Αγορές μέσω Internet

αυτή με την τρύπα σε λάθος μέρος.
Κάτσε να γνωριστούμε πρώτα και θα σου πω,δεν θέλω να την πιέσω να κάνει κάτι...
Σε τάραξε στην λογοδιάρροια ... ;;;
Στο κλανιδι.Την τρύπησε καταλάθος η γάτα.
Μιλάμε για μποχα.
 
Προβληματική πήρες, αυτή με την τρύπα σε λάθος μέρος.
Σε τάραξε στην λογοδιάρροια ... ;;;
σε λάθος μέρος;
την γύρισες από πίσω να δεις αν έχει ή δεν έχει;
πως φαίνεται ότι δεν είσαι μερακλής-μουστακαλής!!!!!
 
Τι γίνεται ρε παιδιά;
Στο car που είχε καμία εικοσαριά σελίδες με όπλα,τώρα,έχει μόνο δύο.
πήραν φόβο από μένα και κρύφτηκαν!!!
λένε θα μας τα βγάλει ΟΛΑ χρέπια αυτός! .very funny.

περαν της πλάκας εγω βλέπω 100 σελίδες!
42 σελιδες καραμπίνες
 
πήραν φόβο από μένα και κρύφτηκαν!!!
λένε θα μας τα βγάλει ΟΛΑ χρέπια αυτός! .very funny.

περαν της πλάκας εγω βλέπω 100 σελίδες!
42 σελιδες καραμπίνες
Για όπλα μιλάμε...Όχι νερόσωλήνες!
Στα πλαγιόκαννα, μου έβγαλε τρείς.
 
Την 1 Οκτωβρίου παραγγέλνω μέσω ebay απο Αμερική εναν ελεγκτή για έναν φούρνο βαφής ατσαλιού που έφτιαξα.
Η αξία του προϊόντος ήταν 81,98$ ,τα μεταφορικά 19,65$ και για το σύνολο αυτών των δυο παρακρατήθηκε από το ebay ο ΦΠΑ 24% ,δηλαδή 24,39$
21 Οκτωβρίου παραλαμβάνω τον φάκελο από τα ΕΛΤΑ και μου ζητάνε να ξαναπληρώσω 28,41€ για ΦΠΑ και τέλη !
Εδω ο ΦΠΑ μπήκε μονο στην καθαρή αξια του προιόντος και ειναι 18€ αλλα εχουμε και τα ΕΛΤΑ που θελουν αλλα 10€ επειδή εστειλαν το πακέτο στο τελωνείο. Απλά κωλοχανείο!
Επειδή δεν εβγαζα άκρη με τον υπάλληλο στα ΕΛΤΑ πήρα το δεμα και ήρθα στο σπίτι. Εστειλλα μηνυμα στον πωλητη να μου στείλει το τιμολόγιο που φαινονται ολες οι χρεωσεις και μαζι με την αποδειξη των ΕΛΤΑ τα εστειλα με email οπως μου ειπαν στο τελωνείο και αναμένω .

Μπάχαλο του μπάχαλου!
 
Την 1 Οκτωβρίου παραγγέλνω μέσω ebay απο Αμερική εναν ελεγκτή για έναν φούρνο βαφής ατσαλιού που έφτιαξα.
Η αξία του προϊόντος ήταν 81,98$ ,τα μεταφορικά 19,65$ και για το σύνολο αυτών των δυο παρακρατήθηκε από το ebay ο ΦΠΑ 24% ,δηλαδή 24,39$
21 Οκτωβρίου παραλαμβάνω τον φάκελο από τα ΕΛΤΑ και μου ζητάνε να ξαναπληρώσω 28,41€ για ΦΠΑ και τέλη !
Εδω ο ΦΠΑ μπήκε μονο στην καθαρή αξια του προιόντος και ειναι 18€ αλλα εχουμε και τα ΕΛΤΑ που θελουν αλλα 10€ επειδή εστειλαν το πακέτο στο τελωνείο. Απλά κωλοχανείο!
Επειδή δεν εβγαζα άκρη με τον υπάλληλο στα ΕΛΤΑ πήρα το δεμα και ήρθα στο σπίτι. Εστειλλα μηνυμα στον πωλητη να μου στείλει το τιμολόγιο που φαινονται ολες οι χρεωσεις και μαζι με την αποδειξη των ΕΛΤΑ τα εστειλα με email οπως μου ειπαν στο τελωνείο και αναμένω .

Μπάχαλο του μπάχαλου!
Α.Π. = Άμα Πιάσει
 
Παρήγγειλα κάποια καλούδια από το συγκεκριμένο κατάστημα - που βρίσκεται στην Σλοβενία - την Τετάρτη 26/10 και ήταν σπίτι μου στις 31/10, προχθές. Γρήγοροι κι εξυπηρετικοί με καλές τιμές και πολλά ποιοτικά προϊόντα - κυρίως σκοπευτικά.
(στο πάνω μέρος της σελίδας βάζουμε "GREECE" για να υπολογιστούν τα μεταφορικά κι ο ΦΠΑ - δεν υπάρχει τελωνείο μιας κ η Σλοβενία είναι στην Ε.Ε.).

Cesar Shop
 
Back
Top