Τουρκικά όπλα

Ναι Κώστα, αυτήν, με 66αρα κανη
Μήπως δεν το θέλει κανείς έστω και 200-250€. Αυτό φοβάμαι μόνο.
Σε αυτά τα χρήματα δεν μένει όπλο απουλητο, εκτός κι αν είναι παρατημένο στην τύχη του...

Ποιό μοντέλο;
Εγώ έχω την Derya Lion Practical, το σκοπευτικο (IPSC) μοντέλο της σειράς Lion.
 

Attachments

  • Στιγμιότυπο 2021-12-20, 5.44.54 μμ.png
    Στιγμιότυπο 2021-12-20, 5.44.54 μμ.png
    287,4 KB · Προβολές: 30
Ata sporting από χθεσινή πληροφορία 5000+ φυσσιγγια χωρίς πρόβλημα ακόμα.
Δεν μου κάνει καμία εντύπωση.

Και 20000 να μου έλεγες χωρίς θέμα θα το πίστευα.

Το όπλο το δικό μου από όταν το δούλεψα λίγο και έστρωσε λειτουργεί άψογα.

Δεν το περίμενα.....
 
akkar εγγυηση 5 χρονια ata 3. H winchester που εχω 2. Φοβερη beretta 1700+ ευρω 3 χρονια
Κοιτα για τη beretta εδω και πολλα χρονια δε χρειαστικε και πολλες φορες η εγγυηση κι αν εχει κατι θα το βγαλει στην εβδομαδα μηνα αλλα ειναι και κατι παλικαρια ρε φιλε που αγοραζουν 2.500€ οπλο και λανουνε καζουρα για πχ ενα χαμενο στοχαστρο του 1.5€ τι ναλεμε τωρα φιλικα ολα δεν προσκυναω καμια εταιρια
 
Ευχαριστώ για τη βοήθεια. Για τις Ata έχω ακούσει καλά λόγια, μου έγραψε και ο Πάνος απ΄τη Κρήτη (να είναι καλά), αλλά δεν ξέρω που θα τις βρω στην Αθήνα.
Νομίζω χορις να σου πω κάτι λάθος μπορεί και ο καλκατζακος να τις έχει. Μπες στο σάιτ
 
Κοιτα για τη beretta εδω και πολλα χρονια δε χρειαστικε και πολλες φορες η εγγυηση κι αν εχει κατι θα το βγαλει στην εβδομαδα μηνα αλλα ειναι και κατι παλικαρια ρε φιλε που αγοραζουν 2.500€ οπλο και λανουνε καζουρα για πχ ενα χαμενο στοχαστρο του 1.5€ τι ναλεμε τωρα φιλικα ολα δεν προσκυναω καμια εταιρια
Τα 3 χρονια δεν ξερω εαν ειναι πολιτικη της μητρικης εταιριας ή της ελληνικης αντιπροσωπειας. Πολυ φοβαμαι οτι ισχυει το δευτερο
Θυμαμαι κι ενας συναδελφος που ειχε θεμα με τη bellmonte του και κανανε τις παπιες
 
res
Πολυ καλο ναι. Αλλά λόγο ότι γερναμε και έχω και ένα θέμα γόνατο. Είμαι τώρα που μιλάμε νοσοκομείο μετά από χειρουργείο όσο παει λοιπόν θέλω και ποιο ελαφρά όπλο. Και γενικά μου αρέσει πολυ το πλαγιοκανο. Αλλά το Φράνκι όταν το βγάζω έξω μια στης τόσες το γουσταρω πολυ.
 
Όταν έψαχνα την δική μου κάπου πηρε το αυτή μου ότι αντιπρόσωπος είναι κάποιος κεραμιδας.καπος έτσι θυμάμαι το ονομα
Ναι καποτε τα έφερνε ο Κεραμιδαρης στις Σερρες...
Πλέον δεν έχει όπλα στο κατάστημα του....
 
Ναι καποτε τα έφερνε ο Κεραμιδαρης στις Σερρες...
Πλέον δεν έχει όπλα στο κατάστημα του....
Αυτος εχει αγγελιες στο car με την επωνυμια e keramidaris. Πουλαει μεταχειρισμενα και καποια μοντελα παλια που λεει οτι ειναι καινουργια. Μαλλον του εχουν μεινει?
 
Back
Top