Αβραμόπουλος Κυνηγετικά

George Ant.

Staff member
Νέα συνεργασία με τo κατάστημα του Αβραμόπουλου στην Αμαλιάδα.
Έχουν κανονιστεί ειδικές τιμές σε φυσιγγια οπλα και ρουχισμό ειδικά για τα μέλη του hunrterslife.
Καλείτε στο 6938272286 και αναφέρετε ότι είστε μέλη του hunterslife
 
Νέα συνεργασία με τo κατάστημα του Αβραμόπουλου στην Αμαλιάδα.
Έχουν κανονιστεί ειδικές τιμές σε φυσιγγια οπλα και ρουχισμό ειδικά για τα μέλη του hunrterslife.
Καλείτε στο 6938272286 και αναφέρετε ότι είστε μέλη του hunterslife
Έχει ιντερνετικό καταστήματα;
 
Είναι πολύ δύσκολο μια τοπική επιχείρηση να κάνει άνοιγμα πωλήσεων πανελλαδικά χωρίς ιντερνετικό καταστήματα με όλα τα προϊόντα και τις τιμές. Το ξέρω ότι είναι δύσκολο, πρέπει να υπάρχουνε άτομα που να ασχολούνται μόνο με το ηλεκτρονικό κατάστημα, θέλει οργάνωση αλλά δεν υπάρχει άλλος τρόπος. Με αγάπη το λέω σε κάθε επαγγελματία του χώρου. Ας βρει ένα τρόπο να ανεβάσει εδώ έστω ο άνθρωπος έναν κατάλογο με προϊόντα και τιμές. Βλέποντας τα προϊόντα σου δημιουργείται η επιθυμία να αγοράσεις κατι.
 
Της τιμές από τα φυσίγγια θέλουμε!!! .big smile.
Ναι αλλά δεν είναι μόνο τα φυσίγγια... και να έχουμε στο μυαλό μας ότι όταν ένα μαγαζί κάνει δυνατές εκπτώσεις σε σχέση με άλλα καταστήματα στα φυσίγγια δεν βγάζει κέρδος ο άνθρωπος. Καλό είναι να βάζουμε στην παραγγελία και κάτι... κανένα καπελάκι, κανένα ρούχο κλπ για να υπάρχει και του χρόνου το μαγαζί ;)
 
Ναι αλλά δεν είναι μόνο τα φυσίγγια... και να έχουμε στο μυαλό μας ότι όταν ένα μαγαζί κάνει δυνατές εκπτώσεις σε σχέση με άλλα καταστήματα στα φυσίγγια δεν βγάζει κέρδος ο άνθρωπος. Καλό είναι να βάζουμε στην παραγγελία και κάτι... κανένα καπελάκι, κανένα ρούχο κλπ για να υπάρχει και του χρόνου το μαγαζί ;)
Συμφωνώ
 
Χωρίς ηλεκτρονικό κατάστημα στην εποχή μας και χωρίς ούτε έναν κατάλογο, στην επαρχία κιόλας, το μαγαζί είναι καταδικασμένο. Έχουν δίκιο τα παραπάνω μέλη. Τις αγορές μου τις κάνω και τις αποφασίζω μετά τις 10 το βράδυ. Τί τηλέφωνο να πάρω; Άσε που χωρίς φωτογραφία μάλλον δεν θα αγοράσω. Υπάρχει κανένας που αγοράζει ένα ρούχο ή καπέλο από το τηλέφωνο χωρίς να το έχει δει καν;
 
Σχετικά με τα μέλη που λένε για το e-shop! Ο άνθρωπος είπε ότι αυτό μπορεί να προσφέρει. Καλύτερες τιμές σε φυσίγγια όπλα και ρούχα στα μέλη του forum. Δεν χρειάζεται να του την πούμε που δεν έχει e-shop! Δεν έχει site οπότε όποιος δεν μπορεί να πάει από εκεί, αν θέλει να πάρει τιμή για κάποιο προιόν θα πάρει τηλέφωνο. Τώρα αν σε κάποιον δεν ταιριάζει αυτή η λογική αγορών, μπορεί απλά να αγνοήσει το thread!

Επίσης όπλα και φυσίγγια δεν νομίζω ότι χρειάζεται να τα δούμε!
Λίγο πολύ τα ξέρουμε όλοι.
 
Είχα πάρει πρόπερσι από εκεί, 6 κούτες από τα Άρτεμης 32 gr. Ειλικρινά, ότι καλύτερο έχω ρίξει. Πέρυσι που πήρα τηλέφωνο για να ξαναπάρω, μου είπε ότι δεν υπάρχει πλεον αυτό το μπαρούτι που τα γέμιζε. Σίγουρα θα πάρω να ρωτήσω, γτ είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος.
 
Σχετικά με τα μέλη που λένε για το e-shop! Ο άνθρωπος είπε ότι αυτό μπορεί να προσφέρει. Καλύτερες τιμές σε φυσίγγια όπλα και ρούχα στα μέλη του forum. Δεν χρειάζεται να του την πούμε που δεν έχει e-shop! Δεν έχει site οπότε όποιος δεν μπορεί να πάει από εκεί, αν θέλει να πάρει τιμή για κάποιο προιόν θα πάρει τηλέφωνο. Τώρα αν σε κάποιον δεν ταιριάζει αυτή η λογική αγορών, μπορεί απλά να αγνοήσει το thread!
Δίκιο έχεις Γιώργο, αλλά και εγώ με καλή διάθεση το είπα. Εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ να αγοράζω από επαρχιακά κυνηγητικά καταστήματα. Πιο πολύ αγοράζω από εκτός Αθηνών παρά από Αθήνα. Απλά σκέφτομαι ότι παρότι δε χρειάζομαι τίποτα, αν έβλεπα κάποιο κατάλογο όλο και κάτι θα έπαιρνα κάποια στιγμή. Σιγά που ο Κόλλιας δε θα αγόραζε κάποιο λάδι αν έβλεπε κατάλογο.
 
Back
Top