Αγορα φυσιγγιων

Κοιταξα λιγο τιμες απο γνωστα ιταλικα . Οσο εχουν τα ιταλικα εχουν και τα ελληνικα . Δηλ το κοστος ειναι 50 λεπτα διαφορα απο εισαγόμενα?

34 γραμμαρια τα νομπελ σπεεντ κανουν 10.50 να το αγορασεις απο μαγαζι

34 γραμμαρια απο ελληνα βιοτέχνη στα 10 ευρω .
Ναι αλλα τα ιταλικα δεν ειναι φτιαγμενα με ελληνικο μερακι..... και αυτο κοστιζει παραπανω....
 
Όχι Βασίλη, απλώς σκέφτηκα ότι στο περπατητο για τσίχλα με δικανο 1_3 και με τις τιμές που υπάρχουν τι άλλο να πάρω?
Πόσο χάλια να είναι ώστε να μην κατεβάζει τσίχλα στα 15-20 μέτρα.
Το πολύ πολύ να καταβαζω εγώ καντήλια...
 
Όχι Βασίλη, απλώς σκέφτηκα ότι στο περπατητο για τσίχλα με δικανο 1_3 και με τις τιμές που υπάρχουν τι άλλο να πάρω?
Πόσο χάλια να είναι ώστε να μην κατεβάζει τσίχλα στα 15-20 μέτρα.
Το πολύ πολύ να καταβαζω εγώ καντήλια...
Δεν θα έχεις θέμα πιστεύω. Είναι φυσίγγια που υπάρχουν χρόνια στο εμπόριο αν δεν κάνω λάθος.
 
Όχι Βασίλη, απλώς σκέφτηκα ότι στο περπατητο για τσίχλα με δικανο 1_3 και με τις τιμές που υπάρχουν τι άλλο να πάρω?
Πόσο χάλια να είναι ώστε να μην κατεβάζει τσίχλα στα 15-20 μέτρα.
Το πολύ πολύ να καταβαζω εγώ καντήλια...
Αν λες για τα club nova είναι πολύ καλά. Πήρε φίλος πέρσι σε ν9 και δοκίμασα. Περπατητό τσίχλας ήταν τουφεκιά και πουλί με 4* που ρίχνω. Ο φίλος με baikal 1-3* έκανε παπάδες. Δοκίμασα λίγα και σε ορτύκι αλλά μου φάνηκαν δυνατά. Δεν νομίζω να είναι για έναρξη. Στα 7ε είναι πολύ καλό deal αν σκεφτείς ότι πέρσι ο φίλος τα πήρε 9.50ε.
 
Back
Top