Αγορές μέσω Internet

Σε διάμετρο πιο μεγάλα μέχρι 20-25 χιλ
Σε μήκος δεν με πειράζει το κόβω όσο θέλω αν και πάνω από μισό μέτρο δεν νομίζω να με χρειαστεί
Ε τοτε δεν θα σε καλυψουν αυτα που χα στα υποψιν..γιατι δεν ψαχνεις σε κανα εργοστασιο που διαχειριζοντε υγρα τροφιμα;..συνηθως στην γραμμη παραγωγης τους χρησιμοποιουν σαν πιο ασφαλη απο θεμα οξειδωσης
 
Ε τοτε δεν θα σε καλυψουν αυτα που χα στα υποψιν..γιατι δεν ψαχνεις σε κανα εργοστασιο που διαχειριζοντε υγρα τροφιμα;..συνηθως στην γραμμη παραγωγης τους χρησιμοποιουν σαν πιο ασφαλη απο θεμα οξειδωσης
Θα το κοιτάξω σε ευχαριστώ πάντως φίλε μου που ενδιαφέρθηκες!!!!!!
 
Κίνα σίγουρα, αν ήταν Αμερική θα είχε τουλάχιστον διεύθυνση.
Δεν ξέρω πόσο αξιόπιστο είναι, έχει ψωνίσει κανένας από εκεί ή έχεις διαβάσει κριτικές;
Ωραία πράγματα φαίνεται να έχει, αλλά αν το αποφασίσεις, μόνο με Paypal.
 
Καλησπερα σε ολη την παρεα, μια ερωτηση, θελω να αγορασω καποια πραγματα απο brownells, μου βγαζει browlells italy, εχει παραγγειλει κανεις απο εκει; Ειμαι εντελως ασχετος.
Πήγαινε στο Γερμανικό. Από Ιταλία εχει πολλά μεταφορικά.
 
Καλησπερα σε ολη την παρεα, μια ερωτηση, θελω να αγορασω καποια πραγματα απο brownells, μου βγαζει browlells italy, εχει παραγγειλει κανεις απο εκει; Ειμαι εντελως ασχετος.
Πήγαινε στο Γερμανικό. Από Ιταλία εχει πολλά μεταφορικά.
Και το αγγλικό είναι πολύ καλό.
 
Και το αγγλικό είναι πολύ καλό.
Επειδη πριν δυο μηνες εψαχνα κατι ,με το Αγγλικο δε θυμαμαι καλά που ειχα θεμα . Να ηταν ηταν πολλά τα μεταφορικα ,να ήταν πιο ακριβό ή να μην έστελνε ; δε θυμαμαι. Μαλλον το δεύτερο .
Απο περιέργεια μια και το λεμε θα το ξαναδώ το βραδυ.
 
Back
Top