Άρβυλα ( Αγορά )

Μοντρεαλ περιοχη λα-βαλ
Πολυ ωραίο το Μόντρεαλ ( να πάει και στην παλιά πόλη - λιμάνι και επάνω στο λόφο στο κέντρο της πόλης στη Νοτρντάμ ) , από φόρο εκεί είναι σχεδόν 15% αν θυμάμαι καλά .
Τελικά η λίστα τι περιέχει :D ?
 
Πολυ ωραίο το Μόντρεαλ ( να πάει και στην παλιά πόλη - λιμάνι και επάνω στο λόφο στο κέντρο της πόλης στη Νοτρντάμ ) , από φόρο εκεί είναι σχεδόν 15% αν θυμάμαι καλά .
Τελικά η λίστα τι περιέχει :D ?
Μπαρουτες χα χα πλακα κανω , Μποτακια φλις και βασικα ρουχα και συγκετρωτηρες
 
Πολυ ωραίο το Μόντρεαλ ( να πάει και στην παλιά πόλη - λιμάνι και επάνω στο λόφο στο κέντρο της πόλης στη Νοτρντάμ ) , από φόρο εκεί είναι σχεδόν 15% αν θυμάμαι καλά .
Τελικά η λίστα τι περιέχει :D ?
Θελω να μου φερει αν μπορεσει συγκετρωτηρες federal flight control
 
Πολυ ωραίο το Μόντρεαλ ( να πάει και στην παλιά πόλη - λιμάνι και επάνω στο λόφο στο κέντρο της πόλης στη Νοτρντάμ ) , από φόρο εκεί είναι σχεδόν 15% αν θυμάμαι καλά .
Τελικά η λίστα τι περιέχει :D ?
Συγκετρωτηρες federal flight control κυκλοφορουν στο εμποριο
 
Θελω να μου φερει αν μπορεσει συγκετρωτηρες federal flight control
Με τι εταιρία πετάει ? απευθείας η' με ενδιάμεση πτήση σε ευρωπαϊκή χωρά ? Γιατί δεν ξέρω ποια είναι η νομοθεσία για αυτά τα υλικά ( συγκεντρωτηρες) και μην έχει πρόβλημα , αν πετάει απευθείας τότε έχει τελωνιακο έλεγχο, αν σταματήσει σε ευρωπαϊκό αεροδρόμιο και πάρει την επόμενη πτήση προς Ελλάδα τότε δεν έχει .
 
Με τι εταιρία πετάει ? απευθείας η' με ενδιάμεση πτήση σε ευρωπαϊκή χωρά ? Γιατί δεν ξέρω ποια είναι η νομοθεσία για αυτά τα υλικά ( συγκεντρωτηρες) και μην έχει πρόβλημα , αν πετάει απευθείας τότε έχει τελωνιακο έλεγχο, αν σταματήσει σε ευρωπαϊκό αεροδρόμιο και πάρει την επόμενη πτήση προς Ελλάδα τότε δεν έχει .
Γιωργο Καλημερα ,Τωρα κατευθειαν στην επιστροφη δεν ξερω θα την ρωτησω ,Αλλα και ποσο να την χρεωσουν για 500 συγκετρωτηρες σιγα δεν με νοιαζει εδω δεν τους βρισκω και ειναι καλο υλικο
 
Στον Cabelas εχω καρτα αγορων μου στελνει καταλογο καθε χρονο
Το θέμα είναι ότι δεν στέλνει Ελλάδα μήπως να τους κάναμε καμία κρούση να ξεκινήσουν σιγά σιγά θα μπορούσαν να συνεργαστούν με Amazon και να γλυτώνεις τελωνείο μέσο του προγράμματος τους η να κάνουν ένα παρόμοιο πρόγραμμα και το Cabela's τόσος κόσμος ψωνίζει από εκεί!!!!
 
Αν υπαρχουν συγγενεις εκει τα παιρνουν και τα στελνουν σαν δεμα Εχω δεν εχω πληρωσει φορο ποτε Και εχω φερει μπιπερ μαχαιρια διαφορα αλλα οχι μεγαλα ποσα
Και εγώ έχω άτομο το θέμα είναι να ανοίξουν πάλι τις αποστολές κατά εδώ!!!
 
Γιωργο Καλημερα ,Τωρα κατευθειαν στην επιστροφη δεν ξερω θα την ρωτησω ,Αλλα και ποσο να την χρεωσουν για 500 συγκετρωτηρες σιγα δεν με νοιαζει εδω δεν τους βρισκω και ειναι καλο υλικο
Δεν το λέω από θέμα κοστολόγησης το λέω από θέμα μην φάνε κάνα κόλλημα επειδή είναι συγκεντρωτηρες και το πάνε άλλου .... είναι νούμερα οι τελώνες....hair.
 
Το πολυ πολυ να τους παρουνε τι αλλο ;
Εγώ πάντως δεν θα το ρίσκαρα .
Με τους τελώνες μην το ψάχνεις φίλε Νίκο , παράνομη εισαγωγή ειδών που έχουν να κάνουν με τον νόμο περί όπλων και εκρηκτικών αν θέλουν να το τραβήξουν πολύ .
 
https://global.danner.com/pronghorn-8-mossy-oak-break-up-infinity-400g.html.html

Αυτό εδώ πως το βλέπεις για 129 δολάρια Καναδά ?
Καλό φίλε μου και από άποψη μάρκας και χαρακτηριστικών και γενικά για την danner δεν έχω διαβάσει κάτι αρνητικό δες και αυτό
https://origin.global.danner.com/high-ground-8-mossy-oak-break-up-country-400g.html.html
 
Back
Top