Remington Team

Έτσι εκραζα κ εγώ μια μέρα κ αργότερα ανακάλυψα ότι τους έλεγα ,μακριααααααα αδερφιααααα τσιγγάνοι πουλιά‼️
Αμερικα. Pump action καραμπινες βαλτος βαλτος βαλτος παπιες χηνες και καμια γαλοπουλα ενδιαμεσα στο κενο απο τα ελαφια
Πλακα πλακα γαμω τις χωρες να εισαι κυνηγος. Κυνηγας τα παντα με τα παντα
 
Δεν μας είπε όμως τι απάντησε η γυναίκα του...
Τι να πει δεν καταλαβαίνεις;
Από το νούμερο 4 τότε είναι το νούμερο 2 τώρα
Στο επόμενο βίντεο θα έχει ρίξει τον Θεό στην δεύτερη θέση και θα είναι αυτή πρώτη
Γιατί αλλιώς...........hippo
 
Μα καλά δεν το ξέρεις ότι την έχω την ξαδέρφη εδω από 15 Σεπτέμβρη;; όσοι πιστοί προσέλθετε!! (θα κρατηθεί αυστηρά σειρά προτεραιότητας)
Που ειναι οι απλυτοι οι οικολογοι να την κραξουν? Σ αυτους καποιος πρεπει να τονισει την συμβολη του σεξ στην ψυχικη υγεια των ενηλικων.
 
Μια σταλίτσα οργανάκι

καλέ μια σταλίτσα οργανάκι

πώς σε φέρνει στο μεράκι….

Τραγουδούσε ο Χριστάκης το 1976 σε στοίχους Γιώργου Ροβερτακη και σύνθεση Γιάννη Γαβαλα…. Κάτι τέτοιο σκέφτηκα μόλις ειδα την μεταμόρφωση αυτής της ρεμ 870 ενός καλού φίλου … Ο ζουμπάς λοιπόν με κοντάκι της fab defense και κάννη της Carlson’s 18 1/2 ίντσες … έτοιμος για έλαφο-κυνήγι μέσα στο δάσος …8D49CC78-BE6F-4E2C-96F1-45804879A15D.jpeg
 
Μια σταλίτσα οργανάκι

καλέ μια σταλίτσα οργανάκι

πώς σε φέρνει στο μεράκι….

Τραγουδούσε ο Χριστάκης το 1976 σε στοίχους Γιώργου Ροβερτακη και σύνθεση Γιάννη Γαβαλα…. Κάτι τέτοιο σκέφτηκα μόλις ειδα την μεταμόρφωση αυτής της ρεμ 870 ενός καλού φίλου … Ο ζουμπάς λοιπόν με κοντάκι της fab defense και κάννη της Carlson’s 18 1/2 ίντσες … έτοιμος για έλαφο-κυνήγι μέσα στο δάσος …View attachment 48463
Εργαλείο το οργανακι ;)
 
Καλησπέρα στην ομάδα έχω μια 1187 premier που Ο κωνος συναρμογής της είναι αρκετά μεγάλος από το εργοστάσιο, η κάνη είναι light contour ,μπορεί κάποιος να μου πει σε ποιες γομωσεις και νούμερα σκαγιων θα δω διαφορά με έναν συμβατικό κωνο;
 
Καλησπέρα στην ομάδα έχω μια 1187 premier που Ο κωνος συναρμογής της είναι αρκετά μεγάλος από το εργοστάσιο, η κάνη είναι light contour ,μπορεί κάποιος να μου πει σε ποιες γομωσεις και νούμερα σκαγιων θα δω διαφορά με έναν συμβατικό κωνο;
Σε ολλες από 28 μεχρει 36
 
Καλησπέρα στην ομάδα έχω μια 1187 premier που Ο κωνος συναρμογής της είναι αρκετά μεγάλος από το εργοστάσιο, η κάνη είναι light contour ,μπορεί κάποιος να μου πει σε ποιες γομωσεις και νούμερα σκαγιων θα δω διαφορά με έναν συμβατικό κωνο;
Υποτίθεται σε όλα‼️
 
Καλησπέρα στην ομάδα έχω μια 1187 premier που Ο κωνος συναρμογής της είναι αρκετά μεγάλος από το εργοστάσιο, η κάνη είναι light contour ,μπορεί κάποιος να μου πει σε ποιες γομωσεις και νούμερα σκαγιων θα δω διαφορά με έναν συμβατικό κωνο;
Τι κώνο έχει η 1187 premier light contour ?
Την ίδια έχω αλλά δεν τον έχω μετρήσει ...
 
Τι κώνο έχει η 1187 premier light contour ?
Την ίδια έχω αλλά δεν τον έχω μετρήσει ...
Είχα 2 light contour ,η μια είχε συμβατικό κωνο,και η άλλη πολύ μεγάλο Δεν φαίνεται δαχτυλίδι πουθενά, πιστεύω ότι είναι έτσι από το εργοστάσιο για χαμηλότερη ίσως ανάκρουση, διαφορά στις τουφεκιές καμμία ,όπως καταλάβατε ψάχνω έναν λόγο να την κρατήσω.
 
Είχα 2 light contour ,η μια είχε συμβατικό κωνο,και η άλλη πολύ μεγάλο Δεν φαίνεται δαχτυλίδι πουθενά, πιστεύω ότι είναι έτσι από το εργοστάσιο για χαμηλότερη ίσως ανάκρουση, διαφορά στις τουφεκιές καμμία ,όπως καταλάβατε ψάχνω έναν λόγο να την κρατήσω.
Η light contour η δικιά μου έχει δαχτυλίδι.
Η άλλη που δεν έχει μήπως την είχες αγοράσει μεταχειρισμένη και ο προηγούμενος είχε κάνει κώνο ?

Εγώ δεν έμεινα ευχαριστημένος ... αρκετά προβλήματα με σπασίματα.
Από τουφεκιές νορμάλ ... όχι αυτά που ακούγονται.
 
Back
Top