Αλαγιάννης κυνηγετικά είδη

Καλημερα σε ολη την παρεα, μου εχει αφησει τις καλυτερες εντυπωσεις ο κ. Μιχάλης Αλαγιάννης και θελω να εκφρασω την θετικοτατη γνωμη μου για το κυνηγετικο και οχι ειδη αλιειας, καταστημα που εχει ο ανθρωπος.
Συγκεκριμενα, παρηγγειλα ενα πουκαμισο κυνηγετικο απο το site του, μου ηρθε, αλλα ειχε ενα αποχρωματισμο απο εκθεση στον ηλιο, χωρις δευτερη σκεψη, μου ειπε οτι θα το αντικαταστησει και μαλιστα με ενα καλυτερο πουκαμισο της ιδιας εταιριας (craghoppers) χωρις επιπλεον επιβαρυνση.
Τετοιες κινησεις πιστευω οτι σπανιζουν στις μερες μας και ηθελα να ευχαριστησω δημοσια για την κινηση του!
Εαν θεωρηθει διαφημιση,ας σβηστει το post!
 
Κάναμε παραγγελία με @wingmaster φυσίγγια,άνω των 70€ αρκετά.
Μου ζητήθηκε από τη μεταφορική αντίτιμο... Το πλήρωσα,ενημέρωσα το Μιχάλη (πρώτη φορά πελάτης!) και μου επέστρεψε τα χρήματα επιτόπου!
Σήμερα παραλαμβάνω τη δεύτερη παραγγελία...
Ευγενέστατος,οικονομικός και ταχύτατος!
Θεωρώ πως "κλείδωσα" κατάστημα, για αγορές,τουλάχιστον σε προϊόντα που εμπορεύεται!
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΌΣ
 
Παρά πολύ καλός επαγγελματίας με εξυπηρέτησε άψογα σε αγορά 500 φυσιγγίων που έκανα παραγγελία εχτές πολύ καλές τιμές.. περιμένω κάι εγώ τό δέμα με μεταφορική εταιρεία γιατί μου είπε ο άνθρωπος ότι έχει ένα θέμα η courier!!
 
Έκανα και εγώ παραγγελία πριν λίγο για πρώτη φορά...μια χαρά εξυπηρετικοτατος μου φάνηκε....κατηγορείτε τα Λάμπρο...αλλά τα σηκώσατε όλα...ούτε για δείγμα μου ειπε ο άνθρωπος δεν έχει μείνει....όχι τα super tordo που ήθελα....κανένα
 
Έκανα και εγώ παραγγελία πριν λίγο για πρώτη φορά...μια χαρά εξυπηρετικοτατος μου φάνηκε....κατηγορείτε τα Λάμπρο...αλλά τα σηκώσατε όλα...ούτε για δείγμα μου ειπε ο άνθρωπος δεν έχει μείνει....όχι τα super tordo που ήθελα....κανένα
Έτσι θα έρχονται σε λίγο :D
Άτιτλο.png
 
Ρε φίλε δες τι σου είναι η διαφήμιση.. πριν πάω πέρσι ,αρχές καλοκαιριού,από εκεί ,εδώ μέσα τον ήξεραν και τον ανέφεραν 4-5 άτομα.. όταν τον επισκέφτηκα του μίλησα για το φόρουμ και ότι φίλε,τις τιμές σου δεν τις έχουν άλλοι στην Ελλάδα και αν ασχοληθείς με αυτούς που σε παίρνουν τηλ (κατά κύριο λόγο από το φόρουμ) δε θα χάσεις,με άκουσε! (Από αυτά που βλέπω ,με άκουσε) Τον ήξεραν 4-5 άτομα ,το είπα και εγώ σε 4-5 άτομα εδώ μέσα ,που το είπαν και αυτοί σε 4-5 άτομα και τώρα τρέχει και γέρος να είναι ,δουλειά να έχει ! Άνοιξε τον Οκτώβρη ένα παλικάρι εδώ Χίο,νέος σε ηλικία, και του είπα τα ίδια. Είσαι ο μόνος που φέρνει αυτά τα φυσέκια που φέρνεις ( φέρνει εταιρίες που άλλοι στο νησί δε τις ξέρουν καν , π.χ. Ρουμελιώτη , και οι τιμές του σε σύγκριση με αυτά που ακούω από διάφορες περιοχές άλλες,είναι επίσης πολύ κομπλέ) και δε με ακούει να μπει στο φόρουμ. Τον ξαναπιάσω μετά από δύο μήνες και του λέω ,πρέπει να καταλάβεις ότι και δέκα - είκοσι λεπτά να βάλεις το πακέτο παρακάτω πάλι κέρδος θα έχεις γιατί ο κυνηγός την σήμερον ημέρα ψάχνει το όσο δυνατό οικονομικότερο και δε θα σταματάει το τηλέφωνό σου να χτυπά... Εκείνος ειχε ως απάντηση: να σκέφτομαι να βάλω και δύο καλαμαριερες και κάνα καλάμι,αν και δε ξέρω από ψάρεμα... Ρε συ του λέω φτιάξε μια σελίδα στο φεισμπουκ , βάλε όλα σου τα προϊόντα εκεί μέσα ,μπες στο φόρουμ,δίκτυοσου με όλη την Ελλάδα και άσε τις καλαμαριερες...ψαράδικα έχουμε να πάει ο κόσμος να πάρει καλαμαριερες. Τίποτα,δεν ακούει...και δυστυχώς πολύ φοβάμαι μη κλείσει και αυτός όπως και οι προηγούμενοι . Γιατί πολύ απλά δεν κάνει μια δυο ανεξοδες κινήσεις..να φτιάξει μια ομάδα στο φεισμπουκ με το μαγαζί του (να σας την πασάρω και εγώ να δείτε τι παίζει) και δε μπαίνει σε ένα φόρουμ με τόσα μέλη από όλη την Ελλάδα...πολύ κρίμα.
 
Τον ήξεραν 4-5 άτομα ,το είπα και εγώ σε 4-5 άτομα εδώ μέσα ,που το είπαν και αυτοί σε 4-5 άτομα και τώρα τρέχει και γέρος να είναι ,δουλειά να έχει !
Γτ ρε φιλε να ειναι γέρος????
Να σε παρουμε και στο γαμος μας να μας πεις και του χρονου!
Μην δουμε ανθρωπο να προκοβει,κατευθειαν να μας πιασει ο φθονος,η ζηλια και η κακια...

peng
hippo
 
Last edited:
Γτ ρε φιλε να ειναι γέρος????
Να σε παρουμε και στο γαμος μας να μας πεις και του χρονου!
Μην δουμε ανθρωπο να προκοβει,κατευθειαν να μας πιασει ο φθονος,η ζηλια και η κακια...

peng
hippo
Χαχα ! Εσύ κοίτα την επόμενη φορά που έρθεις στο νησί να πάρεις κάνα τηλ,που πάτησες σε ιερό τόπο και το μάθαμε μια βδομάδα μετά!!!

Δε μπορώ και να το διορθώσω
 
Χαχα ! Εσύ κοίτα την επόμενη φορά που έρθεις στο νησί να πάρεις κάνα τηλ,που πάτησες σε ιερό τόπο και το μάθαμε μια βδομάδα μετά!!!

Δε μπορώ και να το διορθώσω
Αφου μπαινεις 1 φορα την εβδομαδα στο φορουμ,μια εβδομαδα θα αργησεις μα δεις το μνμ!!!
Λογικα,θα την "βγαζεις" στις φοιτητικές εστιες all day-all night...
:cool:
 
κατηγορείτε τα Λάμπρο...αλλά τα σηκώσατε όλα...ούτε για δείγμα μου ειπε ο άνθρωπος δεν έχει μείνει...
Ασε, δε χρειαζετε να το λες αυτο......το ιδιο γινετε κ με τα φυσιγγια του Καρδαρά που τα λενε οι πιο πολλοι, μαϊμού, αλλα στο τερεν ριχνουν κούτες......sarcastic.
 
Ασε, δε χρειαζετε να το λες αυτο......το ιδιο γινετε κ με τα φυσιγγια του Καρδαρά που τα λενε οι πιο πολλοι, μαϊμού, αλλα στο τερεν ριχνουν κούτες......sarcastic.
Ρίχνουν κούτες γιατί για να πέσει μια τσίχλα θέλεις ένα πακέτο!!!!
.sarcastic.
Υγ πλάκα κάνω δε θυμάμαι να έχω ρίξει Καρδαρά
 
ιμπεριαλ εχεις ριξει?
ιμπεριαλ και καρδαρας.μια ιστορια γεματη απατη.το εριχνα για 15-17 χρονια συνεχεια.κουτες 3-3 απο παρδαλακη.καποια στιγμη πριν 7-8 χρονια ,αρχες φεβρουαριου πεφτω σε δεκαδες επιστροφια τσιχλας στη ΚΥΜΗ.τα φυσιγγια λες κ ειχαν μεσα αερα.μετα απο πολυ ψαξιμο ηρθε η αληθεια.αυτος ο απατεωνας που ηταν εισαγωγεας τα κατασκευαζε εδω με κουτια κ καλυκες ιδιους φαινομενικα.μετα τα εφερε επισημα ο καλκατζακος κ πριν 2 χρονια το σταματησε.ενας ανθρωπος μια φορα απατεωνας παντα απατεωνας.
 
Back
Top