Ένδυση

Καταρχάς τα φλις δεν είναι αδιάβροχα αλλά water repellent οποτε αν θες πράγματι αδιάβροχο το ξεχνάς.
Πάντως κάποια αναφέρονται ως αδιάβροχα μιας και έχουν μεμβράνη ,πάντως και τα shoftsheel με τον αριθμό αδιάβροχοποιησεις που αναφέρουν δεν νομίζω ότι είναι 100% αδιάβροχα .Αλλά κατάλαβα τι λες .
 
https://www.skroutz.gr/s/13705230/Παντελόνι-AETOS-A25-Khaki.html?from=recommendations Λέτε να αξίζει οικονομικό είναι παντως
Εξαρτάται για τον σκοπο που το προορίζεις. 100% βαμβάκι μη αδιάβροχο οπότε είναι ένα χρήσιμο παντελόνι να φοράς με νορμάλ θερμοκρασίες και χωρίς υγρασία. Πιστεύω θα σε καλύπτει μέχρι Νοέμβρη Δεκέμβρη σε μέρες δίχως βροχή και υγρασία.
 
https://www.skroutz.gr/s/13705230/Παντελόνι-AETOS-A25-Khaki.html?from=recommendations Λέτε να αξίζει οικονομικό είναι παντως
Το έχω εγώ. Ακριβώς ότι σου είπε ο φίλος Vasilis παραπάνω. Δεν είναι για βροχή ούτε για πάρα πολύ κρύο. Κάνει σχεδόν για τα πάντα και δεν σε νοιάζει κιόλας επειδή είναι φτηνό.
 
Το έχω εγώ. Ακριβώς ότι σου είπε ο φίλος Vasilis παραπάνω. Δεν είναι για βροχή ούτε για πάρα πολύ κρύο. Κάνει σχεδόν για τα πάντα και δεν σε νοιάζει κιόλας επειδή είναι φτηνό.
Για καρτερακι άμα βάλεις και ένα ισοθερμικό από μέσα κάνει και για κρύο.
 
Εξαρτάται για τον σκοπο που το προορίζεις. 100% βαμβάκι μη αδιάβροχο οπότε είναι ένα χρήσιμο παντελόνι να φοράς με νορμάλ θερμοκρασίες και χωρίς υγρασία. Πιστεύω θα σε καλύπτει μέχρι Νοέμβρη Δεκέμβρη σε μέρες δίχως βροχή και υγρασία.
Φυσικα για νορμαλ συνθήκες και κυνηγι και πεζοπορια
 
Έχει δοκιμάσει κάποιος αυτά τα τζάκετ της pigprint??
Το συγκεκριμένο όχι προσωπικά. Αλλά για την εταιρεία μπορώ να πω τα καλύτερα. Ότι καλύτερο υπάρχει σε κινεζικό με χαμηλές τιμές. Προσωπική άποψη τα θεωρώ καλύτερα από τις κινεζιές τους τοξότη. Έχω ένα φλις και κάτι γάντια αλλά έχω κοιτάξει αρκετά ρούχα του πριν κανα δυο χρόνια. Για τι χρήση το θέλεις;
 
Κάνε μας κάποιο σχόλιο μέχρι να παραλάβουμε κι εμείς!
Καλή αίσθηση.
Περιμένουμε τα κρύα να τα δούμε ζωντανά. Έχω εμπιστοσύνη στον Τέλη ... ;)
Καλώς να τα δεχθείς και εσύ.
Εγώ περιμένω ακόμα έναν σκούφο sitka και τέλος για το 2020 ... :)
 
Καλή αίσθηση.
Περιμένουμε τα κρύα να τα δούμε ζωντανά. Έχω εμπιστοσύνη στον Τέλη ... ;)
Καλώς να τα δεχθείς και εσύ.
Εγώ περιμένω ακόμα έναν σκούφο sitka και τέλος για το 2020 ... :)
Τα grip είναι γιατί πολύ ανοιχτό χρώμα μου φαίνονται έτσι είναι τα grab συνήθως τα οποία δεν έχουν μαλλί.....αν έχουν μαλλί θα είσαι μια χαρά στα κρύα!!!!
 
Back
Top