Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
IMG_4645.jpg


IMG_4646.jpg


IMG_4644.jpg


IMG_4643.jpg
Καλορίζικο Ηλία και ...καλοτάξιδο.;)
Το κοντάκι του (πιο πολύ η λαβή) δείχνει οτι ειναι για συγκεκριμένο άθλημα ; (π.χ. trap) ή ειναι ιδέα μου (ή ασχετοσύνη μου).
Αν υπάρχουν διαφορες ας γράψει κάποιος που εχει άλλη έκδοση (Sporting ?)
 
Last edited:
Καλορίζικο Ηλία και ...καλοτάξιδο.;)
Το κοντάκι του (πιο πολύ η λαβή) δείχνει οτι ειναι για συγκεκριμένο άθλημα ; (π.χ. trap) ή ειναι ιδέα μου (ή ασχετοσύνη μου).
Αν υπάρχουν διαφορες ας γράψει κάποιος που εχει άλλη έκδοση (Sporting ?)
Σας ευχαριστώ πολύ!η λαβή έχει κατέβει όντως πιο χαμηλά από την έκδοση sporting ώστε να δίνει τη δυνατότητα στο χέρι να την χουφτωνει καλύτερα!
 
Ηλία καλορίζικο και από εδώ ρε φίλε, εύχομαι να είναι καλότυχο και να το ευχαριστηθείς όσο δεν πάει!
Θα σου έλεγα ευχαριστω αλλά φιβαμιαην με μαλώσει ο Βασίλης... ha haaaνα σαι καλά φιλαράκι...έλα αύριο για καφέ να το ρίξουμε κιόλας!
 
Θα σου έλεγα ευχαριστω αλλά φιβαμιαην με μαλώσει ο Βασίλης... ha haaaνα σαι καλά φιλαράκι...έλα αύριο για καφέ να το ρίξουμε κιόλας!

Αποκλείεται να έρθω φίλε όσο κι αν το θέλω, από Τρίτη και μετά!
 
Εξαιρετική αίσθηση μου έχει αφήσει το όπλο στις ξηρές επωμισεις...ανεβαίνει με χαρακτηριστική ευκολία...πειραματίζομαι λίγο με τις εικόνες...αύριο το δεύτερο δείγμα γραφής...πρώτο σαν κάτοχος του!
Καλορίζικο Ηλία θυμάμαι που μ έλεγες ότι το ήθελες αυτο το εργαλείο όταν είχαμε πάει στον καλκαντζακο για οφθαλμολουτρο;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top