Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Φαγωθήκατε o_Oκι'εσύ κι ο Άλεξ με τα LAMBRO
Μάυτά τα τρία φυσιγγάκια όταν δεν έχεις επιτυχίες τότε ασχολείσαι με τένις ...o_O:p:p
μόνο με το πρώτο. τα άλλα δύο είναι για να κανεις προετοιμασία όντως για τένις. συνεχόμενα μικρά σπριντ.......
 
Φαγωθήκατε o_Oκι'εσύ κι ο Άλεξ με τα LAMBRO
Μάυτά τα τρία φυσιγγάκια όταν δεν έχεις επιτυχίες τότε ασχολείσαι με τένις ...o_O:p:p
Καλά είναι! Το 2ο όταν πρωτοβγηκε ήταν αρκετά συγκεντρωτικό και μου άρεσε! Έχω χρόνια να το ρίξω! Το 3ο, πολύ καλά αποτελέσματα σε υγρασία (και κρύο). Με το 1ο δεν τα βρήκα όμως. Παρόλα αυτά, έκανα μερικές πάρα πολύ μακρινές βολές σε ψαρονια (καραβελια τα λέμε εδώ) με το anaconda mid.
 
Το έριξες ρε το σούπερ τορντο? Δεν?
Το έριξα πέρσι στα μπασιματα. Ειχε νοτιαδουρα εκείνη την μέρα. Δεν έκοβε. Μου λένε ριχτό με κρύο και υγρασια. Το ρίχνω , μια από τα ίδια.... Ευτυχως που δεν τα είχα πληρώσει!!! Μου τα είχαν φέρει δώρο 5 κουτιά στη γιορτή μου!!! Μπορει να μην τα βρήκα εγώ. Οπως έχω ξαναγράψει τα Α1 αξιολογότατα. Καλες κοψιες κανανε. Και αυτά δώρο μου τα είχαν κάνει.....
 
Το έριξα πέρσι στα μπασιματα. Ειχε νοτιαδουρα εκείνη την μέρα. Δεν έκοβε. Μου λένε ριχτό με κρύο και υγρασια. Το ρίχνω , μια από τα ίδια.... Ευτυχως που δεν τα είχα πληρώσει!!! Μου τα είχαν φέρει δώρο 5 κουτιά στη γιορτή μου!!! Μπορει να μην τα βρήκα εγώ. Οπως έχω ξαναγράψει τα Α1 αξιολογότατα. Καλες κοψιες κανανε. Και αυτά δώρο μου τα είχαν κάνει.....
Εγώ είδα ακριβώς το αντίθετο. Δηλαδή, με κρύο και υγρασία το super tordo δούλευε πάρα πολύ καλά. Σε νορμάλ καιρό σκότωνε μεν, αλλά έκανε αίματα. Με τα Α1 δεν μπορούσα να τα βρω καθόλου, παρότι έκανα 4-5 θεαματικότητες βολές. Γι αυτό λέω, είναι και τι βολεύει τον καθένα μας!😉
 
Εγώ είδα ακριβώς το αντίθετο. Δηλαδή, με κρύο και υγρασία το super tordo δούλευε πάρα πολύ καλά. Σε νορμάλ καιρό σκότωνε μεν, αλλά έκανε αίματα. Με τα Α1 δεν μπορούσα να τα βρω καθόλου, παρότι έκανα 4-5 θεαματικότητες βολές. Γι αυτό λέω, είναι και τι βολεύει τον καθένα μας!😉
και γω με κάργα νοτιαδουρα και σκόνη τα έριξα , βέβαια δεν έριξα πολλά, αλλά με άφησαν ικανοποιημένο.
 
και γω με κάργα νοτιαδουρα και σκόνη τα έριξα , βέβαια δεν έριξα πολλά, αλλά με άφησαν ικανοποιημένο.
Κάνα δύο φορές τα χρειάστηκα φέτος και δεν τα είχα μαζί μου. Πέρυσι που είχε πραγματικό χειμώνα με όλες τις συνθήκες (κρύο, βροχή, υγρασία, ξηρασία) που έριξα 2-3 κουτιά, μου άφησαν πολύ καλές εντυπώσεις. Βέβαια 2-3 κουτιά δεν θεωρώ ότι είναι πολλά για να κρίνω πλήρως ένα φυσίγγι. Είναι όμως ένα καλό δείγμα και έδωσε πολύ καλά αποτελέσματα!
 
μόνο με το πρώτο. τα άλλα δύο είναι για να κανεις προετοιμασία όντως για τένις. συνεχόμενα μικρά σπριντ.......
Το κίτρινο που έχω δοκιμάσει με d20 είναι εξαιρετικο......... Χωρίς καθόλου ζωντανά........
Ένα απ' τα καλύτερα τσιχλοφυσιγγα που έχω δοκιμάσει........
 
Το κίτρινο που έχω δοκιμάσει με d20 είναι εξαιρετικο......... Χωρίς καθόλου ζωντανά........
Ένα απ' τα καλύτερα τσιχλοφυσιγγα που έχω δοκιμάσει........
Τελευταία φορά που τα έριξα, ήταν το 2016. Καθαρά σκοτωματα, χωρίς καθόλου αίμα και σε μεγάλες αποστάσεις. Τόσο με κρύο όσο και ζέστη. Δυστυχώς όμως, στο κρύο (1-2°C) μου έκαναν εμπλοκή στην Browning, γι αυτό δεν τα ξαναπήρα. Φυσικά δεν φταίει το φυσίγγι γι αυτό.
 
Το έριξα πέρσι στα μπασιματα. Ειχε νοτιαδουρα εκείνη την μέρα. Δεν έκοβε. Μου λένε ριχτό με κρύο και υγρασια. Το ρίχνω , μια από τα ίδια.... Ευτυχως που δεν τα είχα πληρώσει!!! Μου τα είχαν φέρει δώρο 5 κουτιά στη γιορτή μου!!! Μπορει να μην τα βρήκα εγώ. Οπως έχω ξαναγράψει τα Α1 αξιολογότατα. Καλες κοψιες κανανε. Και αυτά δώρο μου τα είχαν κάνει.....
Ωραιους φιλους εχεις...
Μηπως θελανε να σε τραβηξουν βιντεο για φαρσα στο youtube???
 
Το κίτρινο που έχω δοκιμάσει με d20 είναι εξαιρετικο......... Χωρίς καθόλου ζωντανά........
Ένα απ' τα καλύτερα τσιχλοφυσιγγα που έχω δοκιμάσει........
Παρομοίως!!!
Τελευταια φορα τα εριξα το 2017-'18.
Τη D20 τη συμπαθω πολυ...

Υ.Γ. Να σου στειλω μια CondraDosi σε Νο6 να δεις τη φτιαχνει;;; .big smile.
 
Τελευταία φορά που τα έριξα, ήταν το 2016. Καθαρά σκοτωματα, χωρίς καθόλου αίμα και σε μεγάλες αποστάσεις. Τόσο με κρύο όσο και ζέστη. Δυστυχώς όμως, στο κρύο (1-2°C) μου έκαναν εμπλοκή στην Browning, γι αυτό δεν τα ξαναπήρα. Φυσικά δεν φταίει το φυσίγγι γι αυτό.
Τις ιδιες χρονολογιες τα ριχναμε...καθαρα πουλια κ σε μεγαλες αποστασεις οπως λες, τοτε ειχαν στην παρτιδα ΜΟΥ 688...οταν ξανα πηρα αλλα 5 κουτια προς τη ληξη της σεζον ειχαν 686 κ ηταν μαπα το φυσιγγι...
 
Τις ιδιες χρονολογιες τα ριχναμε...καθαρα πουλια κ σε μεγαλες αποστασεις οπως λες, τοτε ειχαν στην παρτιδα ΜΟΥ 688...οταν ξανα πηρα αλλα 5 κουτια προς τη ληξη της σεζον ειχαν 686 κ ηταν μαπα το φυσιγγι...
Ήταν ωραία φυσίγγια, αλλά δεν έσφαξα κανένα να δω τα σωθικά του. Από τις αρχές του '17 και μέχρι πέρυσι στα μέσα της χρονιάς δούλευα φανατικά τα express 32 και b&p. Τώρα πλέον μόνο b&p σαν κύριο φυσίγγι. Το express 32 που μου άρεσε πολύ, το άλλαξαν (το βύσμα τουλάχιστον). Κατά καιρούς, δοκιμάζω διαφορά φυσίγγια, κυρίως όσα βρίσκω εύκολα εδώ.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top