Αγορά super pose

N

Σημερινη.. ατσάλι? ~20.000 τουφεκιες πληρωμενο~ 4000.. Ετυχε?Μπορεί...Το θεμα ειναι απότι μου είπε ο ανθρωπος ότι δεν υπαρχουν πείροι αντικαταστασης..

Και τι πρόκειται να γίνει;Του έχουν δώσει κάποια λύση;
 
Browning cynergi , το καλύτερο στη μεσαία κατηγορία για μένα και στα πιο φθηνά Φράνκι falkonet k alcione τα παλιά και μετά στα ψηλά perazzi αφήνω τη merkel έξω γιατί είναι και αυτή μια κατηγορία μόνη της αλλά βγαίνει ψηλά και εκεί παίρνεις μεταχειρο perazzi που το θεωρώ καλύτερο
 
Αναμεσα στα δυο πρωτα κοκκινα βελακια και δεξια δεξια, μοιαζει σαν τροχισμενα τσιμπηματα ηλεκτροκολλησης, με γελαει το ματι ετσι? δεν ειναι σωστα?
Και εγώ έτσι τα είδα αλλά κατέληξα ότι το πιο λογικό είναι να είναι σταγόνες νερού ... :)
 
N

Σημερινη.. ατσάλι? ~20.000 τουφεκιες πληρωμενο~ 4000.. Ετυχε?Μπορεί...Το θεμα ειναι απότι μου είπε ο ανθρωπος ότι δεν υπαρχουν πείροι αντικαταστασης..

καλα τα λες για το ατσαλι απλα μη σου κατσει και σου βγει αροστο μεταλο ..
πειρα ενα beretta rafaelo καινουριο και ολα τα σκαλισματα ειναι καφε σε 2 χρωνια απο την αγορα μετα απο καθε κηνηγη καθαρισμα καλο ..
και το οπλο εκανε 5000 ευρα
Αστοχίες υπάρχουν παντού είναι να μην σου κάτσει η στραβή
Απλά αναφέρθηκα ότι το ατσάλι αξίζει να πληρωθεί ακριβότερα όχι μόνο λόγω αντοχής,αλλά επειδή είναι και ακριβότερο σαν υλικό από ότι έχω διαβάσει
Δύο ποιοτικά φτιαγμένα όπλα ένα με εργκάλ και ένα με ατσάλι, το ατσάλινο θεωρητικά τουλάχιστον θα είναι ακριβότερο λόγω υλικού
 
Για περπατητο κυνήγι ( τσίχλας περισσότερο και αργότερα ίσως μπεκάτσα και ορτύκι ) έχετε να προτείνετε κάποιο σούπερ ποζε ;
Εαν θελεις να με ακουσεις μαζεψε χρηματα και αγορασε ενα καινουργιο 525 η ενα select winchester
 
Back
Top