Αγριόγατα

Το ζώο πήγε από ηλεκτροπληξία και ένας από κάτω στα σχόλια έγραφε για τους κακούς κυνηγους που σκοτώνουν τα πάντα.
Τι υπάρχει εκεί έξω ρε παιδιά. Αλλά να ξέρετε, από το σχολείο ξεκινά όλο αυτό. Χθες βγήκε η μικρή μου έξω στην αυλή με το παπαγαλακι της, ε της έφυγε λοιπόν όπως ήταν λογικό κάποια στιγμή. Κλάμα κακό... Μην στεναχωριέσαι της λέω, τώρα είναι ευτυχισμένος ο παπαγάλος σου. Πριν δεν ήταν. Τι λες μπαμπά μου λέει, αν τον φάει καμία γάτα; Αν τον σκοτώσει κανένας κακός κυνηγός; Έβαλα τα γέλια και της εξήγησα εννοείται. Αλλά το αντικυνηγετικο αίσθημα τους το φυτεύουν από την παιδική ηλικία. Τους είχε πει η δασκάλα τους ένα παραμύθι με έναν κακό κυνηγό... Καταλάβατε;
 
Τι να την κάνουμε, δεν βλέπετε Αλέξανδρε μου σαν άντρας είναι χαχαχαχαχα
Είδατε ποιες κάνουν την ζημιά?Οι αποτιστες.
Άμα ήταν χορτάτη με κυνηγούς θα ασχολιόταν?Αλλά σου λέει...Άμα τα βάζω με πολλούς κάποιος θα με τρυπήσει στο τελος.Γιαυτο λέει και ο λαός "Ο Θεός να σε φυλάει από αγ@μητη γυναίκα".
 
Το ζώο πήγε από ηλεκτροπληξία και ένας από κάτω στα σχόλια έγραφε για τους κακούς κυνηγους που σκοτώνουν τα πάντα.
Τον μαλάκα αχαχαχα

Είναι πασιφανές ... Την σκότωσε εξωγήινος που ένωνε τα καλώδια του διαστημοπλοίου του για να φορτίσει τις μπαταρίες από το δίκτυο της ΔΕΗ, και η αγριόγατα τον δάγκωσε.

Η μαλακία σε αυτή την χώρα (και όχι μόνο) έχει φτάσει σε επίπεδα που σε κάνει να απορείς για τις δυνατότητες του ανθρωπίνου πνεύματος :)
 
Last edited:
Πιο τεχνικά και με ιατρικούς όρους της μοδός....

Μήπως φταίει το σύνδρομο χρόνιας σεξουαλικής ανεπάρκειας που τη δέρνει;
Η ξαδέρφη μου πάντως που είναι δασκάλα δεν λέει τέτοια ...
@tratsis ;;;; Θέλω δυνατή φωτό, κανόνισε αχαχα

sexy-teacher-sensual-desire-1280x800-e1413751160992.jpg
 
Η ξαδέρφη μου πάντως που είναι δασκάλα δεν λέει τέτοια ...
@tratsis ;;;; Θέλω δυνατή φωτό, κανόνισε αχαχα

View attachment 46111
....τι είναι αυτά?...ωραία πράγματα, δυνατά, Σουλιώτικα, λεβέντικα...για τον Αλέξανδρο!;).sarcastic....που είναι λεύτερο παιδί!;).sarcastic.

258ee2700b8562b5d51ebf2117179b3d_XL.jpg

topic.
 
Τι υπάρχει εκεί έξω ρε παιδιά. Αλλά να ξέρετε, από το σχολείο ξεκινά όλο αυτό. Χθες βγήκε η μικρή μου έξω στην αυλή με το παπαγαλακι της, ε της έφυγε λοιπόν όπως ήταν λογικό κάποια στιγμή. Κλάμα κακό... Μην στεναχωριέσαι της λέω, τώρα είναι ευτυχισμένος ο παπαγάλος σου. Πριν δεν ήταν. Τι λες μπαμπά μου λέει, αν τον φάει καμία γάτα; Αν τον σκοτώσει κανένας κακός κυνηγός; Έβαλα τα γέλια και της εξήγησα εννοείται. Αλλά το αντικυνηγετικο αίσθημα τους το φυτεύουν από την παιδική ηλικία. Τους είχε πει η δασκάλα τους ένα παραμύθι με έναν κακό κυνηγό... Καταλάβατε;
Πιο αυτο με την κοκινοσκουφιτσα ενωειτε τωρα εγινε κακος κυνηγος και καλος λυκος !!!
 
Back
Top