Αγορά super pose

Ωραια πραγματα να περιμενεις το εργαλειο φιλε περιμενουμε ολοι σαν παιδακια αααααχαχαχαχαχαχαχα

αρχαίο αγγλικό ρητό ...................... :p :p :p :p

the difference between men and boys is the value of their toys
δλδ.
η διαφορά μεταξύ ανδρών και αγοριών είναι η αξία των παιχνιδιών

( π.χ. τα παιδιά παίζουν με πιστολάκια οι άντρες με super poze.......... ).shake hands..shake hands..shake hands.

κατά τα άλλα .......... καμία διαφορά ........... μένουμε όλοι 15 χρονών μέχρι να πεθάνουμε......

ζήτω το ανδρικό φύλλο........................... χεχεχεχεχε
 
αρχαίο αγγλικό ρητό ...................... :p :p :p :p

the difference between men and boys is the value of their toys
δλδ.
η διαφορά μεταξύ ανδρών και αγοριών είναι η αξία των παιχνιδιών

( π.χ. τα παιδιά παίζουν με πιστολάκια οι άντρες με super poze.......... ).shake hands..shake hands..shake hands.

κατά τα άλλα .......... καμία διαφορά ........... μένουμε όλοι 15 χρονών μέχρι να πεθάνουμε......

ζήτω το ανδρικό φύλλο........................... χεχεχεχεχε
18 ρε φιλε να βγαζουμε αδεια αχαχαχαχα
 
Το... "μπιμπελό" επιτέλους έφτασε στα χέρια μου!!! Ορίστε και οι φωτό του...
Σας ευχαριστώ όλους θερμά παιδιά, για το ενδιαφέρον σας, τις ευχές σας και τα καλά σας λόγια...!!!
Να είστε όλοι καλά!!! Και στα δικά σας!!!

essex........jpgessex.......jpgessex......jpgessex...jpgessex.jpg
 
Last edited:
Το... "μπιμπελό" επιτέλους έφτασε στα χέρια μου!!! Ορίστε και οι φωτό του...
Σας ευχαριστώ όλους θερμά παιδιά, για το ενδιαφέρον σας, τις ευχές σας και τα καλά σας λόγια...!!!
Να είστε όλοι καλά!!! Και στα δικά σας!!!

View attachment 13332View attachment 13333View attachment 13334View attachment 13338View attachment 13340
Καλορίζικο Νικολάε, πολύ όμορφο όπλο !
 
Το... "μπιμπελό" επιτέλους έφτασε στα χέρια μου!!! Ορίστε και οι φωτό του...
Σας ευχαριστώ όλους θερμά παιδιά, για το ενδιαφέρον σας, τις ευχές σας και τα καλά σας λόγια...!!!
Να είστε όλοι καλά!!! Και στα δικά σας!!!

View attachment 13332View attachment 13333View attachment 13334View attachment 13338View attachment 13340
ΟοοοοοοοοοοοοΟοοοοΟοοοοοοοοοΟοοο εργαλειο φιλε καλορυζικο πρωσωπικα δε μ αρεσει η λαβη prince of wales αλλα αν μου το δινες να παω για φασσα δε θα κανα και το δυσκωλο αχαχαχαχα καλοτουφεκο να το χερεσε καλα σαλια αχαχαχα
 
Το... "μπιμπελό" επιτέλους έφτασε στα χέρια μου!!! Ορίστε και οι φωτό του...
Σας ευχαριστώ όλους θερμά παιδιά, για το ενδιαφέρον σας, τις ευχές σας και τα καλά σας λόγια...!!!
Να είστε όλοι καλά!!! Και στα δικά σας!!!

View attachment 13332View attachment 13333View attachment 13334View attachment 13338View attachment 13340

φτού γαμώτι, τελείωσε η πανέμορφη περίοδος της αναμονής ............
και τώρα .............
άντε δοκιμές , να το στήσεις πάνω σου , πίνακας , δοκιμή τα τσοκ τι κάνουν , ποιά φυσίγγια γουστάρει , τι "γράφει" ( pattern ) και στα πόσα μέτρα .............

άστα ρε φίλε , χάλια σε λυπάμαι .................. χε χε χε χε .
 
Το... "μπιμπελό" επιτέλους έφτασε στα χέρια μου!!! Ορίστε και οι φωτό του...
Σας ευχαριστώ όλους θερμά παιδιά, για το ενδιαφέρον σας, τις ευχές σας και τα καλά σας λόγια...!!!
Να είστε όλοι καλά!!! Και στα δικά σας!!!

View attachment 13332View attachment 13333View attachment 13334View attachment 13338View attachment 13340
Πανέμορφο Νικόλα.
Καλοτούφεκο φίλε!!!!! .love.
 
Και ένα review παιδιά (συγχωρείστε μου τον υπέρμετρο ζήλο και ενθουσιασμό, αλλά καταλαβαίνετε...):

Πολύ ντελικάτο και κιμπάρικο παιδιά! Πολύ εκλεπτισμένη η σιλουέτα του! Εξαιρετική η αίσθησή του στα χέρια και στην επώμιση! Βολικότατο και άκρως εργονομικό το κοντάκι του με λεπτές διαστάσεις και σχήμα "πρίγκηπα της Ουαλίας", με αποστρογγυλεμένη ντεμί πιστολέ λαβή, η οποία συμβάλει τα μέγιστα στο σωστό κράτημα και στην αίσθηση ελέγχου του όπλου! Πολύ κομψές οι ολοσκάλιστες διακοσμητικές του πλάκες! Θαυμάσιο και τελειωμένο στο χέρι το λεπτό σκάλισμά του σε βρετανική τεχνοτροπία! Τα ξύλα του πανέμορφα, από ποιοτικότατη ρίζα καρυδιάς, με πάρα πολύ στιλπνή βαφή λινελαίου! Οι αυλοί του, 18.4mm η επάνω κάννη και 18.5mm η κάτω. Πέντε εσωτερικά τσοκάκια τύπου "selectachokes". Στα "κλου" του όπλου, οι μασίφ ρίγες του (σκοπευτική και ενδιάμεσες), οι οποίες μού αρέσουν υπερβολικά και το ανεβάζουν επίπεδο αισθητικά, καθώς και το κουμπί απελευθέρωσης του ξυστού που εδράζεται στο μπροστινό του μέρος! Καλοσχηματισμένα και πανέμορφα, επίσης, και τα ημισφαίρια του επάνω μέρους της βάσης, εκεί όπου εφαρμόζει το επάνω τμήμα του μονομπλόκ των καννών!

(Για την ιστορία, να αναφέρω πως το μοντέλο "Essex" δεν υπάρχει πλέον στην τρέχουσα γραμμή παραγωγής της Caesar Guerini, παρά αποτελεί παλαιότερο, "high quality" μοντέλο της εταιρείας, το οποίο στόχευε κυρίως στην (μεγάλη και απαιτητική) αγορά της Μ. Βρετανίας. Ένα "και καλό", λοιπόν, τελευταίο κομμάτι του μοντέλου "Εssex" είχε απομείνει στην Τουρής ΑΕ, το οποίο κι απέκτησα, ήταν από τα ελάχιστα "Εssex" που είχε εισάγει πριν μερικά χρόνια η ελληνική αντιπροσωπεία, τα οποία αποτελούσαν, συνάμα, και μέρος της τελευταίας παρτίδας "Εssex" που είχε παραχθεί στο εργοστάσιο της Caesar Guerini...)
 
Last edited:
Το... "μπιμπελό" επιτέλους έφτασε στα χέρια μου!!! Ορίστε και οι φωτό του...
Σας ευχαριστώ όλους θερμά παιδιά, για το ενδιαφέρον σας, τις ευχές σας και τα καλά σας λόγια...!!!
Να είστε όλοι καλά!!! Και στα δικά σας!!!

View attachment 13332View attachment 13333View attachment 13334View attachment 13338View attachment 13340

Καλορίζικο! Πολύ ωραίο όπλο , να περάσεις όμορφες κυνηγετικές στιγμές μαζί του!!
 
Back
Top