Αγριόχοιρος

Μάλλον δε θα του κάνανε και τα σιχτίρισε.
Μπα, θα του επεσε....Απο την τρελα του που εριξε τοσα θα εβγαζε και αλλα και παρτο κατω...Δεν ειναι λιγες οι φορες που εχω βρει και αλλα γουιντσεστερ 10βολα αλλα και πολλα τσιχλο-λαγοφυσιγγια....Γι' αυτο περα απο τις βρωμιες που πετανε να προσεχουμε και λιγο τα πραγματα μας
 
Μπα, θα του επεσε....Απο την τρελα του που εριξε τοσα θα εβγαζε και αλλα και παρτο κατω...Δεν ειναι λιγες οι φορες που εχω βρει και αλλα γουιντσεστερ 10βολα αλλα και πολλα τσιχλο-λαγοφυσιγγια....Γι' αυτο περα απο τις βρωμιες που πετανε να προσεχουμε και λιγο τα πραγματα μας
Κωλοφαρδια λεγεται φιλος. Σε λιγο δεν θα αγοραζεις , θα τα βρισκεις στο χωμα...
 
Κωλοφαρδια λεγεται φιλος. Σε λιγο δεν θα αγοραζεις , θα τα βρισκεις στο χωμα...
Και αυτο, αλλα το να μαζευεις καλυκες δικους σου,ξενους και γενικα να παρατηρεις τον τοπο δεν ειναι κατι εξωπραγματικο.
 
Last edited:
Αμα εχει μυρισει στειλτο κατα εδω, δεν κανει!
Θα σου στειλω απο τον γεροκαπρο. Ειχε μια ευωδια ο κερατας!!! Αλλα καθαριστηκε με προσοχη. Τον εκτελεσε και ο ξαδερφος τελεια. Μονο κεφαλι ειχε αρπαξει βολια.
 
Και αυτο, αλλα το να μαζευεις καλυκες δικους σου,ξενους και γενικα να παρατηρεις τον τοπο δεν ειναι κατι εξωπραγματικο.
Εισαι νοικοκυρης ρε. Ολες οι ομορφες ξαδερφες και ανηψιες ειναι πιασμενες , να σε εκανα γαμπρο εδω....
 
Εισαι νοικοκυρης ρε. Ολες οι ομορφες ξαδερφες και ανηψιες ειναι πιασμενες , να σε εκανα γαμπρο εδω....
Να ερθω εγω???
Μου κανει και κοντοχοντρη με τριχωτες φαβοριτες...
Προικα να εχει και.....
Εεε,καλο κοριτσι να ειναι....
 
Να ερθω εγω???
Μου κανει και κοντοχοντρη με τριχωτες φαβοριτες...
Προικα να εχει και.....
Εεε,καλο κοριτσι να ειναι....
Δεν εχουμε τετοιες. Εχουμε πανεμορφες και απλα συμπαθητικες. Απο προικα ελιες να χορτασεις τιναγμα , μελισσια να ευχαριστηθεις τσιμπηματα και ενα πριβε απογευματινο δωρο απο εμενα ως καλος ξαδερφος/θειος.....
 
Back
Top