Remington Team

Για πες λεπτομέρειες...
Εγγραφή σε σκοπευτικό σύλλογο και εφόσον πληρούνται οι προϋποθέσεις ( ψυχίατρος - παθολόγος - λευκό ποινικό μητρώο - αγώνες κλπ) μπορείς να αγοράσεις ότι θες για χρήση στην πρακτική σκοποβολή ΑΥΣΤΗΡΆ. Και τονίζω το αυστηρά γιατί αν και σε πιάσουν με το όπλο στο βουνό πχ πας από ότι μου έχουν πει για τρομοκράτης. Καταλαβαίνουμε όλοι τι σημαίνει αυτό φαντάζομαι.
 
Η χειρότερη κανη που πέρασε από τα χέρια μου καμία σταθερότητα στησ ντουφεκεσ 3 αγωραζαμε και τησ έδωσαν όλοι στο χρόνο πανό η Μαντσίνο που είχα με απλή κανη ήταν εξερετικη
 
Η χειρότερη κανη που πέρασε από τα χέρια μου καμία σταθερότητα στησ ντουφεκεσ 3 αγωραζαμε και τησ έδωσαν όλοι στο χρόνο πανό η Μαντσίνο που είχα με απλή κανη ήταν εξερετικη
Συμφωνώ απολυτα. ολα φτερουγιαρικα και φυσιγγια ηλιο με ηλιο αναλογα
 
Εγώ έχοντας τη super sport δεν είδα ότι είδατε εσείς το ντουφέκι ήταν πολύ δυνατό .Σε γενικές γραμμές οι Κριό βγάζουν πιο συγκεντρωμένες ντουφέκιες σε σύγκριση με τις απλές αυτό έχω δει εγώ .Αλλά οι Κριό που είχα ήταν 2 super sport.
 
Μια σοβαρη ''παπια'' δεν μπορουν να φτιαξουν?????
Πιο χοντροκομενη στο σημειο πισω που ''κουμπωνει'' στη βαση, δεν γινεται.....
Ωραιότατη είναι !

Αν δεν σου αρέσει να στείλεις πρόταση στην Ρεμ .. αλλιώς να διαλέξεις τα ιταλικά τα «φυσοκάλαμα» 😂
 
Back
Top