Fabarm Team

Το είπες στην αντιπροσωπεία
Τι σου είπαν
Μου είπαν ότι το όπλο τέλος σεζόν θα φύγει για Ιταλία.
Εγώ δεν κρατάω όπλα μόλις μου βγάλουν το παραμικρό τα δίνω, το συγκεκριμένο βέβαια ήταν πολύ ωραίο...
Το εχει ήδη κλείσει φίλος μου, μόλις έρθει από Ιταλία να κάνουμε τα χαρτιά.
 
Όχι όλα τα όπλα... Και κουνηματα κάνουν οι κάννες και το φιλμ παραλλαγής φεύγει σε καινούρια όπλα αλλά έχουν πολύ καλη αντιπροσωπεία και σε εξυπηρετούν.
Δεν αντιλέγω γιατι εγώ εχω την ξύλινη οπότε δεν υπάρχει φιλμ, αλλά δεν πιστεύω πως δεν θα τύχει και σε άλλες εταιρείες σε ορισμένα όπλα. Μπορει στατιστικά μια benelli π.χ να είναι πιο αξιόπιστη, αλλά εγώ δεν μπορώ να πω οτι δεν ειμαι ευχαριστημένος οταν η xlr ρίχνει τόσα χρονια και δεν έχει κάνει ούτε τσακ. Για μένα μοναδικό της πρόβλημα είναι που πιάνει πολλή κάπνα στο καθάρισμα.
 
Δεν αντιλέγω γιατι εγώ εχω την ξύλινη οπότε δεν υπάρχει φιλμ, αλλά δεν πιστεύω πως δεν θα τύχει και σε άλλες εταιρείες σε ορισμένα όπλα. Μπορει στατιστικά μια benelli π.χ να είναι πιο αξιόπιστη, αλλά εγώ δεν μπορώ να πω οτι δεν ειμαι ευχαριστημένος οταν η xlr ρίχνει τόσα χρονια και δεν έχει κάνει ούτε τσακ. Για μένα μοναδικό της πρόβλημα είναι που πιάνει πολλή κάπνα στο καθάρισμα.
Σε όλες την εταιρείες μπορεί να συμβεί, απλά επειδή μιλούσαμε για το συγκεκριμένο θέμα ανέφερα για την δικιά μου. Όπως επίσης εάν συζητήσουμε για άλλη εταιρία θα αναφέρα ότι έχω αντιμετωπίσει. Δεν έχω κολλήματα με εταιρείες, ισα ίσα όλοι μας στερουμαστε αλλά πράγματα για να αγοράσουμε όπλα... Πρέπει να είναι ασφαλή και αξιόπιστα!
 
Πάντως ρε παιδιά εμένα δεν μου αρέσουν τα παραλλαγης, εντάξει γούστα είναι αυτά αλλά δεν ξέρω τώρα που γέρασα ούτε μπλουζα παραλλαγής θελω να φορέσω. Αν πήγαινα βάλτο οκ θα βοηθούσε, αλλιώς ξύλινο ή μαύρο πλαστικό. Ασε που οταν υπάρχει φίλμ πάντα υπάρχει πιθανότητα να φθαρεί..
 
Και κάτι βασικό στην φαμπαρμ δεν θΑ βρεις άλλοι κάνη έτσι άλλοι γκιουβετσι… μια κάνη ένας αυλός σε ολλες
Επίσης η l4s που έχω ρίχνει ατσάλινα με όλα τα τσοκ. Αυτό δεν το έχω δει σε καμία άλλη εταιρεία. Οπότε βλέπουμε και την μεγάλη αντοχή των κανών στις νέες fabarm.
 
Δηλαδή εγώ πρέπει να την γλυτωσα την καζούρα…γιατί όταν την είδα από κοντά τη παραλλαγή της με ξενέρωσε…την έστειλα για βάψιμο με την μία (€360).
Πάντως η αλήθεια είναι θα είχα γλυτώσει ένα κάρο λεφτά αν εξαρχής την είχα πάρει μαύρη.
 

Attachments

  • DBE7D8F2-E803-49CB-85E3-093402B66CAE.png
    DBE7D8F2-E803-49CB-85E3-093402B66CAE.png
    1,5 MB · Προβολές: 94
Δηλαδή εγώ πρέπει να την γλυτωσα την καζούρα…γιατί όταν την είδα από κοντά τη παραλλαγή της με ξενέρωσε…την έστειλα για βάψιμο με την μία (€360).
Πάντως η αλήθεια είναι θα είχα γλυτώσει ένα κάρο λεφτά αν εξαρχής την είχα πάρει μαύρη.
ωραιο οπλοστασιο εχεις.
 
Πάντως ρε παιδιά εμένα δεν μου αρέσουν τα παραλλαγης, εντάξει γούστα είναι αυτά αλλά δεν ξέρω τώρα που γέρασα ούτε μπλουζα παραλλαγής θελω να φορέσω. Αν πήγαινα βάλτο οκ θα βοηθούσε, αλλιώς ξύλινο ή μαύρο πλαστικό. Ασε που οταν υπάρχει φίλμ πάντα υπάρχει πιθανότητα να φθαρεί..
Οοουυυυυυ ρε Παλιογερε... .yel.
 
Δηλαδή εγώ πρέπει να την γλυτωσα την καζούρα…γιατί όταν την είδα από κοντά τη παραλλαγή της με ξενέρωσε…την έστειλα για βάψιμο με την μία (€360).
Πάντως η αλήθεια είναι θα είχα γλυτώσει ένα κάρο λεφτά αν εξαρχής την είχα πάρει μαύρη.
Ωραία συλλογή.
 
Δηλαδή εγώ πρέπει να την γλυτωσα την καζούρα…γιατί όταν την είδα από κοντά τη παραλλαγή της με ξενέρωσε…την έστειλα για βάψιμο με την μία (€360).
Πάντως η αλήθεια είναι θα είχα γλυτώσει ένα κάρο λεφτά αν εξαρχής την είχα πάρει μαύρη.
Αχ SX4! Πες μας πιο γουστάρεις κσλυτερα
 
Αχ SX4! Πες μας πιο γουστάρεις κσλυτερα
Δύσκολη ερώτηση…
Για γουρούνι την 1301,
Για όλα τα άλλα SX4.
Η Fabarm είναι φαρμάκι αλλά δεν έχω κυνηγήσει αρκετά μαζί της καθότι φάσσες γιόκ φέτος.
Αν μου έλεγες κράτα μόνο μία…η SX4 για μένα είναι τέλεια.
 
Δύσκολη ερώτηση…
Για γουρούνι την 1301,
Για όλα τα άλλα SX4.
Η Fabarm είναι φαρμάκι αλλά δεν έχω κυνηγήσει αρκετά μαζί της καθότι φάσσες γιόκ φέτος.
Αν μου έλεγες κράτα μόνο μία…η SX4 για μένα είναι τέλεια.
Η 1301 σου βγήκε καλή γτ την πήρε ο ξάδερφος μου φέτος και τον έχει ταράξει στην εμπλοκή
 
Δηλαδή εγώ πρέπει να την γλυτωσα την καζούρα…γιατί όταν την είδα από κοντά τη παραλλαγή της με ξενέρωσε…την έστειλα για βάψιμο με την μία (€360).
Πάντως η αλήθεια είναι θα είχα γλυτώσει ένα κάρο λεφτά αν εξαρχής την είχα πάρει μαύρη.
αυτη η κοντι η brow 😍
 
Back
Top