Benelli Team

Δεν χρειάζεται να ξεβιδωθεί στην μ2, μόνο αν αποφασίσεις να αλλάξεις αποθήκη ή αν στραβώσει για οποιονδήποτε λόγο, χτύπημα κτλ
Ένας ακόμα λόγος για να ανοιχτεί η αποθήκη είναι για να αλλαχτεί η πλαστική τάπα που σπρώχνει το πρώτο φυσιγγι που μπαίνει μέσα. Μετά από πολύ χρήση ή από πολυμερισμο μπορεί να χρειαστεί αλλαγή.
 
Ένας ακόμα λόγος για να ανοιχτεί η αποθήκη είναι για να αλλαχτεί η πλαστική τάπα που σπρώχνει το πρώτο φυσιγγι που μπαίνει μέσα. Μετά από πολύ χρήση ή από πολυμερισμο μπορεί να χρειαστεί αλλαγή.
Βάζεις αλουμινίου και αντέχει πολύ περισσότερο.
 
Χαιρετω ολα τα παιδια. Τον Οκτωβρη του 2020 Λιγες μερες πριν την καραντινα αγορασα την benelli m1 super 90. Tην κυνηγησα μια φορα μονο λογω απαγορευσης και 3 φορες περυσι λογω αγορας ποζε. Αποφασισα να την πουλησω για αγορα πλαγιοκαννου. Ερωτας γαρ με τα δικανα. Αν καποιος απο την ομαδα ενδιαφερεται για πληροφοριες ας επικοινωνησει μαζι μου με προσωπικη συζητηση για πληροφοριες. Μιλαμε για καινουργιο οπλο.
 
Χαιρετω ολα τα παιδια. Τον Οκτωβρη του 2020 Λιγες μερες πριν την καραντινα αγορασα την benelli m1 super 90. Tην κυνηγησα μια φορα μονο λογω απαγορευσης και 3 φορες περυσι λογω αγορας ποζε. Αποφασισα να την πουλησω για αγορα πλαγιοκαννου. Ερωτας γαρ με τα δικανα. Αν καποιος απο την ομαδα ενδιαφερεται για πληροφοριες ας επικοινωνησει μαζι μου με προσωπικη συζητηση για πληροφοριες. Μιλαμε για καινουργιο οπλο.
Να το βάλεις ξεχωριστά στις πωλήσεις,με φωτογραφίες και τα σχετικά ,εδώ θα χαθεί.
 
Χαιρετω ολα τα παιδια. Τον Οκτωβρη του 2020 Λιγες μερες πριν την καραντινα αγορασα την benelli m1 super 90. Tην κυνηγησα μια φορα μονο λογω απαγορευσης και 3 φορες περυσι λογω αγορας ποζε. Αποφασισα να την πουλησω για αγορα πλαγιοκαννου. Ερωτας γαρ με τα δικανα. Αν καποιος απο την ομαδα ενδιαφερεται για πληροφοριες ας επικοινωνησει μαζι μου με προσωπικη συζητηση για πληροφοριες. Μιλαμε για καινουργιο οπλο.
Σκέψου το καλά κ Γιώργο.Μετα θα πρέπει ν'αλλαξεις και το avatar...
 
Γιώργο σκέτο;Την πούλησες;Δε θα μπορείς να είσαι Georgebenellim1..χωρίς benellim1.Αντε άλλαξε το μετά..Με όλο το θάρρος,κάνουμε κ λίγο πλακα😌
Θα γινω georgebrowning. Kαι η πλακα χρειαζεται. Το << σκετο>> δεν ειναι το επωνυμο μου.
 
Για Georgebaikalcustom68-4*2* σε πήγαινα.Πως προέκυψε το bro; Απ'τον Κόλλια;
Το εχω ηδη το browning 325. Το αγορασα πριν 1,5 χρονο μεταχειρισμενο. Ημουν τυχερος. Δεν το βρισκεις ευκολα. Το εχω ξαναπει. Τα δικανα ειναι παντοτεινη αγαπη. Εξαλλου μεσα σε δικανα μεγαλωσα.
 
Back
Top