Έκθεση Κυνηγεσία 2023

Ρε παιδιά γιατί το κουράζουμε ; Ζήσαμε εκθέσεις και εκθέσεις και μιλάμε με αυτά τα δεδομένα .Τα τελευταία 20 χρόνια εχω πάει σε όλες.
Τα περι κρίσης τα ακούω στον κλήδονα. Επειδή ειχαμε περίπτερο το 2015 στην εκθεση ,έχω λόγο να θυμάμαι λεπτομερώς πως ήταν η έκθεση. Και αναφέρομαι στο 2015 γιατι οταν μιλάμε για 2015 ηταν το φουλ της κρίσης !
Δεν θέλω να επεκταθώ περισσότερο.
 
Είχε όπλα από ότι είπανε οι επισκέπτες .. τώρα αν είναι η αντιπροσωπία ή η μαμά εταιρία ή κάποιος έμπορος όπλων δεν έχει καμμία διαφορά … η έκθεση είχε όπλα για την χρήση τους στο κυνήγι .
Όχι δεν είχε στην ποσότητα - ποικιλία που θα έπρεπε. 2 περίπτερα με 15 νέα όπλα και άλλα 60 μεταχειρισμένα. Τα αξεσουαρ αυτοκινήτου και 4Χ4 ήταν περισσότερα. Και υλικά και μηχανές για ιδιογομωση το απόλυτο μηδέν. Κατεμε μη αποδεκτό.
 
Όχι δεν είχε στην ποσότητα - ποικιλία που θα έπρεπε. 2 περίπτερα με 15 νέα όπλα και άλλα 60 μεταχειρισμένα. Τα αξεσουαρ αυτοκινήτου και 4Χ4 ήταν περισσότερα. Και υλικά και μηχανές για ιδιογομωση το απόλυτο μηδέν. Κατεμε μη αποδεκτό.
Να κανείς παράπονο στους εμπόρους υλικών ιδιογομωσης την επόμενη φορά να βάλουν λίγο το χέρι στη τσέπη να κανονίσουν να έχουν εκθεσιακό περίπτερο .
 
Άμα δεν βάλεις το χεράκι στην τσεπούλα πως θα πάρεις περίπτερο ; Τζάμπα ; Την τέκνα τζάμπα μας την δίνει εμάς ;
Δεν κατάλαβες... είπα ότι δεν χρειάζεται το μονοπώλιο να κατέβει σε έκθεση.Πεταμενα λεφτά!Ολοι τον ξέρουν και τρέχουν.Ειναι μονόδρομος για τους πελάτες.
 
Back
Top