Έκθεση 2018 Κυνηγεσία

Η φτωχότερη έκθεση που έχω επισκεφθεί τόσα χρόνια χωρίς να έχω χάσει καμία
κάποια περίπτερα που συμμετείχαν με αμιγώς κυνηγητικό περιεχόμενο προσπάθησαν να προσφέρουν,με εκπτώσεις,ότι στόκ δεν πουλιέται εύκολα π.χ. ενδυση υπόδηση αξεσουάρ,φυσίγγια που πουλιούνται πιο άνετα δεν υπήρχαν
μεγάλη συμμετοχή σε ομίλους η εκτροφείς κυνηγητικών σκύλων και όχι μόνο
τροφές για σκύλους καμία σχέση με άλλες χρονιές :)
 
Η φτωχότερη έκθεση που έχω επισκεφθεί τόσα χρόνια χωρίς να έχω χάσει καμία
κάποια περίπτερα που συμμετείχαν με αμιγώς κυνηγητικό περιεχόμενο προσπάθησαν να προσφέρουν,με εκπτώσεις,ότι στόκ δεν πουλιέται εύκολα π.χ. ενδυση υπόδηση αξεσουάρ,φυσίγγια που πουλιούνται πιο άνετα δεν υπήρχαν
μεγάλη συμμετοχή σε ομίλους η εκτροφείς κυνηγητικών σκύλων και όχι μόνο
τροφές για σκύλους καμία σχέση με άλλες χρονιές :)


Kαταλαβα......καθε περσυ και καλυτερα που λενε........
 
Συμφωνώ με το Μάκη,δεν είχε πολλά πράγματα να δεις.Τη βόλτα την κάναμε χαζέψαμε κάποια πράγματα πήρα 2 πραγματάκια & αυτό ήταν.Το ευχάριστο ήταν ότι είδα αρκετούς φίλους που είχα να τους δω πάρα πολύ καιρό & χάρηκα.Βέβαια πιο πολύ χάρηκα την ολιγόλεπτη συνάντηση με το Μάκη που είχα να τον δω δεν ξέρω & γω από πότε!! :) :)
Να'σαι πάντα καλά Μάκη μου!!!
 
Προχθες χαζευα ενα περιοδικο με την εκθεση κυνηγι-ψαρεμα του '97 στο εκεπ..
Συμφωνα με το άρθρο τα περιπτερα ειχαν ξεπερασει τα 150..και συγκέντρωσε πανω απο 55.000 κοσμο..
Το ωραιο ηταν που η beretta κληρωσε μια καραμπινα σε οσους αγορασαν οπλο της μεσα στο '96..
Ετσι για την ιστορια κ για μετρο συγκρισης..
Οπως σε ολα ετσι κ εδω,καθε περσι κ καλυτερα..
 
Από όπλα δεν επώμισα ΚΑΝΕΝΑ για 1η φορά .fff.
για αρκετή ώρα που κάθησα στο HOBBI ενδιαφέρον από πολλούς για την maxus one
είδα και την sbe3(αυτή πρέπει να ήταν)στα χέρια καποιου επισκέπτη αλλά δεν μου έκανε κλικ....ίσως γιατί είναι όπλο που δεν μου ταιριάζει για το κυνήγι που κάνω :)
 
Υπήρχε καποιος κατασκευαστης φυσιγγιων που ομως να μην ηταν ταυτοχρονα αντιπροσωπος και σε καποια εταιρια οπλων?
Αντε πάλι .........
Ο φούφουτος ήταν .Μόνο αυτός.
Μην ασχολείστε άλλο με το αισχος .Ηταν τοσο μεγάλο που δεν το περίμενε κανεις .
 
Το κάθε πέρσι και καλύτερα δεν ισχύει για φέτος.
Φέτος η πτώση είναι κατακόρυφη.
Μόνο τα κλαρίνα έλειπαν ....
σήμερα είχε και κλαρίνα live με χορευτκό συγκρότημα στο περίπτερο της περιφέρειας Πελοποννήσου :)
 
Η έκθεση λιγα πράγματα... η προβατίνα απέναντι στο ``Αστέρι ‘’ έσωσε κάπως την κατάσταση ...;)
ΥΓ . Παραλίγο να φύγω με οπλο απο την έκθεση .... Ειχε ο Καρασαβιδης μια Bennelli Crio 71 cm , στα 1.100 ευρώ, που έγιναν 1.000 εντελώς χαρτί , αγρατζουνιστη... Πανω που πήγα να συμφωνήσουμε την προκαταβολή , είπα να δω και την Power Bore παραδίπλα ... αυτό ηταν... άλλο όπλο το άτιμο... ο κύβος εριφθη, πάμε για PowerBore .... :)
 
Η έκθεση λιγα πράγματα... η προβατίνα απέναντι στο ``Αστέρι ‘’ έσωσε κάπως την κατάσταση ...;)
ΥΓ . Παραλίγο να φύγω με οπλο απο την έκθεση .... Ειχε ο Καρασαβιδης μια Bennelli Crio 71 cm , στα 1.100 ευρώ, που έγιναν 1.000 εντελώς χαρτί , αγρατζουνιστη... Πανω που πήγα να συμφωνήσουμε την προκαταβολή , είπα να δω και την Power Bore παραδίπλα ... αυτό ηταν... άλλο όπλο το άτιμο... ο κύβος εριφθη, πάμε για PowerBore .... :)
λες την crio που ήταν στ αριστερά του οπλοβαστού;;;;; την πήρε το μάτι μου και όντως ήταν χαρτί :)
 
Αυτή ακριβώς Μάκη , τέρμα αριστερά ;) Ωραίο οπλο, για όποιον φιλο τον ενδιαφέρει ... όταν στην παρέα άρχισαν τα πειράγματα... του στυλ ... που θα αφήσεις την Beretta σου για το σωλήνα...θα το μετανοιώσεις κλπ μου κόπηκε η φόρα χαχα ;)
 
Και πως την ξαναβρήκες την φόρα για την powerbore....; :D
Μενιο, θυμησε μας, ποια beretta έχεις;
Γιώργο, την 391 Stonecoat εχω ... δεν εχω παράπονο απο το όπλο ,κάθε άλλο, τα έχουμε βρει μεταξύ μας απόλυτα .... απλά βαριέμαι το καθάρισμα... και όταν το αποφασίσω πολυ μουτζούρα ρε φίλε ....
απο την άλλη η powerbore με το νεο σύστημα progressive comfort ειναι αλλά όπλο.... ωραία γραμμή, πολλές καμπύλες, φινετσάτη γκόμενα;) αρέσει ακόμα και στους Berettaκηδες;)
 
Back
Top