Perazzi mx3 Combo

Μάλλον αν δεν βρω άλλη θα καταλήξω εκεί που λες
Μπορείς να με καθοδηγήσεις πώς και πού;;
Και σε ευχαριστώ και πάλι για τις άμεσες απαντήσεις όπως ευχαριστώ και τους υπόλοιπους φίλους που απάντησαν
Λιάκος οπλουργος.Τα εχει δουλέψει αρκετά
 
Νομίζω ότι είναι 2 τύποι (έστω mx8). Αν έχεις χρόνο κοίτατο λίγο να μας φυγει η απορία. Αλλάζουν κάποιοι κωδικοι στα parts αν θυμάμαι καλά.
Είχα και έχω και σύγχρονο ΜΧ8 και ΜΑΡ και όλες κομπώνουν απλά έχουν διαφορά μόνον οι επικρουστήρες. Θα ανεβάσω φωτό αργότερα. Σίγουρα γίνεται να ρίχνει πρώτα η κάτω αλλά δεν ξέρω τον τρόπο.
Για την 76άρα ΜΑΡ αν γνωρίζεις κάτι με ενδιαφέρει. Ευχαριστώ
 
Κάπου είχα διαβάσει ότι μέσα στην ίδια τη σκανδάλη κάνεις μία τροποποίηση και αλλάζεις το over under
Λίγο που το έψαξα. Αν έχει η σκανδαλη σου αυτην την σφήνα στο βελάκι που εχω βάλει γίνεται η ίδια.Ειναι ο εσωτερικος επιλογεας.

 
Θα στείλω μία φωτογραφία να δεις που πιστεύω ότι αυτή την τροποποίηση χρειάζεται για να αλλάξω το over underScreenshot_2022-12-04-19-21-25-137_com.android.chrome_1.jpg
 
  • Like
Reactions: PPV
Για την 76άρα ΜΑΡ αν γνωρίζεις κάτι με ενδιαφέρει. Ευχαριστώ
Για την 76 την map με ενδιαφέρει
Μόλις τώρα μίλησα και τις έκανε 81 στον Λιακο με mobile choke.......
Tις πουλάει φθηνά και το μόνο καλό είναι ότι είναι "ελεύθερες"
 
Αν τις πάρεις τις κάννες που έχουν τσοκάκια δεν χρειάζεται να αλλάξεις την σκανδαλοθήκη. Θα αλλάζεις το τσοκ στις κάννες
Ναι αλλά.
Οταν πατάς την πρώτη και ρίχνει πρώτα την πάνω έχει μεγαλύτερη αναπήδηση έστω κ λίγη γι αυτό και σταμάτησαν να την παράγουν έτσι
 
Οταν πατάς την πρώτη και ρίχνει πρώτα την πάνω έχει μεγαλύτερη αναπήδηση έστω κ λίγη γι αυτό και σταμάτησαν να την παράγουν έτσι
σε κάποιες περιπτώσεις, όχι και λίγες, αυτό είναι θεμιτό στο κυνήγι, για σκοποβολή δεν γνωρίζω.
 
Back
Top