Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Σε γενικές γραμμές είναι πολύ καλά τα φυσίγγια του Ανδρέα. Απλά εγώ ταίριαξαν κατευθείαν με τα 28αρια και τα 30αρια του αλλά δεν μπόρεσα να τα βρω με τα μεγαλύτερα (33,34,35,38γρ) στις προσκοπευσεις παρόλο που στο χαρτί μου έδωσαν εξαιρετικές αποτυπώσεις
 
Παιδιά συνέχεια ακούω για αυτό τ φυσίγγι , ξέρει κανείς απο που μπορώ να το παραγγείλω και να γράφει και τιμή?
Απευθείας από τον ίδιο μπορείς Άρη, στην Πάτρα έχει το κατάστημα κ στέλνει παντού...
Τιμές θα σου τις πει ο ιδιος, κ ότι άλλο τον ρωτήσεις....
 
Καλημερα και χρονια πολλα με υγεια σε ολους... Ρε παιδια το 30 αρι του ρουμελιωτη εχει κατι το περιεργο εριξα χτες ενα κουτι και πηρα 2 τσιχλες και αυτες ηταν σε απαγορευτικη αποσταση μεχρι τα 30- 35 μετρα ηταν σαν να μην ειχαν σκαγια .. τι γινεται?????
 
Καλημερα και χρονια πολλα με υγεια σε ολους... Ρε παιδια το 30 αρι του ρουμελιωτη εχει κατι το περιεργο εριξα χτες ενα κουτι και πηρα 2 τσιχλες και αυτες ηταν σε απαγορευτικη αποσταση μεχρι τα 30- 35 μετρα ηταν σαν να μην ειχαν σκαγια .. τι γινεται?????
Καλημέρα και χρόνια πολλά, άνοιξε το τσοκ σου!!!
Είναι πολύ συγκεντρωτικό και γρήγορο ;)
Μέχρι 30-35 που λες θέλει ελάχιστη προσκοπευση
 
Καλημέρα και χρόνια πολλά, άνοιξε το τσοκ σου!!!
Είναι πολύ συγκεντρωτικό και γρήγορο ;)
Μέχρι 30-35 που λες θέλει ελάχιστη προσκοπευση
ευχαριστω για την πληροφορια μπιλαρα μου θα δοκιμασω αυριο να βγαλω τα kicks να βαλω τις μανας του 3* και 2* να δω τι θα γινει γιατι με επιασε απελπισια σε μια φαση
 
ευχαριστω για την πληροφορια μπιλαρα μου θα δοκιμασω αυριο να βγαλω τα kicks να βαλω τις μανας του 3* και 2* να δω τι θα γινει γιατι με επιασε απελπισια σε μια φαση
Αν τουφεκας τις πιο πολλές έως 35μ το 3-2 είναι υπερβολή και πάλι με αυτό το φυσίγγι.
4-3 παίξε και θα με θυμηθείς.
 
περιεργα πραγματα χαχαχα.... θα παιξω 4-3 δεν εχω να χασω τπτ για να δουμε !
Καθόλου περιεργο. Πάνε μπάλα , τα εριχνες και με kicks κιόλας...
Μην σου πω να παίξεις με 4-5 μέχρι τα 30-35 μετρα. Ο ξάδερφος πιο σφιχτό από 4 με τα 30αρια μόνο στα μπασιματα βαζει.
 
Back
Top