Δοκιμές διάτρησης

Μου έστειλε e mail η beretta μάλλον για να με πείσει.
View attachment 78177View attachment 78178
Σκοπευτές, δεν σας έχω πει τόσες φορές να μην τους ακούτε ? ... βλητική υπεροχή των δισκακίων και της τσίχλας.
Εκεί που η διάτρηση δεν μετράει και πολύ αλλά μετράει η συγκέντρωση στα ψιλά.

Καλό μήνα, εξερευνητές της απόλυτης τουφεκιάς. 😜
.cofee.
 
Καλά αυτή η απλή η Steelium πρέπει να είναι πολύ μάπα σε σύγκριση με την Pro.
.sarcastic.
αυτο που λεει και δειχνει και με καμερες υψηλης αναλυσης η beretta ειναι οτι εχει πιο μικρο κλωτσημα και βοηθαει ετσι πολυ τον σκοπευτη.
 
αυτο που λεει και δειχνει και με καμερες υψηλης αναλυσης η beretta ειναι οτι εχει πιο μικρο κλωτσημα και βοηθαει ετσι πολυ τον σκοπευτη.
Να την πάρουν οι σκοπευτές τότε ρε ...
Εγώ γουστάρω να χοροπηδάνε τα σφραγίσματα. 🤣
Άστ' ντούα ... 🤣 (για να δούμε ποιός ξέρει αρβανίτικα ?)

Άσχετο ...
Χθες διάβαζα παλιά πόστ στο eartemis και έριχνα πολύ γέλιο ... η γυναίκα μου παραλίγο να πιστέψει ότι χάζεψα.
 
Να την πάρουν οι σκοπευτές τότε ρε ...
Εγώ γουστάρω να χοροπηδάνε τα σφραγίσματα. 🤣
Άστ' ντούα ... 🤣 (για να δούμε ποιός ξέρει αρβανίτικα ?)

Άσχετο ...
Χθες διάβαζα παλιά πόστ στο eartemis και έριχνα πολύ γέλιο ... η γυναίκα μου παραλίγο να πιστέψει ότι χάζεψα.
Είχα κοινοποιήσει στο Άρτεμις τουφεκιές με νίτρο,δε μπόρεσα να τις βρω
 
Αυτά όλα τα προβλήματα με τα δράμια μπορούν άνετα να τα ξεπεράσουν απαγορεύοντας εντελώς τη χρήση τους και θεσπίζοντας τη χρήση αποκλειστικά του μονοβολου.........
Μια λύση, πανάκριβη όμως, είναι το TSS #0, ή το δοκιμασμένο από την Remington σε δράμια, hevishot.
 
Καλά αυτή η απλή η Steelium πρέπει να είναι πολύ μάπα σε σύγκριση με την Pro.
.sarcastic.
Ο,τι μα ο,τι κάννη και να φτιάξουν, με κοινό εμπορικό φυσίγγι δεν πρόκειται να βγάλουν καλύτερη κατανομή και διάτρηση, σε σύγκριση με ένα φυσίγγι ιδιογομωσης μελετημένο για συγκεκριμένες συνθήκες!😉
 
Back
Top