Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
1:06:30
η επίσημη θέση του Μερα 25 για το κυνήγι
Γνωστός αντικυνηγος.Ευρωβουλευτής του ΠΑΣΟΚ μετά υποψήφιος με τον ΣΥΡΙΖΑ και τώρα με το ΜΕΡΑ.
Σίγουρα θα ψάχνει κόμμα, γιατί στις επόμενες εκλογές,δεν θα μπούνε στο κ(υ)νοβούλιο.
Εκτός,αν κάνουν καμία ένωση όλοι αυτοί, με τους Πράσινους.
 
Λένε πολλοί ότι δεν θα υπάρξει κανένα όφελος από την ύπαρξη του κόμματος κυνηγών και αλιέων και ότι θα έχουμε αντίθετα αποτελέσματα κάνοντας τα κόμματα να μας βλέπουν σαν ανταγωνιστές. Οι οικολόγοι τι έπαθαν κάνοντας ακριβώς το ίδιο; Απλά μπαίνοντας στη Βουλή έδειξαν τη δύναμη τους και όλοι θέλουν να τα έχουν καλά μαζί τούς. Πρέπει κάποτε να δείξουμε πόσο σημαντικό είναι το κυνήγι,το ψάρεμα και ο παραδοσιακός τρόπος ζωής για εμάς.
 
1:06:30
η επίσημη θέση του Μερα 25 για το κυνήγι
Ο Κρίτωνας που θα μπορούσε να λέγεται και κρότωνας γιατί είναι γνωστό τσιμπούρι όπου βρει κατάλληλο έδαφος κολλάει
ΠΑΣΟΚ-ΣΥΡΙΖΑ-αγρανάπαυση-ΜΕΡΑ 25 και βλέπουμε στην συνέχεια
Αν και υπέρμαχος των δικαιωμάτων το 2002 προσελήφθη στο τουρκικό υπουργείο οικονομικών όπως γράφει στο βιογραφικό του
Απορώ πως πήγε ένας ιδεολόγος σαν αυτόν να πιάσει δουλειά σε ένα κράτος που γενικά φημίζεται για καταπατήσεις δικαιωμάτων

Σπούδασε μηχανικός Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης στο Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας στον Βόλο και έλαβε μεταπτυχιακή εξειδίκευση στην διεθνή ανάπτυξη (MPA/ID) στη Σχολή Κέννεντυ του Χάρβαρντ[6]. Πραγματοποίησε τις πρακτικές του στο Τμήμα Δημοσίων Έργων της Κυπριακής Δημοκρατίας και στην Κεντρική Τράπεζα της Βουλγαρίας[7].

Τον Ιούλιο του 2002 προσελήφθη στο Υπουργείο Οικονομικών της Τουρκίας[7], ενώ από το 2004 έως το 2009 εργάστηκε στην Ελληνική Εταιρεία Περιβάλλοντος και Πολιτισμού
 
1:06:30
η επίσημη θέση του Μερα 25 για το κυνήγι
Αυτόν τον μ….. που τον βρήκαν
εχει λύση τα ψυχολογικά του και θέλει να λύση και τα προβλήματα του περιβάλλοντος . Είδα και το παρακάτω, λοιπόν δεν πρεπει να βλέπουμε αυτα τα σκουπίδια στο τέλος θα έχουμε τύψεις.
 
Ο Κρίτωνας είναι γνωστό τσιμπούρι όπου βρει κατάλληλο έδαφος κολλάει
ΠΑΣΟΚ-ΣΥΡΙΖΑ-αγρανάπαυση-ΜΕΡΑ 25 και βλέπουμε στην συνέχεια
Διαβασμένο σε βλέπω ...

Πρέπει να έχει πολύ μυαλό αυτός ο Κρίτωνας με τόσα που έχει κάνει και δεν έχει στεριώσει πουθενά.
 
Διαβασμένο σε βλέπω ...

Πρέπει να έχει πολύ μυαλό αυτός ο Κρίτωνας με τόσα που έχει κάνει και δεν έχει στεριώσει πουθενά.
Μια χαρά έχει στεριώσει Βασίλη μου. Πολύ επιτυχημένο επαγγελματικά θα τον χαρακτήριζα. Τόσο χρήμα ακοπα βγάζει αυτός ο κηφήνας.
 
Φίλε Δημήτρη
δεν ξερω αν το παρακολούθησες όλο
εγώ προσπαθώ όταν έχω χρόνο
αλλά συγχίζομαι
Αυτή η Αθανασοπούλου 1:44:00
είναι λέει καθηγήτρια κτηνιατρικής - Θεσσαλία
και μιλάει για ηθική και δικαιώματα των ζώων
1:45 για "ανθρωποκεντρισμό" κ.λ.π.
.hair..hair..hair..hair.
 
Φίλε Δημήτρη
δεν ξερω αν το παρακολούθησες όλο
εγώ προσπαθώ όταν έχω χρόνο
αλλά συγχίζομαι
Αυτή η Αθανασοπούλου 1:44:00
είναι λέει καθηγήτρια κτηνιατρικής - Θεσσαλία
και μιλάει για ηθική και δικαιώματα των ζώων
1:45 για "ανθρωποκεντρισμό" κ.λ.π.
.hair..hair..hair..hair.
Μάριε,αν προσπαθήσουμε να το ερμηνεύσουμε λογικά,θα τρελαθούμε!
Αποσπάσματα έχω δεί κι εγώ.
 
εχω αρχίσει και τα παίρνω στο κρανίο με τους "ειδικούς" φανατικούς αντικυνηγούς της "διαβούλευσης"


θαλάσσιος βιολόγος ιδρυτής μκο (δώσε κι εμενα μπάρμπα) ΨΕΥΔΕΤΑΙ ΑΣΥΣΤΟΛΑ "δεν υπάρχουν μελέτες όπως σε άλλες χώρες" (σ.σ. άλλες χώρες γενικά κι αόριστα),1:59:20

αμ ο άλλος του δασαρχειδου Εδεσσας;
που τον πληρώνουμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ αν μη τι άλλο να προσεγγίζει επιστημονικά κι όχι ιδεοληπτικά τα θέματα;;;; 2:05:00
2:06 "να αλλάξει η ρυθμιστική να κυνηγάνε ΜΟΝΟ ΣΕ ΡΕΖΕΡΒΕΣ" (σ.σ. μήπως έχει υπόψιν του και σε ΠΟΙΕΣ ρεζέρβες; μήπως έχει "γνωστούς" επενδυτές; λέω μήπως;)
2:07 μεταφέρει μια εικόνα κυνηγων με GPS, VHF οργανωμένων σε ομάδες που πιάνουν τα περάσματα και σκοτώνουν τα πάντα κ.λ.π.
σ.σ. ας μας πει ο "κύριος δασικός" ΠΟΙΟ θήραμα "εξοντώνουν" έτσι οι κυνηγοί; μηπως αυτό που πλεον σουλατσάρει πλεον μέσα στην Θεσ/νικη και στην Αθήνα;
χώρια οι άλλες ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ που λέει!!!

"δασικός" ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ με την θήρα και προκαταλλειμένος ιδεοληπτικά εναντίον μιας κοινωνικής μειονότητας, αυτής των κυνηγών!
να τον χαίρονται τα δασαρχειδα Έδεσσας!!!!


.hair. .hair. .hair. .hair. .hair.
 
εχω αρχίσει και τα παίρνω στο κρανίο με τους "ειδικούς" φανατικούς αντικυνηγούς της "διαβούλευσης"



θαλάσσιος βιολόγος ιδρυτής μκο (δώσε κι εμενα μπάρμπα) ΨΕΥΔΕΤΑΙ ΑΣΥΣΤΟΛΑ "δεν υπάρχουν μελέτες όπως σε άλλες χώρες" (σ.σ. άλλες χώρες γενικά κι αόριστα),1:59:20

αμ ο άλλος του δασαρχειδου Εδεσσας;
που τον πληρώνουμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ αν μη τι άλλο να προσεγγίζει επιστημονικά κι όχι ιδεοληπτικά τα θέματα;;;; 2:05:00
2:06 "να αλλάξει η ρυθμιστική να κυνηγάνε ΜΟΝΟ ΣΕ ΡΕΖΕΡΒΕΣ" (σ.σ. μήπως έχει υπόψιν του και σε ΠΟΙΕΣ ρεζέρβες; μήπως έχει "γνωστούς" επενδυτές; λέω μήπως;)
2:07 μεταφέρει μια εικόνα κυνηγων με GPS, VHF οργανωμένων σε ομάδες που πιάνουν τα περάσματα και σκοτώνουν τα πάντα κ.λ.π.
σ.σ. ας μας πει ο "κύριος δασικός" ΠΟΙΟ θήραμα "εξοντώνουν" έτσι οι κυνηγοί; μηπως αυτό που πλεον σουλατσάρει πλεον μέσα στην Θεσ/νικη και στην Αθήνα;
χώρια οι άλλες ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ που λέει!!!

"δασικός" ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ με την θήρα και προκαταλλειμένος ιδεοληπτικά εναντίον μιας κοινωνικής μειονότητας, αυτής των κυνηγών!
να τον χαίρονται τα δασαρχειδα Έδεσσας!!!!


.hair. .hair. .hair.
.hair.
Δυστυχώς,αυτοί συνδιαλέγονται,με τον εκάστοτε Υπουργό Περιβάλλοντος.
 
εχω αρχίσει και τα παίρνω στο κρανίο με τους "ειδικούς" φανατικούς αντικυνηγούς της "διαβούλευσης"



θαλάσσιος βιολόγος ιδρυτής μκο (δώσε κι εμενα μπάρμπα) ΨΕΥΔΕΤΑΙ ΑΣΥΣΤΟΛΑ "δεν υπάρχουν μελέτες όπως σε άλλες χώρες" (σ.σ. άλλες χώρες γενικά κι αόριστα),1:59:20

αμ ο άλλος του δασαρχειδου Εδεσσας;
που τον πληρώνουμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ αν μη τι άλλο να προσεγγίζει επιστημονικά κι όχι ιδεοληπτικά τα θέματα;;;; 2:05:00
2:06 "να αλλάξει η ρυθμιστική να κυνηγάνε ΜΟΝΟ ΣΕ ΡΕΖΕΡΒΕΣ" (σ.σ. μήπως έχει υπόψιν του και σε ΠΟΙΕΣ ρεζέρβες; μήπως έχει "γνωστούς" επενδυτές; λέω μήπως;)
2:07 μεταφέρει μια εικόνα κυνηγων με GPS, VHF οργανωμένων σε ομάδες που πιάνουν τα περάσματα και σκοτώνουν τα πάντα κ.λ.π.
σ.σ. ας μας πει ο "κύριος δασικός" ΠΟΙΟ θήραμα "εξοντώνουν" έτσι οι κυνηγοί; μηπως αυτό που πλεον σουλατσάρει πλεον μέσα στην Θεσ/νικη και στην Αθήνα;
χώρια οι άλλες ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ που λέει!!!

"δασικός" ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ με την θήρα και προκαταλλειμένος ιδεοληπτικά εναντίον μιας κοινωνικής μειονότητας, αυτής των κυνηγών!
να τον χαίρονται τα δασαρχειδα Έδεσσας!!!!


.hair. .hair. .hair. .hair. .hair.
Εδώ εθιξες το καμάρι του ελληνικού Δημοσίου το ΔΑΣΑΡΧΕΙΟ. Μόνιμος εχθρός μας και στελεχωμένο με πανιβλακες άσχετους κηφηνες. Ίσως το έχω ξαναπεί , φίλος μου δασολόγος εκανε την πρακτική του στο κωλοχανειο της Χαλκίδας. Τον ρώτησα τι κάνανε και η απάντηση ήταν όπου μας ταΐζουν και μας ποτίζουν παμε και αραζουμε. Τα συμπεράσματα δικά σας....
 
Δυστυχώς,αυτοί συνδιαλέγονται,με τον εκάστοτε Υπουργό Περιβάλλοντος.
Γιατί;;;
Μήπως επειδή ΕΜΕΙΣ καθόμαστε στον καναπέ και κάνουμε "αντίσταση" ΜΟΝΟΝ από το πληκτρολόγιο;

"ο κυνηγετικός γίγαντας εν υπνώση" όπως έλεγε ο μακαρίτης ο πρόεδρος του ΚΕΚ ακόμα σε λήθαργο είναι;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top