BENELLI 828U

2000€ την δίνει είναι 1 έτους 2021 έχει κατασκευή το όπλο την από της φωτο είναι ολοκαίνουριο 66εκ κάνη μου είπε αν με ενδιαφέρει να το κάνουμε ανταλλαγή με την black eagle 3 που έχω γιατί αυτό θέλει να πάρει αν το πουλήσει. Αλλά το σκέφτομαι κι για ανταλλαγή.
Όχι ανταλλαγή με τον αετό εκτός αν δε σε βολευει.66αρα κανη πολύ κοντη
 
2000€ την δίνει είναι 1 έτους 2021 έχει κατασκευή το όπλο την από της φωτο είναι ολοκαίνουριο 66εκ κάνη μου είπε αν με ενδιαφέρει να το κάνουμε ανταλλαγή με την black eagle 3 που έχω γιατί αυτό θέλει να πάρει αν το πουλήσει. Αλλά το σκέφτομαι κι για ανταλλαγή.
Τι κυνηγάς;
Κάνεις περπατητά κυνήγια; η καρτέρια;
 
Όχι ανταλλαγή με τον αετό εκτός αν δε σε βολευει.66αρα κανη πολύ κοντη
Ναι για αυτό δεν το σκέφτομαι γιατί το 66αρι είναι κοντό αλλά και έχω ευχαριστηθεί την black eagle έχει πολύ καλή εργονομία και έρχεται πολύ ωραια στο μάτι
 
2000€ την δίνει είναι 1 έτους 2021 έχει κατασκευή το όπλο την από της φωτο είναι ολοκαίνουριο 66εκ κάνη μου είπε αν με ενδιαφέρει να το κάνουμε ανταλλαγή με την black eagle 3 που έχω γιατί αυτό θέλει να πάρει αν το πουλήσει. Αλλά το σκέφτομαι κι για ανταλλαγή.
Καρτέρι δεν κυνηγάς συνήθως;
66 εκατοστά και σε δίκαννο πολύ κοντό μου φαίνεται, θα είναι η μέρα με την νύχτα όταν πάς για κυνήγι
 
Καρτέρι δεν κυνηγάς συνήθως;
66 εκατοστά και σε δίκαννο πολύ κοντό μου φαίνεται, θα είναι η μέρα με την νύχτα όταν πάς για κυνήγι
Ναι απλά το έλεγα γιατί έχει μεγαλύτερη βάση από τα συνηθισμένα
 
Ναι απλά το έλεγα γιατί έχει μεγαλύτερη βάση από τα συνηθισμένα
Και πάλι Παναγιώτη από καραμπίνα σε δίκαννο και για καρτέρι που το θές κυρίως,αυτά που θα χάσεις είναι περισσότερα από αυτά που θα κερδίσεις
 
Νικόλα αυτή τη στιγμή είναι το πιο φτηνό στη κατηγορία.3600 κάνει και είναι το 694 κοντά στα 5 και το prosport στα 4200.γιατι όχι μπενελαρα λοιπόν?
Οχ οχ ιστορική δήλωση !!!!! Παρακαλο τον πρόεδρο να το γραψη στα πρακτικά!!!! Γιούρι…. love ❤️ Benelli
 
Στα ψαχνα στο Παγκοσμιο το ΣΚ που περασε διαβασα οτι ειχε περιπτερο ο Κυργιας κ μπορουσες να το ριξει κ εμπενες κ στο διαγωνισμο για ενα 828 SPORT
Το κερδισε γνωστος μου!!! Εχει χεστει απο την χαρα του!
 
Εγω το εχω σε 71cm. Κανενα προβλημα στο καρτερι , τις κατεβαζω απο παντου. Αλλα οταν το βαζω διπλα στην 66αρα 123 του ξαδερφου ειναι πιο κοντα το δικανο με τα 71cm. Το 66αρι στα καρτερια θα δυσκολευει στα περπατητα θα κενταει.
 
2000€ την δίνει είναι 1 έτους 2021 έχει κατασκευή το όπλο την από της φωτο είναι ολοκαίνουριο 66εκ κάνη μου είπε αν με ενδιαφέρει να το κάνουμε ανταλλαγή με την black eagle 3 που έχω γιατί αυτό θέλει να πάρει αν το πουλήσει. Αλλά το σκέφτομαι κι για ανταλλαγή.
Παναγιώτη είναι με άσπρη βάση;
 
Αν κυνηγάς καρτέρι θα σου έλεγα όχι. Ειχα το 525 hunter 66 αρι και το εδωσα. Κοντό όπλο που βοηθούσε μονο στο περπατητό και κάθε φορά που έριχνα κανένα πιο δύνατο φυσίγγι με ξεκούφαινε. Το μετάνιωσα πολύ που το πήρα 66 αρι. Τώρα έχω το 690 σε 71 μου φαίνεται μέρα με νύχτα ίσως είναι πιο ελαφρύ και καλοζυγισμένο ουτε το κλώτσημα του 525 έχει ούτε τον ενοχλητικό θόρυβο.
 
Αν κυνηγάς καρτέρι θα σου έλεγα όχι. Ειχα το 525 hunter 66 αρι και το εδωσα. Κοντό όπλο που βοηθούσε μονο στο περπατητό και κάθε φορά που έριχνα κανένα πιο δύνατο φυσίγγι με ξεκούφαινε. Το μετάνιωσα πολύ που το πήρα 66 αρι. Τώρα έχω το 690 σε 71 μου φαίνεται μέρα με νύχτα ίσως είναι πιο ελαφρύ και καλοζυγισμένο ουτε το κλώτσημα του 525 έχει ούτε τον ενοχλητικό θόρυβο.
Έχεις δίκιο εκεί έχω κολλήσει και εγώ στο 66 αν ήταν 71 δεν θα το συζητούσα καν
 
Αν κυνηγάς καρτέρι θα σου έλεγα όχι. Ειχα το 525 hunter 66 αρι και το εδωσα. Κοντό όπλο που βοηθούσε μονο στο περπατητό και κάθε φορά που έριχνα κανένα πιο δύνατο φυσίγγι με ξεκούφαινε. Το μετάνιωσα πολύ που το πήρα 66 αρι. Τώρα έχω το 690 σε 71 μου φαίνεται μέρα με νύχτα ίσως είναι πιο ελαφρύ και καλοζυγισμένο ουτε το κλώτσημα του 525 έχει ούτε τον ενοχλητικό θόρυβο.
Το ζύγισμα των Μπερέτα δε θα το βρεις σε κανενα
 
Αν κυνηγάς καρτέρι θα σου έλεγα όχι. Ειχα το 525 hunter 66 αρι και το εδωσα. Κοντό όπλο που βοηθούσε μονο στο περπατητό και κάθε φορά που έριχνα κανένα πιο δύνατο φυσίγγι με ξεκούφαινε. Το μετάνιωσα πολύ που το πήρα 66 αρι. Τώρα έχω το 690 σε 71 μου φαίνεται μέρα με νύχτα ίσως είναι πιο ελαφρύ και καλοζυγισμένο ουτε το κλώτσημα του 525 έχει ούτε τον ενοχλητικό θόρυβο.
Εγώ το αντίθετο έπαθα.
 
Back
Top