Σκέφτομαι να αγοράσω...

Καλημέρα, ξέρετε αν μπορώ να βάλω ξύλινο κοντάκι και πάπια σε μ2 αριστερή με συνθετικά μέρη, αλλά να αλλάζει και κλίσεις το κοντάκι? Και αν υπάρχουν. Ευχαριστώ!
Δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα, καθώς οι βάσεις είναι ίδιες στην πλαστική και στην ξύλινη, φυσικά με φλάντζες αλλαγής κλίσεων. Το πρόβλημα είναι, με δεδομένο ότι η m2 έχει πέσει στο χιλιάρικο, ότι για να αξίζει πρέπει να βρεις μεταχειρισμένα...
 
Δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα, καθώς οι βάσεις είναι ίδιες στην πλαστική και στην ξύλινη, φυσικά με φλάντζες αλλαγής κλίσεων. Το πρόβλημα είναι, με δεδομένο ότι η m2 έχει πέσει στο χιλιάρικο, ότι για να αξίζει πρέπει να βρεις μεταχειρισμένα...
Πόσο περίπου? Γιατι δεν μπορώ να το βρω κάπου στο ιντερνετ.
 
Το μπερετα στορ βγάζει κατά καιρούς τις θήκες με 40-60 ευρώ πολύ καλή ποιότητα υλικου και φερμουάρ. Έχω πάρει την διπλή έχει και έξτρα πλαϊνή θηκουλα ξεχωριστή βάζω τσοκ και μικρό αντικείμενα.

Έχω και μια Αδιάβροχη frogtog πως την λένε και αυτή σε προσφορά την είχε ο μανδηλαρας 50 ευρώ για τα σκάφη βάρκες κτλ.

Αξιζει να φύγεις από τις θήκες των 30 ευρώ στα 50-60 παίρνεις κατι που κραταει χρόνια . Παραπάνω οκ δεν αξίζει.

Τώρα αν κάποιος γουστάρει δέρμα στο χέρι κτλ και του περισσεύουν πάω πάσο.
Αυτό ήθελα να γράψω, πήρα μια της beretta για το 690 που ειναι απο σκληρο υλικο εξωτερικα, δεν διπλώνει δηλαδη, και μέσα ειναι τόσο ενισχυμένη που κι απο οροφο να πεσει το οπλο, δε θα παθει τιποτα. Την πήρα απο το hobbi 90 ευρω.
 

Attachments

  • Screenshot_20230125-140006_Chrome.jpg
    Screenshot_20230125-140006_Chrome.jpg
    120,5 KB · Προβολές: 26
Θήκη Όπλου FLEX RAPTOR 132cm BROWNING

ΘΗΚΗ ΟΠΛΟΥ FLEX RAPTOR 132CM BROWNING​

  • 83.00€​

  • Κατασκευαστής:
    BROWNING
  • Κωδικός Προϊόντος:
    BRW952
  • Διαθεσιμότητα:
    3-5 Μέρες (βάση διαθεσιμότητας)
ΠΟΣΟΤ. ΚΑΛΑΘΙ

την είδα αυτή. θα είναι σκληρή όμως? δεν την έχει και κανένας εδώ κοντά να την τσεκάρω
 
Μιας και αναφέρεστε στις θήκες όπλων , να αναφέρω μια εξαιρετική θήκη με πολύ καλή ποιότητα , απο τα φερμουάρ της μέχρι τα υφάσματα της. Βελούδινο ύφασμα μέσα με παχύ αφρολέξ και όπως δείχνουν να λειτουργούν τα φερμουάρ της φαίνονται να αντέχουν αρκετά στο χρόνο.
Αφήστε κιόλας που είναι benelli :)
 

Attachments

  • 20210115165001_benelli_oplothiki_142cm.jpeg
    20210115165001_benelli_oplothiki_142cm.jpeg
    24,2 KB · Προβολές: 29
Αυτό ήθελα να γράψω, πήρα μια της beretta για το 690 που ειναι απο σκληρο υλικο εξωτερικα, δεν διπλώνει δηλαδη, και μέσα ειναι τόσο ενισχυμένη που κι απο οροφο να πεσει το οπλο, δε θα παθει τιποτα. Την πήρα απο το hobbi 90 ευρω.
Θα πάρει θήκη Beretta και θα βάλει καραμπίνα browning ;δεν πάει.
 
την είδα αυτή. θα είναι σκληρή όμως? δεν την έχει και κανένας εδώ κοντά να την τσεκάρω
Αν μπορέσεις να ανέβεις στην έκθεση,όταν γίνει,θα βρεις πιστεύω καλή θήκη και σε καλή τιμή, συν του ότι θα την δεις από κοντά και θα κάνει πιο εύκολη την επιλογή σου
 
Έχω βολευτει πολύ τις θήκες παραλλαγής του αετού 20-25€,στην έκθεση κάποιοι τις είχαν 20€ πολύ καλές για τα λεφτά τους και έχω για κάθε όπλο και μια .Έχουν μεγάλη τσέπη στην οποία έχω βάλει για κάθε όπλο άδεια ,τσοκ, κλειδί και ένα πανακι για σκούπισμα του όπλου.xlarge_20210217163702_aetos_v8_oplothiki.jpeg
 
Οπλοθήκη Καραμπίνας 133cm Benelli GC-HB133

Οπλοθήκη Καραμπίνας 133cm Benelli GC-HB133

ΝΕΟ-56 %







25.90€
58.90€
  • Άμεσα Διαθέσιμο 1 έως 3 μέρες Παράδοση
  • Κωδικός Προϊόντος:GC-HB133
 
Back
Top