Σκέφτομαι να αγοράσω...

Καλησπέρα στην παρέα σκέφτομαι για αγορά νέου όπλου για γενικό κυνήγι τι έχετε να προτείνετε καραμπίνα η δίκανο?
Ελα πες μου ποιον θελεις να στειλεις για μπανιο? γιατι θα γινει τις χερσωνας ειδικα εαν στις επιλογες σου ειναι κανενα τουρκικο.yel.
 
Παρέα καλησπέρα ανάμεσα σε αυτά τα δύο όπλα πάντα με ξύλινα μέρη ποιώ θεωρείται καλύτερο για γενικο κυνήγι και με καλύτερη ντουφεκια Benelli RAFFAELLO POWERBORE, Η Beretta Α400 ευχαριστώ.
Καλές είναι και οι δύο με λίγο καλύτερη τη Μπερέτα.
 
Ναι σλεω!!! Πήγαινε να την δείς! Α την έχει και ο Σωτήρης.
Του Σωτήρη την έπιασα την μπουκωσα κιόλας κάθεται τέλεια και τέλειο βάρος...Η κάννη της με καιει εμένα μην είναι νερό σωλήνα κάηκα δύο φορές από benelli
 
Πάρε μια Α300 outlander οικονομική και μια χαρά σε όλα αξιόπιστη και βλητικα ικανή για να μην ψαχνεσαι για τίποτε από τα δύο μετά εορτής.Νομιζω πως αυτή τη στιγμή είναι αυτό που λέμε value for money προσωπική μου άποψη.
 
Πάνω κάτω όλα τα κυνήγια αλλά ποιο πολύ πέρδικα
Άρα θες κάτι σχετικά ελαφρύ για το πολύωρο περπάτημα.Αν θες να εξοικονομήσεις κάποια χρήματα πήγαινε σε αυτογεμες.Αν δεν έχεις θέμα να διαθέσεις λεφτά πάρε sp
 
Του Σωτήρη την έπιασα την μπουκωσα κιόλας κάθεται τέλεια και τέλειο βάρος...Η κάννη της με καιει εμένα μην είναι νερό σωλήνα κάηκα δύο φορές από benelli
Τα ίδια σκατά είναι ... 😂

ps
Αστείο Παναγιώτη ....
 
Πάρε μια Α300 outlander οικονομική και μια χαρά σε όλα αξιόπιστη και βλητικα ικανή για να μην ψαχνεσαι για τίποτε από τα δύο μετά εορτής.Νομιζω πως αυτή τη στιγμή είναι αυτό που λέμε value for money προσωπική μου άποψη.
Πολύ σωστό και ωραίο ζυγισμα έχει σε 66π
 
Άρα θες κάτι σχετικά ελαφρύ για το πολύωρο περπάτημα.Αν θες να εξοικονομήσεις κάποια χρήματα πήγαινε σε αυτογεμες.Αν δεν έχεις θέμα να διαθέσεις λεφτά πάρε sp
Ακριβώς φίλε μου ελαφρύ αυτογεμες έχεις να προτείνεις κάτι
 
Back
Top