Ένδυση

Φέτος η αλήθεια είναι πως όχι χαχαχα δεν έχω πάρει κάτι γιατί σκέφτομαι για αγορά GoPro 9
Υπόψην πως στο site της gopro είναι πιο φθηνή από όσο τη βρίσκεις εδώ καιε περισσότερα αξεσουάρ. Έτσι ήταν κάποτε τουλάχιστον
 
Το AliExpress ειναι η "λιανική" βιοτεχνιών κι εργοστασίων απο τα βάθη της Ασίας.... Συνήθως ειναι ευτελή προϊόντα ή χαμηλών προδιαγραφών. Ωστόσο, αν ελέγξεις προδιαγραφές και σου κάνουν για αυτο που το θες το προϊόν, θα παρεις αυτο που βλέπεις. Υπάρχουν εταιρείες γνωστές σε καθε χώρο που παραγγελνουν απο Alibaba -η αντίστοιχη χονδρική- και με το λογότυπο τους θα το εισάγουν και θα το πάρουμε ως επώνυμο. Το παν λοιπον ειναι τι προδιαγραφές γράφει (οχι τι προτείνουν αυτοι ως χρήση αλλα οι πραγματικές αναγραφόμενες προδιαγραφές σε ύφασμα, επένδυση, μεμβράνες κλπ).
Σωστος.Πολλα καταστηματα ειναι alibaba και τα πουλανε για γαμω.Μπορεις να κανεις μια βολτα στο alibaba με τον ορο hunting clothes και θα δεις πολλα ρουχα με 20 ε το τεμ στα 50 τεμ και το πουλανε 70ε ως κατι καλο και ουαου.Προσοχη λοιπον καντε μια βολτα να εχετε το νου σας
 
Hρθε και το μπουφάν.
ALEX Ο Πρίγκηπας της Οράγγης (Ετσι έλεγαν την περιοχή των Ολλανδών προ αιώνες και γιαυτό και οι πορτοκαλί -orange- φανέλλες της Εθνικης Ολλανδίας.
Οποιαδήποτε σχέση με Πρίγκηπα της ...Zamunda (Wellcome to America) , μακρυά από εμένα η προσβολή
ttps://www.wikiwand.com/el/%CE%93%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B9%CE%AD%CE%BB%CE%BC%CE%BF%CF%82_%CE%92%CE%84_%CF%84%CE%B7%CF%82_%CE%9F%CF%81%CE%AC%CE%B3%CE%B3%CE%B7%CF%82
 
Last edited:
Προπέρυσι πήρα δύο παντελόνια 511. Αυτά με την ελαστική φόρμα, sryker νομίζω το μοντέλο. Ένα χρόνο άντεξαν και τα δύο μετά έλιωσαν ανάμεσα στα μπούτια. Πολύ κακό για παντελόνια των 80 ευρώ. Αντιθέτως τα πουκάμισα της 511 άξιζαν και το τελευταίο ευρώ.
 
Προπέρυσι πήρα δύο παντελόνια 511. Αυτά με την ελαστική φόρμα, sryker νομίζω το μοντέλο. Ένα χρόνο άντεξαν και τα δύο μετά έλιωσαν ανάμεσα στα μπούτια. Πολύ κακό για παντελόνια των 80 ευρώ. Αντιθέτως τα πουκάμισα της 511 άξιζαν και το τελευταίο ευρώ.
Νομίζω εννοείς το Stryke, για μένα είναι το πιό άνετο παντελόνι που έχω φορέσει, αλλά χωρίς βαριά καταπόνηση και έτσι δεν μπορώ να επιβεβαιώσω την δικιά σου εμπειρία
 
Νομίζω εννοείς το Stryke, για μένα είναι το πιό άνετο παντελόνι που έχω φορέσει, αλλά χωρίς βαριά καταπόνηση και έτσι δεν μπορώ να επιβεβαιώσω την δικιά σου εμπειρία
Ναι αυτό είναι. Πολύ άνετο, μπορείς να κάνεις βαθύ κάθισμα και δεν σε ενοχλεί πουθενά. Αλλά και τα δύο παντελόνια μου έλιωσαν ανάμεσα στα μπούτια πάνω στον χρόνο και το αστείο είναι ότι την ίδια περίοδο είχα πάρει ένα παντελόνι παραλλαγής ερήμου, από διαφήμιση στο fb ή στο Instagram δεν θυμάμαι, στα δεκαεννιά ευρώ και το έχω ακόμα χωρίς φθορές πέρα από το ξεβαμμα.
 
Ναι αυτό είναι. Πολύ άνετο, μπορείς να κάνεις βαθύ κάθισμα και δεν σε ενοχλεί πουθενά. Αλλά και τα δύο παντελόνια μου έλιωσαν ανάμεσα στα μπούτια πάνω στον χρόνο και το αστείο είναι ότι την ίδια περίοδο είχα πάρει ένα παντελόνι παραλλαγής ερήμου, από διαφήμιση στο fb ή στο Instagram δεν θυμάμαι, στα δεκαεννιά ευρώ και το έχω ακόμα χωρίς φθορές πέρα από το ξεβαμμα.
Φιλαράκι καλά να είσαι, να τα λειώνεις!!!!!!!!!!
Μόλις τσέκαρα το δικό μου μετά από πενταετή περιστασιακή χρήση δεν έχει εμφανή φθορά.
Ιδρώνω και μόνο που σκέφτομαι τα χιλιόμετρα που έχεις ρίξει... .big smile.
 
Φιλαράκι καλά να είσαι, να τα λειώνεις!!!!!!!!!!
Μόλις τσέκαρα το δικό μου μετά από πενταετή περιστασιακή χρήση δεν έχει εμφανή φθορά.
Ιδρώνω και μόνο που σκέφτομαι τα χιλιόμετρα που έχεις ρίξει... .big smile.
Όντως περπατάω πολύ :)
 
Αγόρασα την προηγούμενη εβδομάδα ένα παντελονι της deer hunter φουλ αδιάβροχο αλλά μου έπιασαν τον …….150 ευρώ
Μοντέλο Saarland
Δεν είχα χρόνο να το ψάξω κάπου φθηνότερα και λόγο του ότι δεν είχα τα έσκασα ….άντε να δούμε θα βρέξει να πάμε καμία βόλτα ή τζάμπα τα φράγκα 😂😂😂
 
Η εταιρεία είναι εγγύηση....η μόνη ένσταση που έχω.... εγώ επειδή περπατάω αρκετά δεν επιλέγω παντελόνια με επένδυση ή πλήρως αδιάβροχα..... ιδρώνω και κατανταμε να στεγνώνουμε τα παντελόνια από μέσα προς τα έξω.....κι όχι αντίστροφα....
 
Η εταιρεία είναι εγγύηση....η μόνη ένσταση που έχω.... εγώ επειδή περπατάω αρκετά δεν επιλέγω παντελόνια με επένδυση ή πλήρως αδιάβροχα..... ιδρώνω και κατανταμε να στεγνώνουμε τα παντελόνια από μέσα προς τα έξω.....κι όχι αντίστροφα....
Πολύ σωστά!!!
 
Η εταιρεία είναι εγγύηση....η μόνη ένσταση που έχω.... εγώ επειδή περπατάω αρκετά δεν επιλέγω παντελόνια με επένδυση ή πλήρως αδιάβροχα..... ιδρώνω και κατανταμε να στεγνώνουμε τα παντελόνια από μέσα προς τα έξω.....κι όχι αντίστροφα....
Δεν ιδρώνεις με αυτό είναι πολύ καλό.
 
Αγόρασα την προηγούμενη εβδομάδα ένα παντελονι της deer hunter φουλ αδιάβροχο αλλά μου έπιασαν τον …….150 ευρώ
Μοντέλο Saarland
Δεν είχα χρόνο να το ψάξω κάπου φθηνότερα και λόγο του ότι δεν είχα τα έσκασα ….άντε να δούμε θα βρέξει να πάμε καμία βόλτα ή τζάμπα τα φράγκα 😂😂😂
Είσαι σιγουρος οτι είναι το saarland?
 
Back
Top