Σκέφτομαι να αγοράσω...

...............,πάντα θα υπάρχει μια ,διαφορετικότητα στην κάθε κάννη,κάποιες φορές μετρήσιμη,είτε προς το καλυτερο είτε προς το χειρότερο................
αυτή την "μέτρηση" ψάχνουμε να δούμε!
τώρα πως στην οργή γίνεται αυτοί που έχουν κάνει μυριάδες δοκιμές με επιστημονική μεθοδολογία να μην την έχουν δει ;;;;;;
 
δεν ξερω αν θα παρεις Beccacia αλλα θα σου πω την γνωμη μου μετα απο 2 μηνες χρηση,μεγαλη προσοχη σε καθαρισμα και ειδικα υγρασιες και νερα μολις μυρισει νερακι θελει καθαρισμα και λαδακι αλιως αμεσως πεταξε σκουρια.παναλαβρη καθεται ευκολα σε στο ματι .Ξεχνας οτι ηξερες βλητικα σε σχεση με φυσιγγια και αρχιζεις δοκιμες πινακες μεχρι να βρεις αυτο που σου ταιριαζει γιατιν επιλεγει φισιγγια και τσοκ.το 3αρι μαμα δουλευει καλυτερα απο το 4 και 5αρι γνωμη μου.δεν ξερω για τσοκ του εμποριου αν αξιζει ισωσ στο μελλον να το κοιταξω αν και απο δοκιμες σου λεω με το καταλληλο φυσιγγι πιστευω οτι θα εισαι οκ.και το σημαντικοτερο.οτι και να παρεις εσυ θα το χειριζεσαι αρα μην πιστευεις οτι εχει και τοσο μεγαλη διαφορα απο οπλο σε οπλο.αλιως υιοθετησεμε να ερχομαι μαζι σου και οτι περνουμε δικα σου εγω την βολτα θελω χα χα χα
Εχω την Benelli Beccacia από το 2005 και από βροχή και υγρασία άλλο τίποτα εδώ στην Κέρκυρα και το οπλο είναι σαν καινούργιο, μετα από κάθε κυνηγι ένα σκούπισμα με ένα πανί και έτοιμο, και για καθάρισμα γενικά 2 φορες το χρόνο
 
αυτή την "μέτρηση" ψάχνουμε να δούμε!
τώρα πως στην οργή γίνεται αυτοί που έχουν κάνει μυριάδες δοκιμές με επιστημονική μεθοδολογία να μην την έχουν δει ;;;;
...και ποιος να μας την πει;Ο αρθρογράφος ο οποίος έχει " χορηγό" τον Χ ή τον ψ;Στο παρελθόν ,ένας γνωστός, ΠΑΣΟΚ ακόμα,παίρνει ένα custom per@zzi.Εντυπωσιασμενος λοιπόν,πάει και ζητάει ένα ιδιο-ιδιο.Επισης εξαιρετικό,αλλά καμμία σχέση με το πρώτο.Καποιοι από εδώ ,ίσως το γνωρίζουν το περιστατικό...
 
Εχω την Benelli Beccacia από το 2005 και από βροχή και υγρασία άλλο τίποτα εδώ στην Κέρκυρα και το οπλο είναι σαν καινούργιο, μετα από κάθε κυνηγι ένα σκούπισμα με ένα πανί και έτοιμο, και για καθάρισμα γενικά 2 φορες το χρόνο
φιλε δεν ξερω τι να πω ισως ειναι διαφορετικα μεταλλα, το δικο μου μετα απο ενα κυνηγι βρεχοντας το σκουπισα απλος και οταν το ξανα εβγαλα ειχε μπιμπικια απο σκουρια και απο τοτε καθαρισμα καθε φορα και πανακι με λαδακι περασμα
 
φιλε δεν ξερω τι να πω ισως ειναι διαφορετικα μεταλλα, το δικο μου μετα απο ενα κυνηγι βρεχοντας το σκουπισα απλος και οταν το ξανα εβγαλα ειχε μπιμπικια απο σκουρια και απο τοτε καθαρισμα καθε φορα και πανακι με λαδακι περασμα
Μήπως το έχεις μέσα στη θήκη η σε ερμάριο
 
Δεν είναι φήμες.
Πριν 7 μήνες ειχα πάρει τηλ στο κατάστημα για να παραγγείλω ένα όπλο κ μου είπαν ότι ο Στέφανος δεν εργάζεται πια εκεί.
Παίδες χώρισαν οι άνθρωποι και ο Στέφανος πλέον ζει στην Αθήνα.
 
Back
Top