Browning Team

οταν ριχνουμε μασουρια εκτος προδιαγραφων ειναι λογικο ενα εξαιρετικο αυτογεμες να παθαινει τετοια αβαρια Το αλλο που με ξεπερναει εναι οτι ο λεβεντης που αναλαβε να το <<<επισκευασει το περασε για καγκελο>>>Και εγω ο δολιος μολις το ειδα εμεινα επισης καγκελο:oops: .Ιδου20220215_212454.jpg
 
οταν ριχνουμε μασουρια εκτος προδιαγραφων ειναι λογικο ενα εξαιρετικο αυτογεμες να παθαινει τετοια αβαρια Το αλλο που με ξεπερναει εναι οτι ο λεβεντης που αναλαβε να το <<<επισκευασει το περασε για καγκελο>>>Και εγω ο δολιος μολις το ειδα εμεινα επισης καγκελο:oops: .ΙδουView attachment 42392
Παλι συρματοκολληση αχαχαχαχαχ που να ξερεις εσυ βρε δολιε πας και βαζεις καινουριο εξαρτιμα με σωστη κατεργασια αψαψαψαψαψαψ
 
Ετσι του πα αυτου με τη συρματικολληση που εγινε και ρεζιλι λεει
Exει πεσει επιδημια τολη ρε φιλε εαν δεις τι μου εφεραν πριν απο λιγο θα φρικαρεις θα σηκωθει ο μακαριτης ο brow απο το μνημα και θα μας αρχισει στις φαπες
 
Exει πεσει επιδημια τολη ρε φιλε εαν δεις τι μου εφεραν πριν απο λιγο θα φρικαρεις θα σηκωθει ο μακαριτης ο brow απο το μνημα και θα μας αρχισει στις φαπες
Για βαλε γτ μερικοι νομιζουν τα λεμε με το μυαλο μας
 
Για βαλε γτ μερικοι νομιζουν τα λεμε με το μυαλο μας
τρελοφασοκομαντο για παρτη σου .το μονο σιγουρο ειναι οτι οι βελγοι και οι ιταλο ικαποια στιγμη δεν θα γραφουν proof test 1320-1850 κλπ αλλα δοκιμαστηκε στην Ελλαδα στα 6538653 bars .yel.
 

Attachments

  • 20220216_195924.jpg
    20220216_195924.jpg
    228,7 KB · Προβολές: 68
τρελοφασοκομαντο για παρτη σου .το μονο σιγουρο ειναι οτι οι βελγοι και οι ιταλο ικαποια στιγμη δεν θα γραφουν proof test 1320-1850 κλπ αλλα δοκιμαστηκε στην Ελλαδα στα 6538653 bars .yel.
Πο ρε φιλε μπαρ ειναι αυτα σα κινιτο τηλεφωνο μου φανικε αχαχαχαχα
 
Πο ρε φιλε μπαρ ειναι αυτα σα κινιτο τηλεφωνο μου φανικε αχαχαχαχα
τολη αυτα μονο εδω γινονται και στο πακισταν Αγνοια φιλε πολυ αγνοια ,εχω ρωτησει ενα σκασμο ατομα εαν εχουν διαβασει το manual που συνοδευει το οπλο ΟΛΟΙ !!! μου ειπαν την κλασικη φραση του ειδημονα ξερεις τωρα ποια. Μετα ο ειδημονας παιρνει το λαδι που ειναι για την περιποιηση του ξυλου και το ριχνει μεσα στον μηχανισμο του οπλου .Αποτελεσμα ολα τα σωθικα γινονται σωμα και ο μαλακας βριζει το οπλο
 
Μάριο στη Σίλβερ ως τώρα έχεις αλλάξει κάτι❓❓❓
την λάμα - αναστολέα φυσιγγίων του κλείστρου που έσπασε από έντονη χρήση στα 5.000 με 10.000 φυσίγγια
και το χερουλάκι του κλείστρου που το έχασα από βλακεία μου
to ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΙΚΟ κλείστρο της Μπενέλλι δεν το έχει καμία άλλη.....

για μένα:
καλύτερο σύστημα αερίων η οικογένεια της FN (Browning, Winchester)

καλύτερο σύστημα γενικά του Bruno Civolani

Βάγγο @VaggosBenelli, η αποψή σου φίλε;
 
την λάμα - αναστολέα φυσιγγίων του κλείστρου που έσπασε από έντονη χρήση στα 5.000 με 10.000 φυσίγγια
και το χερουλάκι του κλείστρου που το έχασα από βλακεία μου
to ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΙΚΟ κλείστρο της Μπενέλλι δεν το έχει καμία άλλη.....

για μένα:
καλύτερο σύστημα αερίων η οικογένεια της FN (Browning, Winchester)

καλύτερο σύστημα γενικά του Bruno Civolani

Βάγγο @VaggosBenelli, η αποψή σου φίλε;
Θα πω την αποψη μου και σε καμια περιπτωση δεν θελω να γινει μπενελομπερετοφασαρια;) ολα εχουν θετικα και αρνητικα δεν θα μπω στο τρυπακι σκοτωνουν δεν σκοτωνουν γιατι τα ακουω βερεσε. ο ομιλος FN πολυ καλα αυτογεμη silver, gold ,fusion evolve sx2 sx3 εξαιρετικα Fabarm ,euro xlr h38. πολυ καλες. Beretta 302 θρυλος 304 εξαιρετικο!!!!!! 390 ΄391 !!!! Βreda astro astrolux ermes. aries!!!! Franchi asso ,48al pg 80-85 Benelli ποιος δεν εχει κυνηγησει με μια sl 80 ,black eagle, rafaelo, super 90, manchino, M1, Κλπ Εχουμε κανει το κυνηγι επιστημη και εχουμε χασει την μαγeia του,Αλλαζουμε οπλα σαν τα πουκαμισα ,γιατι δεν σκοτωνουν γιατι δεν βηχουν και αλλες,,,,,,,,,Εγω με μια ταπεινη manchino εχω κανει απιστευτα κυνηγια στο αγαπημενο θηραμα μου την φασσα Το τριπτυχο της επιτυχιας ειναι ενα,κοντακι στα μετρα μας σωστη σκοπευση καλο φυσιγγι τερμα ολα τα αλλα ειναι ,,,,,,,,,,Βασικο ολα τα οπλα εχουν ατελειες δεν υπαρχει τελειο οπλο,Στα χερια του μερακλη που του κανει την στοιχειωδη συντηρηση, χρησιμοποιει σωστα φυσιγγια και οχι οπλοβομβιδες το οπλο θα βγαλει ελαχιστα εως μηδενικα προβληματα και αυτα μετα απο πολλες χιλιαδες φυσιγγια .Σιγουρα εχουν βγει οπλα με πολλα προβληματα σχεδιασης τα οποια η εταιριες το πληρωσαν ακριβα!!! Και τα απεσυραν αρον αρον η κατα παραξενο τροπο τα κρατησαν στην παραγωγη βλεποντας ομως τις πωλησεις τους και τις μετοχες τους στα ταρταρα Την μονη αναβαθμιση που εχω κανει στο οπλο μου ειναι δυο Aftermarket choke και αυτα απο καταναλωτικη μανια Ποσοι απο εμας ,βαζω και τον εαυτο μου μεσα παιρνουμε το 100% του οπλου μας?Και θελουμε να το σκαλισουμε? Εδω μου εχουν τυχει περιπτωσεις που ο αλλος πηρε οπλο καινουργιο[παντα Benelli ] kai ηθελε να το σκαλισει γιατι δεν σκοτωνει!!!!!!!!Χωρις καν να μπει στην λογικη να φερει το κοντακι στα μετρα του.Καλα δεν μιλαμε για επωμιση ,ορισμενοι νομιζουν οτι το χτενι εχει σκατα και φοβουνται να ακουμπισουν το μαγουλακι τους επανω
 
Back
Top