Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
256488843_4842896062401300_4157283185243348479_n.jpg
 

Ωχ Θεέ μου... τι ΚΑΥΛΑ αυτό το κορίτσι...!!!!!!!!!!!! .love..sex hard..sex hard..sex hard.

(Τζίμηηηηηη!!!!! Πού τις κρύβεις όλες αυτές τις καλλίγραμμες κοπελιές και μας τις "ξεφουρνίζεις" μία-μία...;;;; Ολόκληρο χαρέμι διαθέτεις...;;; )
 
Ωχ Θεέ μου... τι ΚΑΥΛΑ αυτό το κορίτσι...!!!!!!!!!!!! .love..sex hard..sex hard..sex hard.

(Τζίμηηηηηη!!!!! Πού τις κρύβεις όλες αυτές τις καλλίγραμμες κοπελιές και μας τις "ξεφουρνίζεις" μία-μία...;;;; Ολόκληρο χαρέμι διαθέτεις...;;; )
Λόγω τής πολυετούς ενασχόλησης με το άθλημα σε διαβεβαιώνω ότι υπάρχει άφθονο υλικό στο προσωπικό μου αρχείο.Εχω εργαστεί ως μπάρμαν σε πολλά δημοφιλή νησιά κατά το παρελθόν:cool:
 
Ωχ Θεέ μου... τι ΚΑΥΛΑ αυτό το κορίτσι...!!!!!!!!!!!! .love..sex hard..sex hard..sex hard.

(Τζίμηηηηηη!!!!! Πού τις κρύβεις όλες αυτές τις καλλίγραμμες κοπελιές και μας τις "ξεφουρνίζεις" μία-μία...;;;;;)
Ωραίο σώμα έχει, ωραία ποδια έχει, ωραίο κωλο έχει,ωραία μαλλιά(είναι κ αυτα στις αδυναμίες μου..) έχει....

Αλλα να μην δουμε κ το προσωπο της ρε Νικολάε??? Γιατί μας το κρυβει???
Και μην μου πεις πως δεν σε νοιάζει..
 
Ωραίο σώμα έχει, ωραία ποδια έχει, ωραίο κωλο έχει,ωραία μαλλιά(είναι κ αυτα στις αδυναμίες μου..) έχει....

Αλλα να μην δουμε κ το προσωπο της ρε Νικολάε??? Γιατί μας το κρυβει???
Και μην μου πεις πως δεν σε νοιάζει..
Όλα ωραία τα έχει. Έχει όμως και ένα ελάττωμα....την.sex hard. αλλος
 
Εάν είχα ένα αληθινό, μαγικό λυχνάρι για να μου πραγματοποιήσει μία ευχή, θα του ζητούσα να με μεταμόρφωνε σε ένα από τα στριγκάκια της...!!!
Ή μάλλον... σε όλα τα στριγκάκια της...!!! .pray to God..pray to God..pray to God..big smile..big smile..big smile.



Υ.Γ.: Ώπα, εντάξει, το ξευτίλισα λιγάκι... Το παραδέχομαι...
 
Η ελληνική, μεσογειακή δίαιτα!!!

Από "άξιους", παγκοσμίου φήμης "πρεσβευτές" της στο διαδίκτυο...

Είπανε να πάρουνε το κολατσιό τους...

www.youtube.com/watch?v=MvtRHHh2XkQ

Και πάντα οι μερίδες μετρημένες... Λιγοστό φαγάκι... Να μην βαρύνει το στομαχάκι...
 
Last edited:
Εάν είχα ένα αληθινό, μαγικό λυχνάρι για να μου πραγματοποιήσει μία ευχή, θα του ζητούσα να με μεταμόρφωνε σε ένα από τα στριγκάκια της...!!!
Ή μάλλον... σε όλα τα στριγκάκια της...!!! .pray to God..pray to God..pray to God..big smile..big smile..big smile.



Υ.Γ.: Ώπα, εντάξει, το ξευτίλισα λιγάκι... Το παραδέχομαι...
Επαλαβωσες ωρέ Νικολάε??? .yelling.

Και αν κανει το λάθος κ σε μεταμορφώσει σε καμία βράκα παλιογριας τι θα γένει?? .yel.
 
Επαλαβωσες ωρέ Νικολάε??? .yelling.

Και αν κανει το λάθος κ σε μεταμορφώσει σε καμία βράκα παλιογριας τι θα γένει?? .yel.
Σαν το αλλο ανεκδοτο με τον καουμποι που ζητησε απο το ''τζινι'' να εχει πολλα λεφτα, να τον κυνηγανε οι γυναικες και το ''πουλι'' του να ειναι σαν του αλογου του, μονο που το αλογο του ηταν φοραδα....sarcastic.
 

Αυτήνανε (Μία Καλίφα) την είχανε "ταράξει στον μπούτσο" κάτι αράπηδες με τις τσόντες που είχε μπλέξει κάποτε...!!! Βλέπετε είναι "γλυκά" τα λεφτουδάκια... Είχε και πέραση καλή σαν πορνοστάρ τότες...!!! Τώρα πια, το παίζει "αθώα περιστερά" και θέλει να αποποιηθεί αυτόν τον πρότερο πορνικόν βίον της...! Τρομάρα της...!
 
Αυτήνανε (Μία Καλίφα) την είχανε "ταράξει στον μπούτσο" κάτι αράπηδες με τις τσόντες που είχε μπλέξει...!!! Είχε και πέραση καλή σαν πορνοστάρ τότες...!!! Τώρα πια, το παίζει "αθώα περιστερά" και θέλει να αποποιηθεί αυτόν τον πρότερο πορνικόν βίον της...! Τρομάρα της...!
Αθλητικογράφος.Μπαίνει στα αποδυτήρια μετά την νίκη ως πριμ...
 
Αυτήνανε (Μία Καλίφα) την είχανε "ταράξει στον μπούτσο" κάτι αράπηδες με τις τσόντες που είχε μπλέξει κάποτε...!!! Βλέπετε είναι "γλυκά" τα λεφτουδάκια... Είχε και πέραση καλή σαν πορνοστάρ τότες...!!! Τώρα πια, το παίζει "αθώα περιστερά" και θέλει να αποποιηθεί αυτόν τον πρότερο πορνικόν βίον της...! Τρομάρα της...!
Νικολαε,πιθανολογω,2 εξωτερικοι δισκοι,ενος terabyte εκαστος,"φουλαρισμενοι"....
Ε;:cool:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top