Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ρε παιδιά...

Ήθελα να το γράψω από χθες αλλα κόπηκε το ιντερνέτ...:(
Τι λέτε???.think.

Eγω βλέπω δυο ( 2 ) που του τα έχει κολλήσει στη μούρη!!!.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Εγω δεν καταλαβα τι ειναι το 3-4 που λενε τα παιδια ακομη
Βαθμολογια στα 5;

Εγω παντως με την εικονα αυτη θα διαφημιζα οτι το ζαχαρουχο γαλα Βλαχας χαλαει τα δοντια
Για να το πινω μονος μου.sarcastic.
 
Εγω δεν καταλαβα τι ειναι το 3-4 που λενε τα παιδια ακομη
Βαθμολογια στα 5;

Εγω παντως με την εικονα αυτη θα διαφημιζα οτι το ζαχαρουχο γαλα Βλαχας χαλαει τα δοντια
Για να το πινω μονος μου.sarcastic.
Έχεις...πνεύμα Χρύσανθε!!.shake hands..sarcastic.

Υ.Γ: κατά το λαικότερον...μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!!.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Συγχώρεσέ με φίλε, δεν φοράω σουτιέν για να ξέρω αχαχαχαχαχα
Ας μας πουν οι σοφότεροι αχαχαχχα
Αυτός ο βυζόδουλος ο @Alex37 το ξεκίνησε μου φαίνεται ... :) :) :)
Ουτε εγω φοραω .sarcastic.
Τα ξερω επειδη καποτε ελευθερος και ωραιος ειχα εμβαθυνει στο θεμα
Στοιχιζει λιγοτερα απο τρια ποτα και εχει αμεσο εφφεκτ στην επιτυχη εκβαση του πραγματος
Δες το οπως στο κυνηγι
Μπορεις να πας για λαγο ξεκινοντας απο την βοσκη
Μπορεις να πας ομως και εχοντας υποψην το πιθανονμερος που ειναη η καθισια.sarcastic.
Στην βοσκη θα δεις πολλες βερβελιες
Πριν την καθισια θα δεις αλλα;)
 
είναι πασιφανές ότι δεν έχετε αγοράσει ποτέ γυναικεία εσώρουχα... γυρίστε το στις γομώσεις και στους αυλούς
Συγχώρεσέ με φίλε, δεν φοράω σουτιέν για να ξέρω αχαχαχαχαχα
Ας μας πουν οι σοφότεροι αχαχαχχα
Αυτός ο βυζόδουλος ο @Alex37 το ξεκίνησε μου φαίνεται ... :) :) :)
Άστο Βασίλη, καλά τα λέει ο Κωσταντίνος...

Ο "μερακλής" ( να πούμε ο bon viveur amoreux !!! εδώ πάει !!!) τα αγοράζει πολλές φορές εκείνος αυτά που θέλει να φορέσει η ερρωμένη του...;)
Να το πούμε πιο λαικά? να κα@λα@ντι@σει ο άνθρωπος!!!.sarcastic..sarcastic..sarcastic.

Υ.Γ: πάμε στις γομώσεις μας και τους αυλούς μας.....sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Last edited:
Με απροσανατόλισε ο Κώστας ....

Πάρτε την αντιστοιχία να ηρεμήσετε.
ΑΣΧΕΤΟΙ ... αχαχαχαχα

Viva Italia !!!!!

View attachment 40399
Έτσι!!!

Καλά έκανες και μας έστειλες το σκονάκι σου..., να μαθαίνουμε και εμείς!!!.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Last edited:
Ωρέ παιδιά!!!

Τι... φωνάρα (για την ακρίβεια, λίγο χαμηλότερα απ' τη φωνάρα της) αυτή η μικρή Ιρλανδέζα (ούτε στα 17 της καλά-καλά), η Allie Sherlock...???(!!!)



o_Oo_Oo_O.love..love..love..tired..tired..tired.



www.youtube.com/watch?v=9XrM4BzVvgw


(Προσέξτε και τους άλλους γύρω-γύρω, το πώς μερακλώνονται δειλά-δειλά και βαθμιαίως αρχίζουν να λικνίζονται για τα καλά στον ρυθμό του άσματος...!!!:oops:)
 
Last edited:
Πριν 4-5 μηνες ειχα παει σε ενα φιλο οδοντιατρο, φευγοντας ειδα μια κοπελα που περιμενε στο σαλονι και φοραγε κοντη φουστα.Μετα απο κανα δεκαλεπτο του στελνω μνμ -ωραια φουστα- μου απανταει -αστα να πανε, εχει τρομερο σωμα- καλο κουραγιο του γραφω και η απαντηση -ευχαριστω-....
 
Πριν 4-5 μηνες ειχα παει σε ενα φιλο οδοντιατρο, φευγοντας ειδα μια κοπελα που περιμενε στο σαλονι και φοραγε κοντη φουστα.Μετα απο κανα δεκαλεπτο του στελνω μνμ -ωραια φουστα- μου απανταει -αστα να πανε, εχει τρομερο σωμα- καλο κουραγιο του γραφω και η απαντηση -ευχαριστω-....
Τι τραβάνε και αυτοί οι οδοντίατροι!!!.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top