Έκτακτο Συνέδριο Μελών Του Φόρουμ

Δυστυχώς κύριοι δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ απόψε δεν με αφήνει η γυναίκα μου Καλή διασκέδαση
Μείον και εγώ δυστυχώς αν και το ήθελα πολύ....δυστυχώς δουλειές

Κρίμα γιατί χάνεται το δικαίωμα συμμετοχής στο διαγωνισμό για τον αγαπητικό της βοσκοπούλας.

"The Lover of the Shepherdess"​

.big smile.
 
Προσπάθησα πολύ και το άλλαξα,....θα ΕΡΘΩΩΩΩ.....yel.
.yel.
Θα προσπαθούσα να κάνω ότι μπορώ να βάλω και μέσον ακόμη στον τσοπάνη για να πάρεις εσύ τον τίτλο του αγαπητικού της βοσκοπούλας. Ομως ο Γιάννης με τα γαλακτομπούρεκα μπαίνει σφήνα φίλε και δεν υπόσχομαι τίποτα.
:rolleyes:
 
Θα προσπαθούσα να κάνω ότι μπορώ να βάλω και μέσον ακόμη στον τσοπάνη για να πάρεις εσύ τον τίτλο του αγαπητικού της βοσκοπούλας. Ομως ο Γιάννης με τα γαλακτομπούρεκα μπαίνει σφήνα φίλε και δεν υπόσχομαι τίποτα.
:rolleyes:
Αθέμιτος ανταγωνισμός…. αν και εγώ είμαι από τους αγαπητικούς της…. πάνω από 20 χρόνια γειτονιά είναι
 
Καλημέρα κι απο δω.
Ωραια βραδιά χθες ,οπως πάντα άλλωστε οταν μαζευόμαστε . Ευκαιρια να τα πούμε ξανά όσοι γνωριζόμαστε και παράλληλα να γνωριστούμε και προσωπικά με φίλους που μόνο μέσα από το forum έχουμε κάποια επαφή.
Το κρασι και η κουβέντα δεν ειχε τέλος αλλα και όλη νυχτα να καθόμασταν που χθες ηταν και η μεγαλύτερη του χρόνου, δεν θα μας έφτανε.
Χάρηκα ιδιαίτερα που γνώρισα από κοντά όλους όσους δεν γνώριζα και συμφωνήσαμε να το επαναλάβουμε σύντομα και αυτή τη φορά να μπορέσουν να έρθουν όσοι δεν μπόρεσαν να είναι μαζί μας χθες το βράδυ.
 
Σπουδαιο και ομορφο πραγμα να γνωριζεις ανθρωπους με το ιδιο χομπυ, με την ιδια αγαπη για το κυνηγι γενικως. Περασαμε πολυ ωραια, κρασακι, μεζεδες και γλυκο στα καλυτερα τους. Μπραβο σε ολη την παρεα, η βραδυα θυμιζε τις παλιες, καλες εποχες. Ευχομαι να το επαναλαβουμε συντομα, με ακομα περισσοτερα μελη, δημιουργουμε ομορφες αναμνησεις.
 
Back
Top