Βλητικές δοκιμές Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ούτε καν 80%😅😅😅
79.7%🤣😂🤣 Ούτε τα διαγράμματα δεν σα βγαίνουν 😅😅😅 σκέψου στο θυραμα τι παίζει 😅😅😅
Σιγά ...
Αν το έριχνα με full θα έβγαζε 90%.
Έτσι σκέφτονται όλοι.

Αμ δε ... αυτό τερματίζει στο 80%.
Αν θες παραπάνω αγοράζεις Nitro.
Ακόμα παραπάνω, Winchester XX.
Ακόμα παραπάνω, Rooster.
Ακόμα παραπάνω ;;; Παίρνω τον @ΝίκοςΠ τηλέφωνο και του λέω να μου φτιάξει μερικά ...
 
Σιγά ...
Αν το έριχνα με full θα έβγαζε 90%.
Έτσι σκέφτονται όλοι.

Αμ δε ... αυτό τερματίζει στο 80%.
Αν θες παραπάνω αγοράζεις Nitro.
Ακόμα παραπάνω, Winchester XX.
Ακόμα παραπάνω, Rooster.
Ακόμα παραπάνω ;;; Παίρνω τον @ΝίκοςΠ τηλέφωνο και του λέω να μου φτιάξει μερικά ...
Ο θείος κόντεψε να σκίσει τα πτυχία του μέχρι να βρει φυσεκι για το πολυβόλο σου .yel.
 
Σιγά ...
Αν το έριχνα με full θα έβγαζε 90%.
Έτσι σκέφτονται όλοι.

Αμ δε ... αυτό τερματίζει στο 80%.
Αν θες παραπάνω αγοράζεις Nitro.
Ακόμα παραπάνω, Winchester XX.
Ακόμα παραπάνω, Rooster.
Ακόμα παραπάνω ;;; Παίρνω τον @ΝίκοςΠ τηλέφωνο και του λέω να μου φτιάξει μερικά ...
Για να ανέβει το 80% κόβεις μέτρα από την απόσταση του πίνακα; 😂😂😂
 
Βασιλη gvp900 Μηπως ειχες μετρησει πληθος σκαγιων στο ROOSTER ??
Εκανα το λαθος και δεν τα μετρησα...το μονο που εχω σημειωσε ειναι οτι ειχαν διαμετρο 3,20 χιλιοστα.
Μπορει και να τα μετρησα...και να μην το εγραψα...
Μπορεις να υπολογισεις πληθος σκαγιων ???

εικόνα_Viber_2023-01-22_20-58-27-298.jpg
 
Last edited:
Αν έβγαλε το χρέπι 80% στα 36.5 μετρα..
Θα ανεβάσω φωτογραφία με ΜΠΕΚΆΤΣΑ στην ζυγαριά 1κιλο και όπως λέει ο @Stelios K δεν κατεβάζω γραμμάριο 😅😅😅
Προσοχή με τέτοια θηράματα γίγας... Μπορεί να είχε μεταναστεύσει στο Τσερνομπιλ!!🤣🤣
 
Βασιλη gvp900 Μηπως ειχες μετρησει πληθος σκαγιων στο ROOSTER ??
Εκανα το λαθος και δεν τα μετρησα...το μονο που εχω σημειωσε ειναι οτι ειχαν διαμετρο 3,20 χιλιοστα.
Μπορει και να τα μετρησα...και να μην το εγραψα...
Μπορεις να υπολογισεις πληθος σκαγιων ???

View attachment 68336
Βάλε 177
 
Εβαλα 2 ποσοστα συγκεντρωσης....ενα με Ν3 ΣΚΑΓΙΑ και πληθος 170...Και ενα με Ν4 με πληθος 204
σκαγια...
Αυτο που μας ενδιαφερει η ειναι η αποτυπωση και η ταχυτητα....και το χειροτερο οτι ειχα καταλοιπα...

Μπορει να υπολογισω και με 177 σκαγια ....αλλα δεν εχει νοημα...
Πρεπει να ''πουλησε'' λιγο το φουλ του ΒΟΙΤΟ....αλλα του συγχωρω....Τα 50 μετρα τα εχει με αξιοπρεπεια
το ROOSTER !!! :)


Το θεμα βλητικες δοκιμες,,,,,εγινε ''κολαση''....η κανω λαθος !!!
 
Αυτο που μας ενδιαφερει η ειναι η αποτυπωση και η ταχυτητα....
Ακριβώς
και το χειροτερο οτι ειχα καταλοιπα...
Και εγώ ...δεν νομίζω ότι θα βρεις αμερικάνικο χωρίς κατάλοιπα.
Όσα έριξα (και κοίταξα) είχαν κατάλοιπα.
 
Εβαλα 2 ποσοστα συγκεντρωσης....ενα με Ν3 ΣΚΑΓΙΑ και πληθος 170...Και ενα με Ν4 με πληθος 204
σκαγια...
Αυτο που μας ενδιαφερει η ειναι η αποτυπωση και η ταχυτητα....και το χειροτερο οτι ειχα καταλοιπα...

Μπορει να υπολογισω και με 177 σκαγια ....αλλα δεν εχει νοημα...
Πρεπει να ''πουλησε'' λιγο το φουλ του ΒΟΙΤΟ....αλλα του συγχωρω....Τα 50 μετρα τα εχει με αξιοπρεπεια
το ROOSTER !!! :)


Το θεμα βλητικες δοκιμες,,,,,εγινε ''κολαση''....η κανω λαθος !!!
Δυστυχώς κύριε Νίκο όλα σχεδόν τα Αμερικάνικα αφήνουν κατάλοιπα... Με όλους τους καιρούς. Αυτό που δεν θυμάμαι να άφηνε, ήταν το Winchester universal, αλλά δεν παίρνω όρκο.
 
Δυστυχώς κύριε Νίκο όλα σχεδόν τα Αμερικάνικα αφήνουν κατάλοιπα... Με όλους τους καιρούς. Αυτό που δεν θυμάμαι να άφηνε, ήταν το Winchester universal, αλλά δεν παίρνω όρκο.

Το γνωριζω....και χωρις να θελω να κανω τον ''μαγκα''....Δωσε μου Αμερικανικη πυριτιδα και θα βλεπεις
την καννη σου καθαρη...
Με V1,5-410m/s στα 37 γραμμαρια λογικο ειναι....Εαν εβγαζε ενα V1,5 -430-440m/s η καννη θα ηταν
πεντακαθαρη...
Τα ιδια μου ελεγαν για την SIPE και ΤΕΚΝΑ....αλλα καταλοιπα στην καννη μου δεν εχω,,,
 
Εβαλα 2 ποσοστα συγκεντρωσης....ενα με Ν3 ΣΚΑΓΙΑ και πληθος 170...Και ενα με Ν4 με πληθος 204
σκαγια...
Αυτο που μας ενδιαφερει η ειναι η αποτυπωση και η ταχυτητα....και το χειροτερο οτι ειχα καταλοιπα...

Μπορει να υπολογισω και με 177 σκαγια ....αλλα δεν εχει νοημα...
Πρεπει να ''πουλησε'' λιγο το φουλ του ΒΟΙΤΟ....αλλα του συγχωρω....Τα 50 μετρα τα εχει με αξιοπρεπεια
το ROOSTER !!! :)


Το θεμα βλητικες δοκιμες,,,,,εγινε ''κολαση''....η κανω λαθος !!!
Κύριε Νίκο σας ζήτω συγνώμη προσωπικά για το θέμα βλητικές δοκιμές
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top