Benelli Team

Αν δεν σου λέει για την εγγυηση best ημερομηνία 25 χρόνια μετα θα στείλεις μειλ στο Luca (κολλητος του Johnny brow) και θα του πεις οτι δεν εχει βγει η εγγυση για την best... Σε κανενα μηνα θα φανεί και αυτη.. Ετσι εγινε και με μενα...τον σειριακο αριθμο διπλα απο τη σκανδαλη να γραψεις στο μειλ
 
Last edited:
New kid on the block... Για να δούμε τι ψάρια θα πιάσει και η benella φέτος. Προς το παρόν έλεγα να πουλήσω 2 ή 3 και βρέθηκα με ένα παραπάνω!

Καλορίζικο Τάσο να το χαρείς φίλε. Έκανες την έκπληξη. Δεν περίμενα να πάρεις μπενελι.
 
Καλορίζικο Τάσο να το χαρείς φίλε. Έκανες την έκπληξη. Δεν περίμενα να πάρεις μπενελι.
Ούτε εγώ το περίμενα Σταμάτη. Για beretta a400 lite ή upland κοιτούσα αλλά μου κατσε πολύ ωραία αυτή. Βέβαια κράτησα εννοείται και τα άλλα 2 μου όπλα.
 
Ούτε εγώ το περίμενα Σταμάτη. Για beretta a400 lite ή upland κοιτούσα αλλά μου κατσε πολύ ωραία αυτή. Βέβαια κράτησα εννοείται και τα άλλα 2 μου όπλα.
Καλορίζικο φίλε,να σαι γερός να το χαρείς,το έχει φίλος benelακιας και είναι πολύ ευχαριστημένος,μου έχει πει ότι είναι ότι ποιοτικότερο είχε ποτέ.
 
Back
Top