Action cameras

Οποιος ψάχνει GoPro 9, υπαρχει προσφορά στα €250 + €10 μεταφορικά.

https://gopro.com/en/gr/shop/cameras/hero9-black/CHDHX-901-master.html

Όποιος θέλει να ρισκάρει και να γλυτώσει €50 απο το subscription επειδή δεν το θέλει κάνει πληρωμη με virtual prepaid φορτωμένη μόνο με 210€. Η GoPro χρεώνει 209€ για την κάμερα και μετα παει σε χωριστη χρέωση να σου πάρει άλλα 50€ το subscription και δεν τα βρισκει. H κάμερα όμως στέλνεται κανονικα.
 
Last edited:
Εδω τα πλεονεκτήματα του GoPro Subscription και ισχύουν για 12 μήνες:
  • Απεριόριστη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας στο cloud + αυτόματες μεταφορτώσεις
  • Απεριόριστη χρήση της εφαρμογής Quik app
  • Έκπτωση έως και 50% στο GoPro.com
  • Αντικατάσταση κάμερας χωρίς ερωτήσεις
 
Καλημέρα να ρωτήσω κάτι εάν πάρω μεταχειρισμένη την σοτ καμ από Αμερική επιδή εκεί έχουν αλο τρόπο εγγραφής θα πέζει εδώ η θα έχω προβλήματα;
Ξέρει κανείς ;
 
Αν όντως έχει πλέον τέτοια ευαισθησία που με την κίνηση του όπλου ξεκινά το γράψιμο θα είναι μια τρομερή αναβάθμιση... Έχω χάσει απίστευτα πλάνα επειδή απλά δεν πρόλαβα να χτυπήσω το όπλο να γράψει η κάμερα... Χωρια από ένα επιπλέον άγχος που σού δημιουργείται όταν βλέπεις ξαφνικά το θήραμα κ θές να το γράψεις κιόλας
 
Καλημέρα να ρωτήσω κάτι εάν πάρω μεταχειρισμένη την σοτ καμ από Αμερική επιδή εκεί έχουν αλο τρόπο εγγραφής θα πέζει εδώ η θα έχω προβλήματα;
Ξέρει κανείς ;
Από Αμερική την έχω πάρει εγώ, δεν υπάρχει κανένα θέμα... Σε mp4 γράφει
 
Οποιος ψάχνει GoPro 9, υπαρχει προσφορά στα €250 + €10 μεταφορικά.

https://gopro.com/en/gr/shop/cameras/hero9-black/CHDHX-901-master.html

Όποιος θέλει να ρισκάρει και να γλυτώσει €50 απο το subscription επειδή δεν το θέλει κάνει πληρωμη με virtual prepaid φορτωμένη μόνο με 210€. Η GoPro χρεώνει 209€ για την κάμερα και μετα παει σε χωριστη χρέωση να σου πάρει άλλα 50€ το subscription και δεν τα βρισκει. H κάμερα όμως στέλνεται κανονικα.
Με τον κωδικό ENDURO προστίθεται αυτόματα στο καλάθι ως δώρο και μια επαναφορτιζόμενη μπαταρία
 
Έτοιμο το εργαλείο! Πήγε για αλλαγή μπαταρίας στην Κύπρο και γύρισε εντός εβδομάδος. Παρέα με ένα μπλουζάκι και καινούριο φορτιστή
HG4Zvsv.jpg
 
καλημερα ψαχνω μια βαση για μια καμερα που θελω να αγωρασω και να μπενει στο πλαγιοκανο που εχω
fabarm classis 20 cal.
μηπος ξέρει κανείς που μπορώ να κοιτάξω ;;;
ευχαριστώ πολυ
 
Back
Top