Βελτιώσεις - παρεμβάσεις σε κυνηγετικά όπλα

Σε ευχαριστώ γ τις απαντησεις φιλέ μου οποτε το δίνω στον αδερφό μου το γουρούνα και παιρνω το m2 βαζω και ένα σοβαρό τσοκακι και ελπιζω να με καλυψει
Σίγουρα θα το βολευτεί περισσότερο σε αυτό το κυνήγι...Αν το όπλο είναι στα μέτρα σου πάρε ένα kicks και θα δεις αλλά πράγματα από το m2...βέβαια αν διαθέσεις και ένα ποσό να φτιάξεις έναν κώνο 6,5 εκατοστά σε σοβαρό επαγγελματία θα μείνεις έκπληκτος...
 
Σίγουρα θα το βολευτεί περισσότερο σε αυτό το κυνήγι...Αν το όπλο είναι στα μέτρα σου πάρε ένα kicks και θα δεις αλλά πράγματα από το m2...βέβαια αν διαθέσεις και ένα ποσό να φτιάξεις έναν κώνο 6,5 εκατοστά σε σοβαρό επαγγελματία θα μείνεις έκπληκτος...
Αν θέλεις προτηνε μου εναν για τον κώνο σε πμ
 
Παιδια ερώτηση στους μαιτρ του θέματος με την sbe 1 μου έχω ένα σωβαρο πρόβλημα ενώ οι τουφεκιες μέχρι τα 30 μέτρα με ικανόποιουν πρώσοπικα εξερετηκες γ εμενα τονιζω απο κει και περα τα πραγματα είναι τραγικοτατα πραγμα που δεν σημβαινει με τα αλλα οπλα με 70 κ 76 θαλάμη Benelli αυτές
Τολη κατά την ταπεινή μου γνώμη κ με αυτά που έχω δει κατά καιρούς η σειρά είναι η εξής. ..
Δοκιμάζεις 2-3 διαφορετικά τσοκ... Αν δεις διαφορά έχει καλώς, αν όχι συνήθως δεν έχει νόημα να ψάχνεσαι περαιτέρω στο μπροστά μέρος της κανης... Εχω δει οπλα να μεταμόρφωνονται με ένα τσοκ κ αλλά που δεν είχαν καμία διαφορά...
Από εκεί κ πέρα είναι στον άνθρωπο κ στην φιλοσοφία του... Η πουλάς το όπλο κ πηγαίνεις σε κάποιο άλλο που πιθανόν να σε καλύψει περισσότερο η αν για κάποιο δικό σου λόγο θες να κρατήσεις αυτό που έχεις έχεις δύο λύσεις... Η το κρατάς κ συμβιβαζεσαι η πηγαίνεις σε τροποποίηση της κανης κ συγκεκριμένα του κωνου... Αυτο θα το αποφασίσεις εσύ, μην περιμένεις από κανέναν να σου δώσει λύση γιατί κάθε κανη είναι διαφορετική κ κάθε αποτέλεσμα μοναδικό κ αμετάκλητο...
 
Τολη κατά την ταπεινή μου γνώμη κ με αυτά που έχω δει κατά καιρούς η σειρά είναι η εξής. ..
Δοκιμάζεις 2-3 διαφορετικά τσοκ... Αν δεις διαφορά έχει καλώς, αν όχι συνήθως δεν έχει νόημα να ψάχνεσαι περαιτέρω στο μπροστά μέρος της κανης... Εχω δει οπλα να μεταμόρφωνονται με ένα τσοκ κ αλλά που δεν είχαν καμία διαφορά...
Από εκεί κ πέρα είναι στον άνθρωπο κ στην φιλοσοφία του... Η πουλάς το όπλο κ πηγαίνεις σε κάποιο άλλο που πιθανόν να σε καλύψει περισσότερο η αν για κάποιο δικό σου λόγο θες να κρατήσεις αυτό που έχεις έχεις δύο λύσεις... Η το κρατάς κ συμβιβαζεσαι η πηγαίνεις σε τροποποίηση της κανης κ συγκεκριμένα του κωνου... Αυτο θα το αποφασίσεις εσύ, μην περιμένεις από κανέναν να σου δώσει λύση γιατί κάθε κανη είναι διαφορετική κ κάθε αποτέλεσμα μοναδικό κ αμετάκλητο...
Σε ευχαριστώ φιλέ θα παρω τη m2 και θα κανω αυτό που λες γτ ακόμα δε της έχω φορέσει κάνα τσοκ αφτερ αν έχεις καπια προταση ριχτη δεκτή μια που έχεις κ το ίδιο οπλο 71 και η πλέων δίκη μ m2
 
Σε ευχαριστώ φιλέ θα παρω τη m2 και θα κανω αυτό που λες γτ ακόμα δε της έχω φορέσει κάνα τσοκ αφτερ αν έχεις καπια προταση ριχτη δεκτή μια που έχεις κ το ίδιο οπλο 71 και η πλέων δίκη μ m2
Εγώ όλα τα τσοκ που έχω δοκιμάσει στη μ2 είχαν βελτίωση, από briley, Carlson μέχρι φρενου anaconda κ kicks η και brain.... Όλα εξαρτώνται από το τι ψάχνεις εσύ κ για τι αποστάσεις... Εμενα που μου αρέσουν τα δύσκολα αλλά κ τα καπνίσματα στο κυνηγι προτιμώ τα τσοκ φρενου
 
Εγώ όλα τα τσοκ που έχω δοκιμάσει στη μ2 είχαν βελτίωση, από briley, Carlson μέχρι φρενου anaconda κ kicks η και brain.... Όλα εξαρτώνται από το τι ψάχνεις εσύ κ για τι αποστάσεις... Εμενα που μου αρέσουν τα δύσκολα αλλά κ τα καπνίσματα στο κυνηγι προτιμώ τα τσοκ φρενου
Ν αλλάζεις και τα υγρά στων φρένων μην έχουμε τίποτα ατυχήματα
.yelling..yelling.
 
Ari εκανα κώνο εκειβπου έκανες κ σου αν και μακρύτερο γτ δεχτηκα ν μου βγάλει την ουρά στην κριο απλα δε μου πέτυχε τπτ δε μου εδωσε ενωειτε ο ανθροπος μου τα ανέλυσε εξαρχής όλα ακόμα κ το ενδεχόμενο να μη μου δώσει τπτ η επεμβαση
 
Εγώ όλα τα τσοκ που έχω δοκιμάσει στη μ2 είχαν βελτίωση, από briley, Carlson μέχρι φρενου anaconda κ kicks η και brain.... Όλα εξαρτώνται από το τι ψάχνεις εσύ κ για τι αποστάσεις... Εμενα που μου αρέσουν τα δύσκολα αλλά κ τα καπνίσματα στο κυνηγι προτιμώ τα τσοκ φρενου
Απ αυτά που θέλω δε το γλιτωνω το patternmaster
 
Εγώ όλα τα τσοκ που έχω δοκιμάσει στη μ2 είχαν βελτίωση, από briley, Carlson μέχρι φρενου anaconda κ kicks η και brain.... Όλα εξαρτώνται από το τι ψάχνεις εσύ κ για τι αποστάσεις... Εμενα που μου αρέσουν τα δύσκολα αλλά κ τα καπνίσματα στο κυνηγι προτιμώ τα τσοκ φρενου
Παντος τα μαμά αστα μετακίνηση κέντρου τουφεκιας με κάθε τσοκ άλλου η τουφέκια ευτηχως ο άσσος είναι κεντρο
 
Ari εκανα κώνο εκειβπου έκανες κ σου αν και μακρύτερο γτ δεχτηκα ν μου βγάλει την ουρά στην κριο απλα δε μου πέτυχε τπτ δε μου εδωσε ενωειτε ο ανθροπος μου τα ανέλυσε εξαρχής όλα ακόμα κ το ενδεχόμενο να μη μου δώσει τπτ η επεμβαση
Τολη που έκανες κώνο ?
Τι σχέσει έχει εάν έβγαλε την ουρά τις κανης με το αποτέλεσμα του κώνου ?
 
Τολη που έκανες κώνο ?
Τι σχέσει έχει εάν έβγαλε την ουρά τις κανης με το αποτέλεσμα του κώνου ?
Φιλε ο παπατσαρουχας έχει αλεζουαρ για δικανα χωρίς προεκταση και για καραμπίνα πρεπει να βγει η ουρά της κανης αλιως δε φτάνει μέχρι τερμα μέσα αν τον παρεις τηλ θα σου πει και ο ιδιος
 
Οκ. τι σχέση έχει αυτό με την απόδοση του κώνου.
Φιλέ συγκεκριμενα το ειπα στον αρι γτ αυτός είδε διαφορά με λιγότερο μήκος κώνου γτ δε συμφώνησε να του αφεραισει την ουρά και του έκανε το μισω μήκος απο το δικό μου και είδε βελτίωση ενώ το δικό μου με το διπλασιο μήκος απο του αρι δεν μου έδωσε κατι τώρα καταλαβες το θέμα ήταν στο μήκος λόγο ουράς που εμποδιζει το εργαλείο του συγκεκριμένου οπλουργου
 
Κώνο θα κάνεις αν έχεις τέτοιο θέμα και όπως σωστά λέει ο παπατσαρουχας που αναφέρθηκε " η κάννη θα σου πει το ποσό" αυτό είναι και μια προϋπόθεση και το κριτήριο συνεργασία με τα υπόλοιπα μέρη της κάννης απλά.
Εάν έχει συγκεκριμένο μηχανιμα που δε μπορεί να κάνει αυτό που ισχυρίζεται ο ίδιος απλά δεν το στέλνεις σε αυτόν. Το ξεβίδωμα της ουράς δεν είναι τίποτα.
 
Back
Top