τα εχουν τα τσοκ σαν κομπολοι
και τα παιζουν στα χερια τους....αυτους θα ρωτησεις φιλε!!! Ναι η εσωτερικη διαμετρος κατω στην φουστα
ειναι 18,8. :)
 
Σευχαριστώ!
Και κάτι ακόμα το εσωτερικό της φούστας του τσοκ είναι 18,80?
Και είναι οπτιμα Πλας τα τσοκ της?
Ρωτάω γιατί δεν ξέρω καλά τη τσοκ παίρνουν η μπερετες:)
Όχι συνάδελφε δεν είναι οπτιμα πλας, είναι μομπιλε 5εκ εντός κάννης
 
Έχεις καμιά δοκιμη σε χαρτί να ρίξουμε κάνα βλέφαρο να ουμ? .my man.

Ναι εχω κανει.....αλλα την ''πατησα'' σαν πρωταρης που ειμαι!!!! Αυτο το τσοκ το σφιγκω με το χερι....θελει
συνεχεια τσεκαρισμα μετα απο δυο τρεις τουφεκιες να δεις εαν εχει λασκαρει.....οταν το πηρα χαμπαρι....ηταν
αργα....μου ειχαν τελειωσει τα χαρτονια....Στις επομενες που θα κανω ....θα βαλω φωτο φιλε.:)
 
Σπυρο δεν ξερω εαν διαβασες ποιο πανω.....γραφω ( και το εννοω ) ειμαι ασχετος με το θεμα των τσοκ
δεν ξερω καν την ορολογια που γραφεις ''οπτιμα Πλας''....... θα ρωτησεις καποιον αλλον φιλο.....βλεπω
παιδια που εχουν απιστευτες γνωσεις στο θεμα των τσοκ....και οχι μονο!!! Τα εχουν τα τσοκ σαν κομπολοι
και τα παιζουν στα χερια τους....αυτους θα ρωτησεις φιλε!!! Ναι η εσωτερικη διαμετρος κατω στην φουστα
ειναι 18,8. :)
Όχι συνάδελφε δεν είναι οπτιμα πλας, είναι μομπιλε 5εκ εντός κάννης
[/QUOTE
Οκ και ευχαριστώ :) ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top