Αγορά super pose

Είτε 725 sporter είτε 686 sporting είναι εξαιρετικά όπλα, στα γουστα μου πιο πολυ το 725,απλα στο browning ίσως χρειαστείς ένα/δυο τσοκακια
Είδα πριν λίγες μέρες ένα ultra xt παραβλεψα το ψιλό προφίλ γιατί ηταν σε καινουργη κατάσταση το κοντακι είχε κοπεί και ήθελε καινούργιο ήθελε και άλλη μετατροπή και το απεκλεισα. Ψυχολογικά γέρνω στο beretta και για τα τσοκ γιατί έχω όλη την σειρά ΈΣΩ έξω από την 350 που βλητικα είναι κανονι.Αλλα δεν θα ήθελα να αποκλείω κάτι που μπορεί να είναι καλύτερο, υποσυνείδητα με τρώει για 686 η 690 φοβάμαι όμως μην το μετανιώσω.
 
Το 725 δεν το ξέρω καθόλου και δεν εχω γνώμη σε καινούργιο πήγαινα φουλ για το Σπόρτινγκ 686 αλλά με αυτά που διαβάζω αμφιταλαντευομαι αν η αξία ενός 725 είναι τόσο οφθαλμοφανές ανώτερη του 686 .Θα περάσω αύριο από Καλκατζακο να επωμισω 725 .Βλητικα δεν νομίζω να υπάρχει μεγάλη διαφορά τώρα το πως θα μου κάτσει θα φανεί αύριο .Όσο για το 690 μου αρέσει πολύ εμφανισιακά αλλά διαβάζω διάφορα και κολλάω.
Ηλία κατ΄αρχή, όποιο όπλο και να γκουγκλάρεις και να γράψεις δίπλα ******* _problems, θα σου βγάλει ένα κατεβατό. Δοκίμασε και με Perazzi, Krieghoff κλπ., άρα καλύτερα άκου γνώμες όπως του Τάσου που το έχει και το δουλεύει. Αν και δεν το έχω πιάσει, θα έκλινα προς το 690 αν το βρεις στα πλαισια τιμής που θέλεις. Θεωρώ ότι έχει αρκετά κοινά στοιχεία με το κατά γενική ομολογία καλό 692 και είναι κοντά και στο 686 που σου έχει κάτσει τόσο καλά.
 
Λοιπόν είχα παραγγείλει το 725 hunter πριν 4 χρόνια, το είχα πιάσει στα χέρια μου άρεσε πολύ. Όπλα δεν υπήρχαν και περίμενα μήνες ολόκληρους και το όπλο δεν είχε έρθει, ώσπου μια μέρα καλοκαίρι που είχα πάει για μπάνιο τρωω μια φλασιά και λεω ε δεν παίζει να περιμένω άλλο καλά όπλα υπάρχουν κι άλλα. Περνώ τηλ τον Καλκαντζακο του λέω έχεις το 690 field 3? Μου λέει όχι αλλά μπορώ να το φέρω απ τη beretta το απόγευμα. Του λέω φέρτο πήγα το είδα, αρρώστησα το πήρα επιτόπου κι έφυγα. Έκτοτε πέρασαν 4 χρόνια χωρίς κανένα απολύτως θέμα, το όπλο έχει κορυφαίο ζυγισμα το νιώθεις ελαφρύ στα χέρια ενώ δεν είναι η ποιότητα του είναι άψογη και οι τουφεκιές του πολύ καλές, τα τσοκ τα μαμά θαυμάσια, το 4 αρι κάνει παπάδες στις τσίχλες κι εμφανισιακά ξύλα κλπ για μένα είναι πιο ωραίο απ το 725 το hunter. Είναι πιο ακριβό αλλά δε το μετάνιωσα ποτέ και τώρα πια λέω κάθε εμπόδιο τελικά σε καλό! Τώρα αν τελικά μιλάς για τις εκδόσεις sporting δεν έχω άποψη καθως δε τα είδα καθόλου λόγω βάρους...
Εμφανισιακά το 690 black μου αρέσει καλυτερα απο ολα αλλα μπορει να αληθεύει οτι ξεφλουδιζουν ? Οτι έχει ρίξει την ποιότητα τόσο η beretta, στα ξένα site τα πράγματα λειτουργούν με μεγάλη δυσπιστία προς το μοντέλο αυτό.επιφυλάσσομαι περισσότερο γιατί το έζησα με την 350 10 κυνήγια χωρίς πουρνάρια ζωρια κλπ και ξέβαψαν κλειστρα καννες κλπ ,που εχω οπλα 15ετιας και είναι καινούργια.
 
Ηλία κατ΄αρχή, όποιο όπλο και να γκουγκλάρεις και να γράψεις δίπλα ******* _problems, θα σου βγάλει ένα κατεβατό. Δοκίμασε και με Perazzi, Krieghoff κλπ., άρα καλύτερα άκου γνώμες όπως του Τάσου που το έχει και το δουλεύει. Αν και δεν το έχω πιάσει, θα έκλινα προς το 690 αν το βρεις στα πλαισια τιμής που θέλεις. Θεωρώ ότι έχει αρκετά κοινά στοιχεία με το κατά γενική ομολογία καλό 692 και είναι κοντά και στο 686 που σου έχει κάτσει τόσο καλά.
Αυτό ακριβώς που λες αν πατήσεις problems σε όλα θα σου βγάλει. Είναι αρκετά κοντά στο 692 το 690 πάντως και μάλιστα τα τελευταία δεν έχουν και τους ρυθμιζόμενους απλους/ αυτόματούς εξολκεις.Ακομα καλύτερα...
 
Εμφανισιακά το 690 black μου αρέσει καλυτερα απο ολα αλλα μπορει να αληθεύει οτι ξεφλουδιζουν ? Οτι έχει ρίξει την ποιότητα τόσο η beretta, στα ξένα site τα πράγματα λειτουργούν με μεγάλη δυσπιστία προς το μοντέλο αυτό.επιφυλάσσομαι περισσότερο γιατί το έζησα με την 350 10 κυνήγια χωρίς πουρνάρια ζωρια κλπ και ξέβαψαν κλειστρα καννες κλπ ,που εχω οπλα 15ετιας και είναι καινούργια.
Δεν εχω αποψη για το black, αλλα αν πιασεις το field θα δεις αψογο φινίρισμα παντού, απο ξυλα βαση κλπ ειναι τελειο. Εγω οπως σου ειπα δεν κοιταξα τις sporting εκδόσεις καθόλου, μου αρεσει το πιο παραδοσιακο στυλ στα δικανα. Επίσης οι φωτο του όπλου το αδικούν ξεκάθαρα πηγαινε να το δεις από κοντα.
 
Εμφανισιακά το 690 black μου αρέσει καλυτερα απο ολα αλλα μπορει να αληθεύει οτι ξεφλουδιζουν ? Οτι έχει ρίξει την ποιότητα τόσο η beretta, στα ξένα site τα πράγματα λειτουργούν με μεγάλη δυσπιστία προς το μοντέλο αυτό.επιφυλάσσομαι περισσότερο γιατί το έζησα με την 350 10 κυνήγια χωρίς πουρνάρια ζωρια κλπ και ξέβαψαν κλειστρα καννες κλπ ,που εχω οπλα 15ετιας και είναι καινούργια.
Σου βγαζω το καπελο που παραδεχεσε οτι ξεβαψε η beretta γιατι σ ενα γνωστο μου του λεω ρε συ εφυγε η βαφη απ την κανη 2 μηνων οπλο και λεει απ τν αντηλια ειναι
 
Σου βγαζω το καπελο που παραδεχεσε οτι ξεβαψε η beretta γιατι σ ενα γνωστο μου του λεω ρε συ εφυγε η βαφη απ την κανη 2 μηνων οπλο και λεει απ τν αντηλια ειναι
Πια αντηλια ρε Τόλη ξεβαφει κλειστρο πυρακι κλείστρου καννες μέσα στην πάπια με 3 κυνήγια αγριοπεριστερα και 5 κυνήγια τσίχλες όλα στατικά γιατί είναι βαριά και δεν την χρησιμοποιώ περπατητο, να έχει ρίξει 100 φυσίγγια ζήτημα είναι
 
Πια αντηλια ρε Τόλη ξεβαφει κλειστρο πυρακι κλείστρου καννες μέσα στην πάπια με 3 κυνήγια αγριοπεριστερα και 5 κυνήγια τσίχλες όλα στατικά γιατί είναι βαριά και δεν την χρησιμοποιώ περπατητο, να έχει ρίξει 100 φυσίγγια ζήτημα είναι
Που να δεις αυτον που ειναι αρκουδιαρης και κανει περπατιτο πως εγινε η αριστερη πλευρα παντως ειναι πολυ τουφεκος αλλα εχει και ενα μηνιατικο λιγοτερο απο τα αλλα οποτε λες ενταξει
 
Που να δεις αυτον που ειναι αρκουδιαρης και κανει περπατιτο πως εγινε η αριστερη πλευρα παντως ειναι πολυ τουφεκος αλλα εχει και ενα μηνιατικο λιγοτερο απο τα αλλα οποτε λες ενταξει
Φίλε όταν λέγεσαι beretta πρέπει και να είσαι .Έχεις ακούσει ότι η γυναίκα του Καίσαρα δεν αρκεί να είναι τίμια πρέπει και να φαίνεται τίμια
 
Το field ποσό ανεβαίνει τιμολογιακα ? Δεν μπορώ να ξεφύγω με τίποτα πάνω από 2500
Το field 3 πλέον πάει πολύ. Εγω το είχα πάρει 2700 τώρα έχει 3000 το είδα κάπου. Βγάζει όμως το field 1 που όμως δεν ξέρω πόσο λιγότερο έχει.
 
Είχα πιάσει πρόσφατα ένα 692 sporting. Ωραίο όπλο, στιβαρό που έδειχνε και καλή ποιότητα κατασκευής αλλά δεν μου άρεσε το ζύγισμά του. Ήταν πολύ μεσόβαρο ενώ εγώ το ήθελα λίγο μπροστόβαρο. Σε σύγκριση με άλλα που έπιασα παρόμοι βάρους 3500-3600 κιλά το 692 είχε την πιο ελαφρυά αίσθηση προφανώς λόγο του μεσόβαρου που ανέφερα. Δεν το χαρακτηρίζω αρνητικό, για πολλούς αυτό είναι και το ζητούμενο απλώς για μένα δεν ήταν του γούστου μου.
 
xkuNfu9.jpg

Ως κατοχος και ενος 692 sporting σε 76,να πω πως ναι οντως ειναι το πιο μεσοβαρο οπλο της αγοράς οπως βγαινει απο το εργοστάσιο!!
Αυτο σε αλλους αρεσει και σε αλλους οχι!!
Εγω προσωπικα το βρισκω προτέρημα κυριως για ενα οπλο γενικης χρησης!!!
Εγω προσωπικα το χρησιμοποιω κυριως στο κυνηγι με πολυ θετικα αποτελεσματα !!
 
xkuNfu9.jpg

Ως κατοχος και ενος 692 sporting σε 76,να πω πως ναι οντως ειναι το πιο μεσοβαρο οπλο της αγοράς οπως βγαινει απο το εργοστάσιο!!
Αυτο σε αλλους αρεσει και σε αλλους οχι!!
Εγω προσωπικα το βρισκω προτέρημα κυριως για ενα οπλο γενικης χρησης!!!
Εγω προσωπικα το χρησιμοποιω κυριως στο κυνηγι με πολυ θετικα αποτελεσματα !!
καλά , από ότι έχω καταλάβει , εσύ φιλαράκι και με σκουπόξυλο να κυνήγαγες πάλι " πολύ θετικά αποτελέσματα " θα είχες. ;) ;) ;)
 
καλά , από ότι έχω καταλάβει , εσύ φιλαράκι και με σκουπόξυλο να κυνήγαγες πάλι " πολύ θετικά αποτελέσματα " θα είχες. ;) ;) ;)
Ολοι εχουμε τις καλες μας μερες!!!οπως και τις κακες!!αναφερω απλα οτι ξερω για κάποια οπλα που εχω, η που εχω δει μηπως και βοηθησω καποιον που βρισκεται στο στάδιο της αγορας!!
 
Φίλε όταν λέγεσαι beretta πρέπει και να είσαι .Έχεις ακούσει ότι η γυναίκα του Καίσαρα δεν αρκεί να είναι τίμια πρέπει και να φαίνεται τίμια
Φυγε ντουγρου για 725 μην κοιτας αλλου , τουφεκι πολυ δυνατο στα παντα , κ οτι παρεις κοντακι στα μετρα σου κ ποτε ρυθμιζομενο
 
Back
Top