Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτογραφίες

Η Διεθνής Ημέρα κατά της ομοφοβίας,
τρανσοφοβιας και αμφιφοβιας μας
υπευθυμιζει πως παρά τα βήματα που
έχουν γίνει μπροστά μερικοί εξακολουθούν
και γράφουν χιλιόμετρα από πίσω.Πρεπει
κάποια στιγμή να εξηγήσει κάποιος με αρχιδια ότι υπάρχουν 2 φύλα στον κόσμο και όλα τα άλλα είναι μπαρμπουτσαλα φαντασίας στην σφαίρα της ανωμαλίας.
Κάτι μου λέει ότι έχεις πρόβλημα με την διαφορετικότητα....... Είσαι οπισθοδρομικός. Λυπάμαι τα παιδιά που θα βγάλεις στην κοινωνία
 
Η Διεθνής Ημέρα κατά της ομοφοβίας,
τρανσοφοβιας και αμφιφοβιας μας
υπευθυμιζει πως παρά τα βήματα που
έχουν γίνει μπροστά μερικοί εξακολουθούν
και γράφουν χιλιόμετρα από πίσω.Πρεπει
κάποια στιγμή να εξηγήσει κάποιος με αρχιδια ότι υπάρχουν 2 φύλα στον κόσμο και όλα τα άλλα είναι μπαρμπουτσαλα φαντασίας στην σφαίρα της ανωμαλίας.

Μπραβο ''ανιψιέ μου''.....Μια χαρα τους τα ειπες....Εαν ανοιγα το στομα μου...θα ημουν στην ''εξεδρα'' με την
μια !!!
Να εισαι καλα φιλαρα μου !!!
Με γλυτωσες.......:)
 
Ένας λαγός αποφάσισε να επισκεφθεί έναν οίκο ανοχής για ζώα. Πάει λοιπόν στην τσατσά-αλεπού και ζητάει κάτι καλό και φθηνό.
"Κοίτα να δεις λαγέ μου, μόλις μας ήρθε μια καινούργια κόμπρα κι επειδή είναι άπειρη θα την πη**ξεις μ ένα πεντοχίλιαρο μόνο, γουστάρεις; "Του λέει η αλεπού".
"Κόμπρα, ε;" Σκέφτεται ο λαγός ... "Εντάξει! Δεν έχω ξαναπ**ξει κόμπρα και καίγομαι από περιέργεια".
Ανεβαίνει λοιπόν στο δωμάτιο της κόμπρας. γδύνεται και αρχίζει το.... έργο....
Κάποια στιγμή, η κόμπρα εκεί που είχε από πάνω της το λαγό, της άνοιξε η όρεξη. Ανοίγει το στόμα και τον τρώει!
Αφού τον κατάπιε, σκέφτηκε: "Τι κάνω η χαζή; Έφαγα τον πελάτη μου; Θα με απολύσουν, γαμώτο!" Και κάνει μια και τον ξερνάει.
Μόλις βγαίνει απ το στόμα της ο λαγός, την κοιτάει της χαμογελάει και της λέει: "Τσ*μπουκλού μου, εσύ!"
 
Ένας λαγός αποφάσισε να επισκεφθεί έναν οίκο ανοχής για ζώα. Πάει λοιπόν στην τσατσά-αλεπού και ζητάει κάτι καλό και φθηνό.
"Κοίτα να δεις λαγέ μου, μόλις μας ήρθε μια καινούργια κόμπρα κι επειδή είναι άπειρη θα την πη**ξεις μ ένα πεντοχίλιαρο μόνο, γουστάρεις; "Του λέει η αλεπού".
"Κόμπρα, ε;" Σκέφτεται ο λαγός ... "Εντάξει! Δεν έχω ξαναπ**ξει κόμπρα και καίγομαι από περιέργεια".
Ανεβαίνει λοιπόν στο δωμάτιο της κόμπρας. γδύνεται και αρχίζει το.... έργο....
Κάποια στιγμή, η κόμπρα εκεί που είχε από πάνω της το λαγό, της άνοιξε η όρεξη. Ανοίγει το στόμα και τον τρώει!
Αφού τον κατάπιε, σκέφτηκε: "Τι κάνω η χαζή; Έφαγα τον πελάτη μου; Θα με απολύσουν, γαμώτο!" Και κάνει μια και τον ξερνάει.
Μόλις βγαίνει απ το στόμα της ο λαγός, την κοιτάει της χαμογελάει και της λέει: "Τσ*μπουκλού μου, εσύ!"
Πάνε έναν παππού σε οίκο ανοχής.
Γουρλώνει τα μάτια σε μια και λέει στην τσατσά ... αυτή.
Σκάει ένα πεντοχίλιαρο, πάει η τσατσά να του δώσει τα ρέστα.
Κράτα τα, λέει ο παππούς, θα το γ@μίσω ούλο.
 
Last edited:
Back
Top