Έλληνες κυνηγοί που ζουν στο εξωτερικό.

Κλασικός ελαφοτοπος, άντε και με ένα monster deer σύντομα.
Βγήκα έξω τώρα για μεσημέρι να πάω λίγα καλαμπόκια επάνω και θα μπω πριν νυχτώσει πάλι , βγήκανε δυο τρία αλλά ήταν στα 50 μέτρα και πολλα κλαδιά , όπως βλέπεις στην φωτό Κωνσταντίνε και δεν έριξα , χαμένη βολή θα ήτανε .
 
Και monster deer.........και μια αλωνιστηκή μηχανή John Deer για θέρισμα..... .sarcastic. .sarcastic.

View attachment 4287
View attachment 4288
Να σου πω την αλήθεια δεν τα μαζεύει καν ο αγρότης/ιδιοκτήτης του χωραφιού , υπάρχει εταιρία που τα μαζεύει και τους πληρώνει την συμφωνία που έχουν κανονίσει . :D
Εχει σηκώσει λιγο αέρα τώρα και θα μου χαλάσει το απογευματινό ....
 
Ενωειτε Νίκο μόνο μαυρη
Δοκιμασα πριν λιγες μερες το εμπροσθογεμες cal 32 που εχω με βολι απο οχταβολο ,Περασε το δοχειο απο λαδι που ειχα για στοχο και πισω καρφωθηκε στο δεντρο ,σιγουρα το γουρουνι το σκοτωνε αν το επαιρνε στο κεφαλι,,Μυρισα μπαρουτι ολοκληρος
 
Δοκιμασα πριν λιγες μερες το εμπροσθογεμες cal 32 που εχω με βολι απο οχταβολο ,Περασε το δοχειο απο λαδι που ειχα για στοχο και πισω καρφωθηκε στο δεντρο ,σιγουρα το γουρουνι το σκοτωνε αν το επαιρνε στο κεφαλι,,Μυρισα μπαρουτι ολοκληρος
Ομωρφα πράγματα αυτά Νίκο στην Αμερική πάω πολλές φορές και τους χαζεύω εκτός από τα όπλα που έχουν ρίχνουν και με παραδοσιακές ενδυμασίες σε πάει αλλού το όλο θέμα
 
Ομωρφα πράγματα αυτά Νίκο στην Αμερική πάω πολλές φορές και τους χαζεύω εκτός από τα όπλα που έχουν ρίχνουν και με παραδοσιακές ενδυμασίες σε πάει αλλού το όλο θέμα
Υπαρχουν και εδω ωραια μπροστογιομα ,να προχθες ειδα ενα δικανο εμπροστογεμες cal 20 piper bayar πανεμορφο αλλα με την απαγορευση της μαυρης τα κρεμασαν ολοι στο τζακι ,Εγω εχω εμπροσθογεμες δηλομενο κανονικα και θα ηθελα να κανω 4-5 κυνηγια το χρονο αλλα δεν γινετε
 
Πραγματ ειναι ποιο εκρηκτικη και εχουν δικοιο ,αλλα θα μπορουσαν με καποια υπευθηνη δηλωση η κατι αλλο εμεις που κατεχουμε νομιμα εμπροσθογεμες οπλα να αγοραζουμε μικρες εστω ποσοτητες π,χ 100 γραμ να κανουμε κανα κυνηγι ,να θυμωμαστε τα παλια ,Εγω με εμπροσθογεμες ξεκηνησα το κυνηγι
 
Back
Top