Βιδα παπιας απο beretta 391 LIGHT

Άμα υπάρχει διαφορά χαλάλι το 50αρικο. Γιατί σε πολύωρο τα 71εκ κανης με το κικς πάνω το ζορίζουν το αριστερό χέρι
Φίλε και εγω ολοήμερα παω περδικα μπεκάτσα.... λοιπόν το οπλο μου προσθεσα μια φέτα 1.5cm καρύδια 100γρ στο κοντάκι.. και είναι όλο 3100γρ χωρίς το τζελ τεκ με το μαμά πέλμα..
Τωρα με την βίδα μείον 55 γραμμάρια ειναι στα 3.045 τα 100γρ πίσω το όπλο μου ήρθε ποιο ελαφρύ στο αριστερό χέρι στην επομιση είναι σαν να άλλαξε η μικρή μπροστοβαρυ αίσθηση.
ένα φυσίγγι 35γρ είναι περίπου 50 γραμμάρια..
Κοιτα δεν είναι καμιά τρελή διαφορά αλλά σκέψου άλλη βγάζουν ρίγες κάνουν τρύπες σε κάννες προσθέτουν βάρος στο κοντάκι..
Και κάνουν σοβαρές αλλαγές σε ένα όπλο και δίνουν και 4 φορές το κόστος μιας βίδας..
 
Και ούτε τρως τα χέρια σου να ξεβιδώνεις..
Θα δω και την λαιτ και θα δεις και παρε οποία θες... αν δω την λαιτ καλύτερη διαφορά.. θα την στείλω πίσω και θα δώσω την διαφορά να παρω λάιτ.
 
Στ
Σειλτη σε μενα ρε συ αν δε τη θες τελεικα ενωειτε θα την πληρωσω αλιως παξυμαδι ροδελα
Ροδέλα παξιμάδι... άσε που είδα από Φράνκι τσοκ είναι 29γρ και της μπερετα 34γρ... η και χωρίς τσόκ για φερμα .yel.
 





Με αυτό το λαστιχάκι από υδραυλικά..
Λύθηκε και το ψυχολογικό κομμάτι αισθητικής μεριάς ίσως και το κρατάει λίγο ποιο ψιλά...
Αλλα ακόμα και με αυτή σφίγγει όταν ανοίγεις και αφήνεις το κλείστρο... για 55γρ αξίζει άποψη μου
 





Με αυτό το λαστιχάκι από υδραυλικά..
Λύθηκε και το ψυχολογικό κομμάτι αισθητικής μεριάς ίσως και το κρατάει λίγο ποιο ψιλά...
Αλλα ακόμα και με αυτή σφίγγει όταν ανοίγεις και αφήνεις το κλείστρο... για 55γρ αξίζει άποψη μου
Είναι και ποιο όμορφο
 
Είναι και ποιο όμορφο
Αφού τώρα νιώθω ότι τα πουλια θα κοιτάνε την βίδα και θα πέφτουν....big smile.
Ωραία έκατσε με το λαστιχάκι.. σκέψου πειρα εχθές τηλ να την αλλάξω να παρω λάιτ και δεν είχε λεει με την επόμενη παραγγελία..
Τωρα δεν την αλλάζω θα μου μείνει και το 20ρικο :cool:
 
Back
Top