Fabarm Team

Δεν εχω καταλαβει του Βασιλη ποια τσοκ φοραει γιατι δεν εχω καταλαβει ποια fabarm ειναι βασικα, παντως η δικια μου φοραει τα inner hp hyberbolic και δε νομιζω να χρειαζεται after market μιας και βγαζει εξαιρετικες τουφεκιες.Συγνωμη που βγηκαμε off topic
 
λοιπον μυρο δες εδω.τσοκ για ολα τα γουστα τις τσεπες και τα οπλα.επαναλαμβανω μονο briley βρηκα ισως να εχει και αλλη εταιρεια.εχει και απλα fabarm και τα inner hp
www.pshqeurope.com. βεβαια δεν ξερω τωρα αν μπορεις να παραγγειλεις απ αυτους.εγω πριν 3 χρονια ειχα παραγγειλει για την 11-87 κυλινδρο IM LF ολα μαζι με μεταφορικα 90 ευρω.μετα φιλος παραγγειλε για beretta κι ενω νομιζε οτι χαθηκε η παραγγελια του ηρθε μετα απο 3 μηνες.παντως ριξε μια ματια να τα δεις
Ευχαριστώ Ευριπίδη
 
Δεν εχω καταλαβει του Βασιλη ποια τσοκ φοραει γιατι δεν εχω καταλαβει ποια fabarm ειναι βασικα, παντως η δικια μου φοραει τα inner hp hyberbolic και δε νομιζω να χρειαζεται after market μιας και βγαζει εξαιρετικες τουφεκιες.Συγνωμη που βγηκαμε off topic
H titan είναι...
 
η πλακα ειναι οτι οταν πηρα την 391 light για την titan πηγαινα αλλα οσοι ηταν μεσα στο μαγαζι με απετρεψαν.τελικα εγω φταιω που τους ακουσα.ευτυχως ομως βρεθηκε ενα καλο παιδι και αλλαξα την 391 με την 11-87 και βρηκα την υγεια μου
 
H titan είναι...
Ειναι πολυ ομορφο τουφεκι η TITAN Βασιλη,ειχα κι εγω σκοπο καποια περιοδο να την παρω αλλα ενας γνωστος που βρεθηκε να την εχει με απετρεψε με τα προβληματα που ειχε απο την δικια του!!να μου πεις μπορει να ετυχε ελαττωματικη,αλλα οπως και να το κανουμε με χαλασε!!παντως ειναι πανεμορφη και εχει και εργοστασιακη βελτιωμενη καννη!!
 
Last edited:
Παλικάρια σήμερα πήγα την fabarm στον οπλουργο, όσον αφορά το θέμα που είχα γράψει κάποια στιγμή ότι το όπλο τραβάει λίγο αριστερά.Έβγαλε την κανη την κοίταξε και τελικά είναι στραβή από το εργοστάσιο. Μου είπε ότι έχει τύχη και σε άλλα όπλα. Γιαυτό λοιπόν πρην αγοράσουμε το όπλο καλό θα ήταν να το δοκιμάζουμε πρώτα.
 
Παλικάρια σήμερα πήγα την fabarm στον οπλουργο, όσον αφορά το θέμα που είχα γράψει κάποια στιγμή ότι το όπλο τραβάει λίγο αριστερά.Έβγαλε την κανη την κοίταξε και τελικά είναι στραβή από το εργοστάσιο. Μου είπε ότι έχει τύχη και σε άλλα όπλα. Γιαυτό λοιπόν πρην αγοράσουμε το όπλο καλό θα ήταν να το δοκιμάζουμε πρώτα.
Με τι εργαλείο το διαπίστωσε αυτό;
 
Μα αν είναι έτσι τότε πρέπει να ήταν αρκετά στραβή.
Αλλιως δεν νομίζω να μπορεί να καταλάβει κανεις τοσο εύκολα την διάφορα.
Τάσο στα 15 μέτρα έφευγε από το κέντρο του στόχου γύρο στους 5 πόντους
 
Να κάνω και εγω την κλασσική πια ερώτηση..μήπως ήταν θέμα κοντακιου?
Μόνο θέμα κοντακίου που δεν ήταν είχα δοκιμάσει 3 κλείσεις, είχα φέρει το όπλο σε σημείο που το cast off ήταν πολύ εμφανές και πάλι αριστερά τραβούσε. ..εξάλλου αν το όπλο το ακουμπήσεις σε σταθερό σημείο και πυροβολήσεις, ότι κλειση και να έχει το κοντακι το ίδιο κάνει.
 
Μια απο τις καραμπινες μου ειναι η ΤΙΤΑΝ εξαιρετικες τουφεκιες στην αρχη μου παρουσιαζε σε καποια φυσιγγια εμπλοκες....στην πορεια μου ξεθωριασε το τιτανιο στον κορμο του οπλου ...το πηγα στον Τουρη στην ληξη της σεζον .Το οπλο πηγε στην ιταλια καταστραφηκε ο κορμος και φτιαχτηκε καινουργιος με τα ιδια νουμερα του οπλου το παρελαβα στην εναρξη καινουργιο με καλυψε η ισοβια εγγυηση που ειχα και δεν πληρωσα τιποτα. Απο τοτε και μετα δεν μου παρουσιασε ουτε εμπλοκη ουτε κανενα αλλο προβλημα..Το θεωρω εξαιρετικο τουφεκι γιατι μου βγαζει ωραιες τουφεκιες..!!!!!...

ΥΓ. Σαν τσοκ ιδανικο μου δειχνει τα 4 αστρα με μηκος κανης 66 εκ.
 
Last edited:
Παιδιά σήμερα έκανα μια πρόχειρη δοκιμή τελικά ήταν στραβή η κανη, το όπλο κέντροτουφεκαει τώρα, έβλεπα τον στόχο και δεν το πίστευα. ....Όσο για τα μέτρα του κοντακίου που μου είπε πάω στο κατάλληλο θέμα. ......
 
Για καραμπίνα συζητάμε και στον οπλουργο πήγα γιατί δεν έπαιζε το όπλο ευθεία λόγω στραβής κανης, με αποτέλεσμα να μου πει όλα τα παραπάνω. .

.xm. Τι εννοείς Μύρο οταν λες στραβή κάνη ;
 
Back
Top