Αγορά super pose

το ξερω γ αυτο τα πουλανε τοσο φθηνα πλεον.ειναι προβλημα του μηχανισμου και μενει ο εξωλκεας μεσα η δεν ανοιγει καν υο οπλο κολλαει ο εξωλκεας
Φίλε Βαγγέλη το 690 field III δεν πωλείται φθηνότερα απεναντίας εγώ το αγόρασα από Καλκατζακο 2700 το 2016 και τώρα έχει 2930. Μόνο το black edition είναι σε προσφορά. Δεν νομίζω να τα πουλάνε φθηνά για το λόγο που αναφέρεις.
 
Last edited:
αν θελεις την αποψη μου παρε ενα 682 δεν εχει να ζηλεψει σχεδον τιποτα απο ενα dt10.μικρες οι διαφορες τους που μονο ενας επαγγελματιας σκοπευτης θα εβλεπε τις διαφορες τους
Έχεις δίκιο,είναι μεγάλο όπλο το 682 και όσο πιο παλιό τόσο πιο καλό.αλλα είναι σπάνιο να βρεις sporting 76-81cm κάνες..
 
30738737_1765602036832799_1711691565790920704_n.jpg
30712659_1765602196832783_6308147600121921536_n.jpg
Σήμερα τουφέκισα πρώτη φορά το ρεμι! Έριξα 7 πούλες σκητ και μπορώ να πω πως εντυπωσιάστηκα!!! Φοβερό τουφέκι!!! Αν και μηχανική η σκανδάλη έχει πολύ ωραία αίσθηση και πολύ μαλακή, μηδαμινό λάκτισμα που δεν το περίμενα σε τέτοιο βαθμό, φοβερή αίσθηση στα χέρια, και γενικότερα ένα πολύ στιβαρό όπλο!!! Το ζύγισα με ζυγαριά ακριβείας 3.890 με μαμά κοντακι,κτήνος! Με κοντακι στα μέτρα μου θα ξεπεράσει τα 4 κιλά..αντρικό τουφέκι! Άξιζε τα λεφτά του! Και αν βρήτε ένα σε καλή κατάσταση πάρτε το.. :)
 
Επίσης μήπως μπορεί κανένας συνάδερφος να με ενημερώσει για το αν εισάγει κάποιος τα b rizzini στην Ελλάδα!????
Το 2011 είχα πάρει ένα omnium Batista με 71 κι σταθερό 1-3. Ατσάλι . Χωρίς αυτόματους κι δισκανδαλο . Μετάνιωσα που το έδωσα & ήταν ατουφεκιστο. Δεν θυμάμαι όμως ποιος το έφερνε
 
Το 2011 είχα πάρει ένα omnium Batista με 71 κι σταθερό 1-3. Ατσάλι . Χωρίς αυτόματους κι δισκανδαλο . Μετάνιωσα που το έδωσα & ήταν ατουφεκιστο. Δεν θυμάμαι όμως ποιος το έφερνε
Σε ευχαριστώ πολύ συνάδελφε αλλά είμαι εδώ και τρεις μέρες μέλος της browning team....
 
Καλησπέρα Συνάδελφοι,
Έπεσε στα χέρια μου απο συγγενή το franchi feeling becaccia. Απο ζύγισμα και κουμπωμα μου άρεσε πάρα πολύ, εκεί που έπαθα πλάκα ήταν πόσο εύκολα έρχονταν στο ζυγωματικό και ποσό εύκολα κινούνταν. Πιστεύετε ότι για αυστηρά και μόνο για περπατητό τσίχλας αξίζει? Η τιμή του με το πακέτο που προσφέρει είναι πολύ καλή 1300€
(Στην τσίχλα ρίχνω απο 30-33gr)
 
Καλησπέρα Συνάδελφοι,
Έπεσε στα χέρια μου απο συγγενή το franchi feeling becaccia. Απο ζύγισμα και κουμπωμα μου άρεσε πάρα πολύ, εκεί που έπαθα πλάκα ήταν πόσο εύκολα έρχονταν στο ζυγωματικό και ποσό εύκολα κινούνταν. Πιστεύετε ότι για αυστηρά και μόνο για περπατητό τσίχλας αξίζει? Η τιμή του με το πακέτο που προσφέρει είναι πολύ καλή 1300€
(Στην τσίχλα ρίχνω απο 30-33gr)
Καλησπέρα 1300 μεταχειρισμένο???μόνο περπατητο κάνεις????
 
1.360 το δίνει τώρα ο Καλκ, μπορεί ο συγγενής σου να σου κάνει μια καλύτερη τιμή;
Επίσης από ότι είδα η βαση του ειναι εργκαλ, δεν ξερω σε βαθος χρονου για δικαννο αν θα εχει την ιδια αντοχη με μια ατσαλινη βαση
 
Καλησπέρα 1300 μεταχειρισμένο???μόνο περπατητο κάνεις????
80% περπατητό 20% καρτέρι (μέχρι να τα παίξουν τελείως τα γόνατα και τέλος μετά το κυνήγι). Για καρτέρι έχω το baikal με 71 εκ κάννη. 1300-1350 πάει καινούργιο

1.360 το δίνει τώρα ο Καλκ, μπορεί ο συγγενής σου να σου κάνει μια καλύτερη τιμή;
Επίσης από ότι είδα η βαση του ειναι εργκαλ, δεν ξερω σε βαθος χρονου για δικαννο αν θα εχει την ιδια αντοχη με μια ατσαλινη βαση

Γιατρέ δεν το πουλάει πήγα επίσκεψη και στην κουβέντα πάνω μου το έδειξε και μου άρεσε πάρα πολύ.
 
Γιατρέ δεν το πουλάει πήγα επίσκεψη και στην κουβέντα πάνω μου το έδειξε και μου άρεσε πάρα πολύ.
Λάθος καταλαβα, καλα το εγραφες εσυ, πρεπει να χτυπησω τη φραπα τη μερας γτ ειμαι με λιγο υπνο .sarcastic.
https://www.kalkantzakos.com/Product/3813/feeling-steel,-dikanno-super-pose-franchi
για μένα το ατσάλι μ αρεσει περισσοτερο!
 
Back
Top