Σκοπευτήριο Βόλου

για να μην απογοητεύσω τους fan μου σαν επίσημος ανταποκριτής , .yel. .yel. .yel.
ανεβάζω τα αποτελέσματα.
ΠΡΟΣΟΧΗ

επειδή μέχρι και αυτά είναι λίγο "παράξενα" , έχω βάλει δίπλα στους πρώτους την θέση που πήραν με κόκκινο.
δλδ
1. Στάμου Θεοφάνης (@Fanisrem ) 95/100
2. Κουτσογιάννης Ηλίας 94/100
3. Λιάγκης Νίκος 93/100
κ.λ.π.

επίσης έχω σημαδέψει με κόκκινο τετράγωνο αυτούς που δεν άντεξαν την "ταλαιπωρία" να πω , την "κοροϊδία" για κάποιους άλλους , και παράτησαν τον αγώνα στη μέση και έφυγαν,

2021 07 04 VOLOS.jpg
 
Μακράν ο χειρότερος αγώνας μέσα σε όλα αυτά τα χρόνια που ρίχνω.. Έριξα τελευταία πούλα 7 παρά το απόγευμα και ήμασταν εκεί από τις 8:30 το πρωί.. Στις απονομές ήμασταν 7 άτομα όλοι οι άλλοι είχαν φύγει..
Μπράβο σου που κάθησες Γεράσιμε.
Πρέπει όμως να μάθουν και οι άλλοι να χάνουν.
Τα έχω πεί εγώ εδώ κ αρκετό καιρό..
 
Μπράβο σου που κάθησες Γεράσιμε.
Πρέπει όμως να μάθουν και οι άλλοι να χάνουν.
Τα έχω πεί εγώ εδώ κ αρκετό καιρό..
Έχω πει ότι δεν φεύγω ποτέ σε απονομές είτε είμαι πρώτος είτε τελευταίος.. Θα έφευγα μόνο αν είχαν φύγει όλοι.. Σεβασμός στους συναθλητές που κέρδισαν και ανέβηκαν βάθρο..
 
Ποιά κύπελα?Αν τα δείς από κοντά θα γελάς....Μόνο το ομαδικό ψιλοαξίζει.
Το κύπελλο που άξιζε ήταν του νικητή της Α όλα τα άλλα ήταν πολύ μικρά.. Για μένα το μεγαλύτερο κύπελλο πρέπει να το παίρνει ο νικητής της Open.. Αυτός δλδ που κερδίζει τους πάντες σε όλες τις κατηγορίες.. Αλλά και αυτά λάθος τα κάνανε..
 
Έχω πει ότι δεν φεύγω ποτέ σε απονομές είτε είμαι πρώτος είτε τελευταίος.. Θα έφευγα μόνο αν είχαν φύγει όλοι.. Σεβασμός στους συναθλητές που κέρδισαν και ανέβηκαν βάθρο..
ο σεβασμος στους συναθλητες ειναι ακριβως αυτο. Και το χειροκροτημα την ωρα της απονομης
 
Με αυτά που κάνουν, οι σκοπευτές αντί να αυξάνουν θα μειώνονται και η σκοποβολή ιδίως στο άθλημα του compak αντι να αναπτύσσεται θα παρακμάζει. Ευτυχώς υπάρχει ιδιωτική πρωτοβουλία και βλέπουμε κάποια όμορφα πράγματα, βλ πχ Ψαχνά.
 
@Milkman γάζωσες!!!
Μπραβο σε όλους.
Ευχαριστώ πολύ φίλε!! Πολύ ευχαριστημένος καθώς είναι προσωπικό ρεκόρ και με το νέο μου όπλο το οποίο πρώτη φορά έριξα το Σάββατο στη προπόνηση!!
Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες και από μένα!
 
Back
Top