Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλά δεν περνάγαμε ρε αφεντικό?
Αν δεν κανω λαθος ειναι χασκυ

Περαν του αστειου ειναι αληθεια και το χω δει μετα ματια μου σε μια θυληκια που ειχε ο κουμπαρος μου

Τρομερη ζηλια και εκδηλωση δυσαρεσκειας ειδικα απο τα θυληκα οταν το αφεντικο τους βρει συντροφο
 
Αν δεν κανω λαθος ειναι χασκυ

Περαν του αστειου ειναι αληθεια και το χω δει μετα ματια μου σε μια θυληκια που ειχε ο κουμπαρος μου

Τρομερη ζηλια και εκδηλωση δυσαρεσκειας ειδικα απο τα θυληκα οταν το αφεντικο τους βρει συντροφο
Εδώ μπαίνει γυναίκα σπίτι και σηκώνουν τρίχα οι γάτες, πλάκα κάνετε...
 
Ευτυχώς ήρθε η καθαρίστρια...
Η γυναικα συνεχεια λεει οτι δεν προφταινει τις δουλειες( λογικο με τρια μικρα σπιτι δεν τη κατηγορω)

Της το εστειλα και της ειπα οτι θα την φερω να την βοηθα

Αν δεν εχετε νεα μου μεχρι αποψε που θα παω σπιτι παρακαλω παρτε ενα τηλεφωνο την Αγγελικουλα μπας και βρεθω πριν βρωμισω
.sarcastic.
 
Η γυναικα συνεχεια λεει οτι δεν προφταινει τις δουλειες( λογικο με τρια μικρα σπιτι δεν τη κατηγορω)

Της το εστειλα και της ειπα οτι θα την φερω να την βοηθα

Αν δεν εχετε νεα μου μεχρι αποψε που θα παω σπιτι παρακαλω παρτε ενα τηλεφωνο την Αγγελικουλα μπας και βρεθω πριν βρωμισω
.sarcastic.
Αθάνατος!
 
Η γυναικα συνεχεια λεει οτι δεν προφταινει τις δουλειες( λογικο με τρια μικρα σπιτι δεν τη κατηγορω)

Της το εστειλα και της ειπα οτι θα την φερω να την βοηθα

Αν δεν εχετε νεα μου μεχρι αποψε που θα παω σπιτι παρακαλω παρτε ενα τηλεφωνο την Αγγελικουλα μπας και βρεθω πριν βρωμισω
.sarcastic.
ΕΙΔΩΛΟ!
ΠΡΟΤΥΠΟ!
 
Η γυναικα συνεχεια λεει οτι δεν προφταινει τις δουλειες( λογικο με τρια μικρα σπιτι δεν τη κατηγορω)

Της το εστειλα και της ειπα οτι θα την φερω να την βοηθα

Αν δεν εχετε νεα μου μεχρι αποψε που θα παω σπιτι παρακαλω παρτε ενα τηλεφωνο την Αγγελικουλα μπας και βρεθω πριν βρωμισω
.sarcastic.
Μην είσαι τόσο απαισιόδοξος Χρύσανθε, απλά θα σου κόψει δύο πράγματα,
το ένα είναι το δάχτυλο που τραβάς τη σκανδάλη...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top