Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ο λόγος σου είναι γλυκός σαν το μέλι φίλε Βασίλη
Μόνο εδώ:
Μια χαρά τουφεκάνε όλες οι μαμά Rem που έχω δει και επίσης μια χαρά όλες οι μαμά Benelli.
Ίσως κάνεις λάθος. .sarcastic.
Αλλά δεν πειράζει...
Μπορούμε να σου πούμε όχι βρε????
Εεεεε?????
Σκέψου όμως λίγο και το άλλο.

Όσοι έχουν επιτυχίες με όπλα που δεν σκοτώνουν φαντάσου τι κηδείες θα κάνανε με τα φαρμακερά.
.yel.

Αυτό με συμφέρει περισσότερο !!!!!
Παίδες άλλαξα γνώμη, οι benelli είναι για τα μπάζααα

ps
Αν μου πεις πόσες benelli δουλεύουν στην Ελλάδα και πόσες από όλες τις άλλες θα σου πω το μυστικό γιατί οι benelli δεν σκοτώνουν.
;)
Αν με γνώριζες θα ήξερες ότι δεν το έχω σε τίποτα να πετάξω ένα αποδεδειγμένα άχρηστο όπλο σε καμιά ρεματιά και να πάω αμέσως Αθήνα να πάρω άλλο.
Αν το έβλεπα, θα το έκανα.
Μακρυά από εμένα τα κολλήματα σε μάρκες.
Είπα ότι όλα τα όπλα σκοτώνουν καλά και συμπληρώνω, με το κατάλληλο φυσίγγι, χειριστή και "κοντάκι".
 
Last edited:
Σκέψου όμως λίγο και το άλλο.

Όσοι έχουν επιτυχίες με όπλα που δεν σκοτώνουν φαντάσου τι κηδείες θα κάνανε με τα φαρμακερά.
.yel.

Αυτό με συμφέρει περισσότερο !!!!!
Παίδες άλλαξα γνώμη, οι benelli είναι για τα μπάζααα ;)
Ε όχι κ για τα μπάζα οι μπενελες..... .think.
Ξέρεις τι κηδείες έχω κάνει με μπενελες???? .my man.
 
Είπαμε όταν ανέβεις Αθήνα θα βρεθούμε σε σκοπευτήριο.
Να το φέρεις μαζί αυτό το όπλο.
Τα φυσίγγια δικά μου :) :) :)
Θα πάρω μέχρι και άδεια για την ημέρα αυτή.

Πως είπαμε ότι το λένε το όπλο ;;; :) :) :)
Για κανονιστειται και ρίξε σύρμα.!!!! Τότε θα δείτε ποιο όπλο είναι το καλύτερο,το ποιο ευθύβολο κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ. ....................... Το δικό μου βέβαια.very funny..very funny..very funny.
 
Βρε μην πειράζεστε ... δεν ξέρω αν είναι ο τρόπος που τα γράφω βλοσυρός, μια χαρά "παιδί" είμαι.
Δυστυχώς μόνο με τον @Johnny brow έχω γνωριστεί από κοντά.
Μια χαρά τουφεκάνε όλες οι μαμά Rem που έχω δει και επίσης μια χαρά όλες οι μαμά Benelli.
Είμαι σίγουρος ότι μια χαρά τουφεκάνε όλα τα μη προβληματικά όπλα της σειράς που προορίζονται για όλα τα κυνήγια.
Τα προβληματικά και αυτά που δεν σκοτώνουν τα αγοράζω όλα εγώ για 100€ το τεμάχιο.
Στα χέρια μου θα σκοτώσουν θέλουν δεν θέλουν ;)
Μην τα βάζετε στο car και σας ρίχνουν κατάρες μετά.
Eεε νταξ τωρα... δεν τουφεκανε και ολες οι μαμα μπενελι καλα, αλλα είναι ομορφες οι ατιμες! Όταν έρθεις Πυργετό θα σου δώσω λιγο τη V3 να ρίξεις να τσουτσουρώσεις!
 
Eεε νταξ τωρα... δεν τουφεκανε και ολες οι μαμα μπενελι καλα, αλλα είναι ομορφες οι ατιμες! Όταν έρθεις Πυργετό θα σου δώσω λιγο τη V3 να ρίξεις να τσουτσουρώσεις!
Ωραία, v3 βρήκαμε.
Θέλω και μια sx4 και μια maxus.
Επίσης μια m2 με κώνο.
Τα φυσίγγια δικά μου.
Και θα είναι πολλά και διαφορετικά.
Μετά θα ρίξουμε και με τα δικά σας.

Γυαλίστε καλά τα τσοκ σας την προηγούμενη ημέρα μόνο, μην έχουμε παρατράγουδα και φάμε καμιά μήνυση για δυσφήμιση :)
 
Ωραία, v3 βρήκαμε.
Θέλω και μια sx4 και μια maxus.
Επίσης μια m2 με κώνο.
Τα φυσίγγια δικά μου.
Και θα είναι πολλά και διαφορετικά.
Μετά θα ρίξουμε και με τα δικά σας.

Γυαλίστε καλά τα τσοκ σας την προηγούμενη ημέρα μόνο, μην έχουμε παρατράγουδα και φάμε καμιά μήνυση για δυσφήμιση :)
Μην το κάνεις.
Πήγαινε στο θέμα Μπρέντα κ κλαψε όπως κ εγώ φίλε .hair.
 
Θα ξεμείνω και εγώ από μηνύματα σαν τον Τολάρα.

Γιάννη δεν είδα διαφορές συγκέντρωσης και κατανομής στην 1187 και στην Μ2.
Ούτε μεταξύ 1187 και άλλης ίδιας 1187.
Ούτε μεταξύ Μ2 και άλλης Μ2 !!!
Ανεβάζω και φωτό αν θέλετε από το πρώτο
Αυτό σημαίνει το εξής.

1. Έπεσα στις 2 χειρότερες 1187 και στις 2 καλύτερες Μ2, ΑΡΑ (αν δεχθούμε de facto ότι οι Rem είναι καλύτερες από τις Benelli) κάθε κάνη είναι διαφορετική ακόμα και αυτές με ένα νούμερο στο SN διαφορά, ΑΡΑ χρειάζεται να κάνουμε δοκιμές στα χοντρά κυνήγια όταν αγοράζουμε όπλο, άρα δεν υπάρχει καλή μάρκα παρά μόνο καλή κάνη !!!!! και η αγορά όπλου με καλή κάνη είναι λαχείο.

2. Όλα σχεδόν τα όπλα με την ιδια σύσφιξη ρίχνουν περίπου το ίδιο αχαχα

ps
Αν είχα μάρκα "μ'έκαψες" όπλο, αυτό θα ήταν το καλύτερο απ όλα ΔΙΟΤΙ με αυτό θα τουφεκούσα και θα έπαιρνα τα θηράματα.

Το ότι κάποιοι ΛΕΝΕ ότι τα Χ όπλα είναι "καλύτερα" από τα Υ με αφήνει παγερά αδιάφορο μιας και εγώ κάνω τις δικές μου δοκιμές με τα δικά μου όπλα ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ όχι λόγια.
Οπότε δείτε το (1) παραπάνω :)
Και είμαι σίγουρος ότι τις κάνω σωστά.
Έχεις ακούσει πολλές φορές κάποιον γνωστό στον χώρο να λέει ότι τα ιταλικά χρειάζονται κώνο για να "αποδώσουν" ;;;; Όχι και ούτε θα ακούσεις. Εκεί όλοι μιλάνε με τις γνωστές θεωρίες.
Είχα 1100 με κοντή κανη και εξωτερικά τσοκ με ανοικτά τσοκαρισματα και έκανες κάποιες φορές σκοτωματα μακρινά .Έχω δε κάνει δύο τρία κυνήγια σε τσίχλες με φίλου που την έχει φέρει από Αμερική με 71 στα μοντ. Αυτή φίλε σκοτωνες όπου ήθελες κοντά πολύ μακριά μου είχε κινήσει την περιέργεια τουφεκουσα με 9αρια ως συνήθως κάτι τσίχλες στο θεο ούτε με φουλ δεν τις έπαιρνες με άλλο όπλο τις έσκιζε .Απλά ήταν πολύ βαριά γι'αυτό και την δίνει κιόλας ο φίλος από αυτόν πήρα το μπετινσολι κιόλας αφού είπα να πάρω την Ρεμί αλλά ήθελα δίκανο και θα έβαζα και την κανη της στη μπερναντελι που έχω κοντάκι αλφάδι .Έχω δει τουφεκιές από 1100 σε τρυγονες φίλε απίστευτες με απόσταση και με ανοιχτά σχετικά τσοκ αυτό είναι το ωραίο όχι με φουλ .Αλλά κοίταξε να δεις τα όπλα συνεχώς βελτιώνονται και με την πάροδο του χρόνου κάποιες εταιρίες την ανταγωνίζονται ας πούμε με της ςς εγώ την κοντραριζα άνετα είχα βάλει και στοίχημα το έχω ξαναγράψει τώρα μπορεί έσυ να έχεις μια δυνατή μ2 αλλά η Ρεμί δεν έχει καλή και κακή ,η κανη της είναι πάντα καλή.Αυτο θα το διαπιστώσεις όταν κυνηγάς όλα τα θηράματα ρίχνεις πολλές τουφεκιές σε ευρεία γκάμα φυσιγγίων .
 
Ωραία, v3 βρήκαμε.
Θέλω και μια sx4 και μια maxus.
Επίσης μια m2 με κώνο.
Τα φυσίγγια δικά μου.
Και θα είναι πολλά και διαφορετικά.
Μετά θα ρίξουμε και με τα δικά σας.

Γυαλίστε καλά τα τσοκ σας την προηγούμενη ημέρα μόνο, μην έχουμε παρατράγουδα και φάμε καμιά μήνυση για δυσφήμιση :)
Έλα να σου δώσω και την δική μου που είναι μακράν η καλύτερη από τα δικά σας γιατί έχω σκοπό να την πουλήσω
Και μετά θα είναι η επόμενη που θα έχω μακράν καλύτερη από όλες τις υπόλοιπες
Και από αυτή που είχα και την έδωσα εννοείται γιατί θα έχει φύγει από τα χέρια μου..... .yel.
 
Έλα να σου δώσω και την δική μου που είναι μακράν η καλύτερη από τα δικά σας γιατί έχω σκοπό να την πουλήσω
Και μετά θα είναι η επόμενη που θα έχω μακράν καλύτερη από όλες τις υπόλοιπες
Και από αυτή που είχα και την έδωσα εννοείται γιατί θα έχει φύγει από τα χέρια μου..... .yel.
Ποια ειναι αυτη φιλε ; που θα πουλησεις
 
Έλα να σου δώσω και την δική μου που είναι μακράν η καλύτερη από τα δικά σας γιατί έχω σκοπό να την πουλήσω
Και μετά θα είναι η επόμενη που θα έχω μακράν καλύτερη από όλες τις υπόλοιπες
Και από αυτή που είχα και την έδωσα εννοείται γιατί θα έχει φύγει από τα χέρια μου..... .yel.
Ααα ρε Γιώργαρε, μου τρως ενα μήνυμα αλλά χαλάλι σου ρε φίλε.
Γιώργο αν είχα δει κάτι, οτιδήποτε που δεν μου άρεσε στο όπλο, θα είχε φάει σουτ από καιρό φίλε.

Είναι ένα όπλο σαν όλα τα άλλα.
Όταν σημαδεύω σωστά σκοτώνει, για να χρησιμοποιήσω την αργκό του HL και όχι μαθηματικά, πίνακες και ποσοστά.
Αν ρίχνω στον γάμο του καραγκιόζη δεν σκοτώνει.

Τώρα αυτοί που έχουν αλλάξει 30-40 όπλα θα ξέρουν καλύτερα από εμένα που έχω μόνο 2 και αυτό γιατί το ένα έσπασε.
Αλλά μετά από τόσα όπλα να ψάχνονται ακόμα ρε φίλε και να κλαμπανάνε δεξιά αριστερά κάτι δεν μου κολλάει. ;)
Και αυτό όταν η Auto5 του 1821 είναι το καλύτερο αυτογεμές ever.
Απορώ πως κανένας τους δεν την έχει ανακαλύψει και κανένας δεν την χρησιμοποιεί αχαχαχα
 
Μ
Είπαμε όταν ανέβεις Αθήνα θα βρεθούμε σε σκοπευτήριο.
Να το φέρεις μαζί αυτό το όπλο.
Τα φυσίγγια δικά μου :) :) :)
Θα πάρω μέχρι και άδεια για την ημέρα αυτή.

Πως είπαμε ότι το λένε το όπλο ;;; :) :) :)
Μητσεξ Σκονεξ
 
Ααα ρε Γιώργαρε, μου τρως ενα μήνυμα αλλά χαλάλι σου ρε φίλε.
Γιώργο αν είχα δει κάτι, οτιδήποτε που δεν μου άρεσε στο όπλο, θα είχε φάει σουτ από καιρό φίλε.

Είναι ένα όπλο σαν όλα τα άλλα.
Όταν σημαδεύω σωστά σκοτώνει, για να χρησιμοποιήσω την αργκό του HL και όχι μαθηματικά, πίνακες και ποσοστά.
Αν ρίχνω στον γάμο του καραγκιόζη δεν σκοτώνει.

Τώρα αυτοί που έχουν αλλάξει 30-40 όπλα θα ξέρουν καλύτερα από εμένα που έχω μόνο 2 και αυτό γιατί το ένα έσπασε.
Αλλά μετά από τόσα όπλα να ψάχνονται ακόμα ρε φίλε και να κλαμπανάνε δεξιά αριστερά κάτι δεν μου κολλάει. ;)
Και αυτό όταν η Auto5 του 1821 είναι το καλύτερο αυτογεμές ever.
Απορώ πως κανένας τους δεν την έχει ανακαλύψει και κανένας δεν την χρησιμοποιεί αχαχαχα
Πλάκα κάνω ρε δεν κολλάω με τα όπλα ο καθένας μπορεί να έχει τις προτιμήσεις του και την γνώμη του και όπως είναι λογικό οι εμπειρίες που έχει ο καθένας με την εκάστοτε εταιρεία παίζει τεράστιο ρόλο
Άλλοι έχουν καεί και άλλοι είναι ευτυχισμένοι σωστός και ο ένας που μπορεί να μην θέλει ούτε να την ακούει σωστός και ο άλλος που δεν την αλλάζει σιγά μην φαγωθουμε για τα σίδερα τουλάχιστον εγώ δεν μπαίνω σε τέτοια διαδικασία
ΥΓ:Αν μου ξαναπείς το όπλο νεροπίστολο όπως είχες κάνει στο παρελθόν σφαχτήκαμε .yel.
Μήκος κανης ; αυλός ;
71 πόντους 18.7 έτσι γράφει δεν έχω το έχω μετρήσει σε αυλομετρο
 
Πλάκα κάνω ρε δεν κολλάω με τα όπλα ο καθένας μπορεί να έχει τις προτιμήσεις του και την γνώμη του και όπως είναι λογικό οι εμπειρίες που έχει ο καθένας με την εκάστοτε εταιρεία παίζει τεράστιο ρόλο
Άλλοι έχουν καεί και άλλοι είναι ευτυχισμένοι σωστός και ο ένας που μπορεί να μην θέλει ούτε να την ακούει σωστός και ο άλλος που δεν την αλλάζει σιγά μην φαγωθουμε για τα σίδερα τουλάχιστον εγώ δεν μπαίνω σε τέτοια διαδικασία
ΥΓ:Αν μου ξαναπείς το όπλο νεροπίστολο όπως είχες κάνει στο παρελθόν σφαχτήκαμε .yel.

71 πόντους 18.7 έτσι γράφει δεν έχω το έχω μετρήσει σε αυλομετρο
Κ εσυ 71 ;;;;;;;;;;; κάποιος με 76 υπάρχει ;;;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top