Αναζήτηση καραμπίνας

Πάρε την Α400 extreme plus σε 71 εκ και μην ψάχνεις τίποτε άλλο.Αν θέλεις benelli πάρε τη Vinci πιθανόν να χρειαστείς την αποθήκη αλαζει με μια κίνηση στο γουρούνι.Αν θέλεις breda την b12ix .Εάν θέλεις φθηνή και καλή Α300 outlander.Εαν θέλεις το δυνατότερα σκοτωματα Remington v3 και sx3 αχρωμιωτη .Αλλά πιστεύω πως η πρώτη που αναφέρεις και εσύ και εγώ σε καλύπτει στα πάντα με το παραπάνω .
 
Πολύ θα ήθελα ένα τέτοιο κυνήγι να κάθομαι με μια ωραία κυρία να πίνω τσαγακι κρατώντας ένα Merkel 303 και να μου στέλνουν επάνω μου τα ωραία πουλάκια να τα σκοτώνω ,καθώς θα τις βγάζω και ανά φασιανό και ένα ρούχο.
 
Για λαγό θα πρότεινα ανεπιφύλακτα Beretta A400( οποιοδήποτε μοντέλο της σειράς Α400), Browning maxus, A5, Winchester sx3 , sx4, Remington v3 και benelli bediamond. Για γουρούνια όμως, επειδή παίζουν μονοβολα, δεν θα συνιστούσα ιδιαίτερα μεγάλο αυλό (max 18.5, 18.6). Βέβαια, δεν έχω ρίξει τα 6+1 για να δω τι ακρίβεια έχουν.

Υ. Γ τα SKB είναι πολύ καλά και ποιοτικά όπλα!
 
Αν θέλεις benelli πάρε τη Vinci πιθανόν να χρειαστείς την αποθήκη αλαζει με μια κίνηση στο γουρούνι
👍👍👍👍👍👍👍
Συν ότι μπορεί να πάρει δεύτερη κάννη slug και έχει το καταλληλότερο όπλο και για γουρούνι για τα ελληνικά δεδομένα.
 
Back
Top